reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2014

reklama
Beti - dzięki za info o opłatach. Przeczytałam, że nie płaci się za rooming a myślałam, że za porody ciągle tak. No ale fajnie :)
Młody czy się cieszy to w sumie nie wiem, ale chyba tak. Mówi, że będzie starszym bratem i potwierdza, że będzie pomagać itd. No ale zabawek nie będzie dawał i prezenty też tylko n będzie dostawał. Więc sama nie wiem jak będzie ;)
Tak jestem na zwolnieniu już.

karolq - całe 3 sale :) i 3 boksy (no chyba, że coś się zmieniło przez 3 lata) Sale były takie: 1. z łazienką, 2. bez łazienki (na korytarzu wspólna) ale z jakimiś dodatkami typu drabinki, kanapa chyba 3. z wanną do porodu w wodzie ale nie trzeba w wodzie rodzić żeby tam być (zresztą nie wiem jak teraz ale wtedy nie można było rodzić w wodzie tak naprawdę-rodziło się na łóżku). Tam jest sporo miejsca, bo ta wanna jest w takiej dużej sali, były worki sako, piłki, takie krzesełko do rodzenia. Ja tam właśnie rodziłam.
A jak Twoje nastawienie do cc tym razem jak już wiesz, że będzie i wiesz jak będzie?
 
Ostatnia edycja:
ja przed cc liczylam, ze skoro sn znioslam fatalnie to po cc bede sie czula lepiej :) coz nie bylo mi dane haha

katoryba no moj kocha siorke ale zazdrosny jest. specjalnie halasuje jak ja usypiam na przyklad. jak byla mniejsza to potrafil pojsc do niej jak spala i ja obudzic bo on nie chce zeby ona spala. nagle chce w wozku jezdzic albo ja sie cos pytam a on nie odpowiada i mowi, ze przeciez on jest mala dzidzia i nie umie jeszcze mowic! ale ogolenie jest slodki. piekne bylo to jak pierwszy raz przyszedl do spzitala zobaczyc siostre ahhh jaka mial przejeta mine, jak dotykal jej buzi, kazal sobie ja odwinac i pokazac raczki i nozki i dziwil sie, ze takie malutkie :) usiadl na fotelu i kazal ja sobie podac na rece!!! padlam ze smiechu jak zpaytal czemu ona nie mowi i tez zagladal jej do buzi i oznajmil nam, ze mamo, tato ale ona nie ma zebow!!! hehe
 
Beti:-) mam nadzieje ze gorzej jak ostatnio nie bedzie:-)
A powiedz mi jak mlody cie odwiedzal to chcial wyjsc pozniej do domu? Bo ja sie boje ze zuza sie uprze i bedzie chciala ze mna zostac. I niewiem sama czy lepiej zeby przychodzila czy nie
 
7 czerwca o 22:25 przyszla na swiat Natalka:-) bylam na dzialce na imieninach mamy jak odeszly mi wody. Ze wzgledu na twarda dluga szyjke i poprzednia cesarke teraz tez bylo ciecie:-) mala miala 3220g i 50cnm:-) dzis wychodze do domu:-)
 
reklama
Do góry