reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Ja tez noc do kitu Mlody ma taki kaszel ze az dwa razy wymiotowal wiec od polnocy do 2 nie spalismy, wogole to go meczy od dwoch tyg dwa razy tylko syropki lub inhalacje przepisywali ale dzis jade po antybiotyk.

Kurcze takie te noce mamy przewalone a co bedzie po porodzie:-) :-) :-)

Milego dnia
 
reklama
Domi ale masz sny nie piwem ale nie przejmuj sie bo tak jak Olaszy pisze co za roznica 13go piatek a poniedzialek? ja nie wierze w jakies glupie zabobony bo dla mnie to bez sensu:-p mojego meza sis urodzila sie 13go w piatek i nie ma pecha czy cos takiego. Wiec si enie przejmuj a jak urodzisz to inkubator potrzebny nie bedzie juz:tak:

Pigula to twoj dom i ty robisz co chcesz a jak sie komus nie podoba to neich nie przychodzi i sie nie patrzysz :-p teraz najwazniejsza jestes ty i dzidzia wiec miej w nosie co kto mowi bo inni wiedzo zawsze co i u kogo ma byc tylko szkoda ze nie u siebie :-p A ze swoim pogadaj szczerze i konkretnie chlop to prosta materia jest :-p Ja od swojego dostaje buziaka jak wraca z pracy po brzuszku poglaszcze i na dobranoc buzi no ale mowi w miedzy czasie ze kocha itd i ze rozumie ze jestem w ostatnim miesiacu ciazy i mi ciezko ale jak ja mam na niego ochote to on sie boi wiec narazie nici z moich checi:-p

Piotusiowa to dobrze nic po upadku sie nie stalo:-) uwazaj na siebie kochana:tak:

Agak ja tez sie mecze ze zgaga wczesniej bylo gorzej bo caly dzien mialam a teraz tylko na wieczor mam ale juz niedlugo dziedziaczki sie obniza i bedzie lepiej:-D

Dzag mozesz u nas miec 10dni nieobecnosci ale usprawiedliwionej a pozniej mozesz zaplacic kare i nie wolno zabierac dzieci na wakacje w roku szkolny tutaj trwa do lipca:eek: wiec ja narazie poki mala nie ma goraczki to ja puszczam bo tutaj nawet jak antybiotyk bierze to do szkoly musi chodzic chyba ze ma straszna temp albo wymiotuje i beigunka wtedy nie mozna dziecka 48h od ostatniego wymiotu puscic:-p wiec u nas wagarow nie ma bo zaraz dzwonia gdzie jest dziecko:-)

Kika dobrze ze wszystko ok z toba i malenstwem:laugh2: uwazaj na siebie:tak:

aenye ty troszke zwolij kochana i odpocznij a nei ciagle robisz:-p ty masz az 2serduszka pod soba wiec wiecej musisz odpoczywac:-)

Traktorzystka super ten twoj brzusio:-)

Ktoras z was pytala o buleczki co pieke ale nie moge znalesc ktora:-p Wiec jak kupuje gotowe i tylko wstawiam do upiecznie:-p samej od podstaw neichce mis ie piec:-p Wlasnie wstawilam sobie i zjem z serem i cieple kakao do tego bo u nas mimo ze sloneczko swiec to wieje niemilosiernie:eek:
A dzis mam plan an pranie prasowanie sprzatnac dol zrobic obiad i to wszystko chyba :-p Maciue jakis pomysl na obiad z mielonego tylko nei mielone:-p
Wczoraj odpoczywalam caly wieczor bo sie w dzien nachodzilam ale juz mam wszystko do wyprawki wiec jestem happy:rofl2:
Maje meczy kaszel mokry ale spalam ladnie w nocy :tak: ja w sumie tez tylko na siku wstawalam ze 3razy i tez mialam jakies glupie sny ze sie w czasie cofnelam ale nadal z brzusiem bylam:-p Moj mezus jest wyrozumialy w ogolnie to ok ale przed ciaza to byly przytulanki i lapanie siebie nawzajem itd a teraz nie ma a mi tak tego brakuje :eek: ale nic nie poradze z emoj maz sie boi a jak usiade mu na kolana to mu ciezko a przytylam 11kg wiec nie tak strasznie uwazam bo z Maja tez tyle przytylam.Ale tez go rozumiem i nie krytykuje ani nic z tego powodu:tak:
Siedze i pisze wam a moja mala tak kopie wierci ze sie skupic nie mogebo chyba maraton biegnie w tym brzuchu tak jej nogi lataja:laugh2:
Dobra lece na sniadanko mielgo dnia mamuski:-D
 
Dredka - wszytskiego co najlpesze! Samych cudownych chwil!

Zozzolka - a moze coś takiego? FABRYKA MYDŁA MYDŁO ART ZRÓB SAM MYDEŁKO MD0001 | Zabawki dla dzieci \ zabawki kreatywne Nowości DLA DZIEWCZYNEK DLA CHŁOPCÓW 5-7 lat 8-13 lat 14 lat + | Moje siostrzeice kidyś dostały cos w tym stylu i super sie przy tym bawiły. A nawet ich mamusia ;) Niby dla trochę starszych dzieci niz Twoja córa, ale z pomocą mamy czy taty moze miec frajdę. I później mycie rączek mydłęm włąsnej roboty...
 
Piotrusiowa - oj Mamuśka. Trcohę stracha po tym upadku na pewno miałaś.... Dobrze, ze nic Wam sie nie stało

Kika- niestety na IP trzeba swoje wysierdzieć, ale dobrze, że z Niunią wszytsko ok! Ja tez bym siedziała ile trzeba zeby tylko sie upewnic

dzag82 - ja też bardzo bym chciała, zeby mj mąż choc dobe poczuł sie jak kobieta w 9-tym miesiacu ciązy... Niby widzi, ze sie męczę, że mi źle, ale żeby cos wiecej pomoc? Jak nie wrzasne i palcem nie pokażę to sie nie domyśli. Ostatnio mam tak spuchnięte stopy, ale on nawet nie domysli sie, zeby pomasować. Podstawiłąm mu przed wczoraj pod nos, ale powyginał mi tylko palce, bo zajęty lapkiem był. Ech :/

Domi - ja też mam ostatnio jakieś bez sensu sny. Nasza podśwaidomosć pracuje he he he

Piguła - mój tez jakis taki oschły :eek: I w ogóle myslałam, że będzie bardziej czuły do brzucha, bo w końcu czekalismy na nasze dziecię 7 lat!. Ale on jakos tak z raz-dwa w tyg cos zagada czy pogłaszcze brzuch...

traktorzystka - ha ha ha padłam! Na pewno lekarz doceni Twoja 40 minut goloną cytrynkę ha ha ha Ja też zawsze starannie się gole (teraz to mąż poprawia, bo mimo wygibasów i lusterka nie bardzo mi idzie), ale nie pomyślała nawet o reakcji gina :-D

OlaSzy - współczuję takiej nocy... Jakby mi doszło spędzenie iluś tam godzin w kibelku, to bym całkiem sie wykończyła... Zdrówka zyczę!
 
Dzięki dziewczyny :-* myślę że jak się Tymi urodzi to M wróci na dobry tor bo tak to jest dobrym mężem. Może go to wszystko przerasta :-(
Miałam rano stresa...ból w pachwinie taki ciągły. Położyłam się wzięłam leki i się drzemnelam. Juz lepiej choć jeszcze trochę ćmi.
Noce to moja zmora ostatnio. Ręce mi puchna no i zgaga nawet ze mega to mało powiedziane bleee
Ale widzę ze Tymi inaczej się już przedstawił. Śpi w nocy ze mną. Budzi się koło 4-5. Przynajmniej mnie nie kopie ;-)
Bardzo spodobał mi się pomysł prezentu dla starszska. Koszulka jest super!!! Kupię w tygodniu ;-)
 
A ja się tylko melduję, żebyście nie myślały, że rodzę :-) Pozdrowienia ze Śląska ;-) Leniwy weekend u mnie, obijam się z Tymkiem u rodziców.
 
Dzag ale ci dobrze tez bym sie poobijala ale to jutro pewnie zaczne po rannym sprzataniu:-p Milego weekendu kochana i wypoczywaj poki mozesz:-)
Ja juz kuchnia sprzatnieta w tym mycie lodowki i szafek na dole ale tylko z zewnatrz lazienka sprzatnieta odkurzone kurze starte pranie sie robi miesko na obiad rozmraza jeszcze tylko prasowanie no i ten obiad ale nie wiem co :eek:
Teraz kawusie pije i odpoczywam bo zem sie troszq zmeczyla:-p
 
Gosia - Ty to robocop jesteś :-D nie wiem skąd tyle sił u Ciebie niezmiennie. Ciekawe ile ogarniasz jak nie jesteś w 9 miesiacy ciązy :rofl2:

dzag - odpoczywaj, bycz się u mamusi! :-) Zazdroszczę... choć mnie też błogi weekend czeka - tzw. nic nie robienie :-D

Piguła - mój mąż też się troszke odsunął, odką się nie możemy przytulać - myślę, że podświadomie tak robią, bo im też ciężko. Jakby tak caly czas rozbudzać ich męskość przez dotykania i przytulanie to pewnie gorzej by znieśli abstynencję... ja się przytulam do mojego mężą, zawsze jak mam okazję - więc to ja wyrabian normę ;-) Ale ja to juz tak po prostu mam, muszę się przytulić bo skisnę :-D I on też już przyzwyczajony - a buziaki też dostanę jak wraca z pracy i na dobranoc - całuśny to on nie jest :sorry:

traktorzystka - prześliczny masz brzusio! :tak:

OlaSzy - współczuję Ci tych nocek - Ty to się namęczysz kochana - a pamiętam jeszcze jak przed transferami się zarzekałyśmy (każda w sumie dziewczyna, która przeszła to co my), że jak się uda zajść w ciążę to nic a nic narzekać nie będziemy - każdą dolegliwość jak błogosławieństwo będziemy traktować :-D Ale Ciebie to na prawdę ta ciąża na próbę wystawa... najważniesze, że już widać metę :tak: Wysyłam dużo energetycznych fluidków - choć w sumie to Gosia powinna się tu dzielić swoją nadmocą :-D;-)

Ja dziś noc mialam znośną - 3x siku i ból bioder - więc wszystko w normie :-p Ale za drugim razem jak się obudziłam poszłam do wc, wróciłam, połozyłam się (jeszcze sama w łóżku, bo mąż nocny marek, pracuje po nocach i nadgodziny robi). Przekręcam się na drugi bok i normalnie podskoczyłam ze strachu w łózku, bo mój mąż tam po prostu leżał i się patrzy na mnie - sam się wystraszył moją reakcją, bo myślał że cos się dzieje :laugh2: Musiałam zasnąć, a tego zupełnie nie zarejestrowałam i on wtedy przyszedł do łóżka, a ja się zupełnie go tam nie spodziewałam :rofl2: Stracha mi napędził a ja jemu! :-D

Dziś byłam na KTG, ale opisałam już moją wizytę na odpowiednim wątku. A teraz zjadłam i siedzę na kanapie... muszę się zastanowić do dalej, bo młody dopiero ok 15:00 będzie w domu... chyba kawkę sobie strzelę, bo dziś kupiłam w końcu, po paru dniach abstynencji.
Ah i przy okazji wizyty w przychodni byłam w Costa Cafe i wypiłam bezkofeinową pyszną kawkę :tak: mniam!
 
@..aenye uwazaj na ten kaszel. Moja kolezanka kilka dni temu wlasnie przez kaszel urodzila. Kaszlała i nagle wody jej odeszly. Takze wiesz :) badz czujna. I zdrowka!
@Piguła85 ja mojemu G tez truje że nie okazuje mi czułości itd. Nie przytula, a czasem zapomni dac buziaka jak wroci z pracy. Rano daje zawsze na szczęście. Nie zmienia to faktu ze ja jednak w jakis sposob staram sie go tam seksualnie zaspokajac w łóżku bo sama juz nie mam sily na nic ani nawet bym nie chciala bo sie boje. I to ja go przytulam i ja mowie ze kocham a on nic.grr...
@traktorzystka haha mi tez tyle zawsze schodzi na goleniu sie i do tego wygibasy w wannie. Piekny brzusio masz :*
@Melisska32 no te sny to masakra. Pozniej jak zasnelam snil mi sie kolejny a mianowicie że poszlam odwiedzic aktora z m jak milosc (haha) i napotkalam na klatce schodowej jakiegos psychopate i zaczal mnie bic, szarpac a ja w ciazy 9msc. Nie wiem co byloby dalej bo sie obudzilam. Masakra jakas.
@OlaSzy no wiem wiem, ja w sumie olewam ten dzien 13 w pt ale gdzies w podświadomości wywołuje u mnie stres :p widze ciężka noc za Toba. Za mna tez. Dlatego przed chwila odespalam noc i jest w miare ok.
@Gosia25 to widze ze w Anglii tak jak w Niemczech. zeby nie puscic dziecka do szkoly najpierw musisz dostac od nich pozwolenie. A jak chore to najpierw szkola musi ci pozwolic jechac do lekarza zamiast tego zeby dziecko bylo na lekcjach a pozniej przywozisz takie zwolnienie od lekarza. Z jednej strony to super bo jak wagary beda to od razu sie wie ale z drugiej troche latania. A wiadomo pozniej do pracy bede chodzila i wszystko bedzie ciezej zalatwic bez auta w dodatku. No chyba ze do tego czasu kupimy jakies male i dla mnie.
@marcysiaa83 o kurde ale super taki prezent. Nie widzialam czegos takiego jeszcze.
@dzag82 odpoczywaj kochana. Nalezy sie.

Ja zamarynowalam palki z kurczaka i musze obrac ziemniaczki jeszcze. Dzis taki obiadek u mnie bo ślinka mi cieknie na mysl o nim od rana. G niebawem wroci z pracy, a ja w koncu ide sie wykapac bo sie zbieram do tego i cos dojsc nie moge.
 
reklama
szkrabek na brak sil i energi to ja nienarzekam :-D ale na brak chcec tak:-p jak nie posprzatam to mam wyrzuty sumienia ze mam brudno a z racji ze mam psa to musze co dzien odkurzyc bo psiak siersci gupi i mam bialy dywan:-p a tego nie znosze:szok: A jak nie jestem w ciazy to tez tyle robie tyko niema bolow plecow po sprzataniu :-p jachcecie to siepodziele swoja energia i sila prosze bardzo dla kazdego po troszku:-D
A szkrabek masz racje jak by sie chlopy do nas tulily i nas dotykali jak przed ciaza to byloby im gorzej zniesc abstynecje:-p dlatego nei mam do swojego zadnych pretensji:-p
a przyszly mi naklejki do Mai pokoiku ale bedzie szczesliwa bo nie wie ze jej zamowilismy:-pJuz sobie wyobrazam jej reakcje mamusiu jakie piekne wlasnei takie chcialam miec dziekuje:-D
 
Do góry