reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2014

reklama
No trochu, trochu ;-) ale ten finish męczący strasznie ;-)

})i({ korzystam z Tapatalk })i({
 
Pierwsza ciąża to taka jakaś szybsza była :-) teraz dłuży się, ciąży... Podziwiam matki z rodzin wielodzietnych ;-) :-D


})i({ korzystam z Tapatalk })i({
 
Truskawki ;-) mniam! Przynajmniej mogę powiedzieć, że jadłam ;-) zobaczymy jak przy karmieniu (.)(.) będzie ;-)

____________________________

})i({ korzystam z Tapatalk })i({
 
żyję w dwupaku ;-) jakby ktoś się zastanawiał :-D
i odliczam do terminu na palcach lewej dłoni ;-)

z pierworodnym termin miałam na 10-06 ;-) urodziłam 10-06 :-D więc czekam na tego 21-05, bo wiem, że wcześniej nie ma szans na poród ;-) moje dzieci lubią siedzieć u mamusi :-D


może któraś się załapie :-)
Zobacz załącznik 624592

dla bobasów też ma coś być :-)
Zobacz załącznik 624593
 
reklama
;-) niedługo to cała wieczność ;-) i masę stękania, tysiące odpowiedzi nie urodziłam jeszcze, co chyba widać, nie ;-)

})i({ korzystam z Tapatalk })i({
 
Do góry