reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2014

Witajcie mamuśki,
Tak jak Wy rodzę w tym roku. Z częścią z Was znam się sprzed paru lat ;) i miło mi będzie poznać nowe mamusie i czasem z Wami popisać, pomarudzić i podebatować :)
Gratuluję mamom, które już urodziły.
Widzę, że zostanę sama z brzuchem już niedługo, bo mam termin na 20.10 a wszystkie dużo wcześniej... no ale - może zmobilizuję inne podczytujące do aktywizacji ;)
Mam już syna a teraz w moim brzuchu chowa się dziewczyna. Asia :)
Ta ciąża jest podobna do poprzedniej. Nie było żadnych strasznych mdłości i ogólnie jest ok, czasem jakieś pobolewania. Tylko ogólnie czuję ją niżej niż poprzednio.
Pozdrowionka dla wszystkich :)
 
reklama
Aśku a jak przeszłaś na tą komercyjną to płaci się coś dobrowolnie na tą fundację czy już wogóle nie pobierają opłat?
jeśli masz ochotę, możesz kupić cegiełkę ;-) my kupiliśmy, bo byliśmy zadowoleni z opieki na oddziale :tak:

gratuluje jeszcze raz! porod mialas ekspres, sporo mam takich kolezanek ktore od pierwszego skurczu w kilka h urodizly. oj zazdroszcze wam!!! przynajmnie sie tak czlowiek nie zmeczy potwornie! szok, ze ta koncowka sie tak potoczyla :) polozna pewnie sie przerazila! jednak porody sa nieprzewidywalne :) to glowka cala wyszla jak bylas sama na sali?!
główka nie wypadła cała, ale już ją widać było na finishu ;-) jak położna wychodziła po wenflonik, główka była wysoko i cofała się ;-) w ciągu ja wiem 1 - 2 minut wszystko się zmieniło ;-) jak wody chlusnęły, zrobił się dobry poślizg :tak:
 
hej Katoryba :)
gratulacje :) to już prawie połowa u Ciebie, zleci szybciorem
to będzie B. miał siostrzyczkę :)
a u mnie druga dziewczynka, tak jak u Ciebie Karolq8 czy coś się zmieniło?
 
karolq - czyli to już klepnięte, że cc? czy okaże się po wizycie?

Dziewczyny a jak jest teraz z porodem i salami? Płaci się za poród w nie-boksie?
 
reklama
Katoryba juz pisalam wyzej oplata jest dobrowolna czyli mic nie trzeba. Nie ma juz tak ze ktos za to a lata z karteczka do podpisu o wplacie na fundacje! Rok temu byly kontrole w szpitalach i nalozone zostaly kary finansowe za pobieranie takich oplat

Jestes na zwolnieniu? Jak B. reaguje na wiesc o siostrze?
 
Ostatnia edycja:
Do góry