reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2014

reklama
chodzę do Krzemińskiej ;-)
na nfz byłam dwa razy u Lechowskiej, ale jakoś nie wzbudziła mojego zaufania ;-) no i wyprowadziła mnie z równowagi po tym jak w czasie mojego usg dowcipnego odebrała telefon od pacjentki i sobie rozmawiała w najlepsze :dry: więcej do niej nie poszłam ;-)
 
Asku kiedys chodzilam do lechowskiej ale strasznie nie mila osoba. Mojej siostrze prowadzila ciaze to siostra nigdy dziecka nie widziala w telewizorku
 
dlatego z niej zrezygnowałam ;-) do Krzemińskiej i tak chodziłam równocześnie ;-) chciałam niektóre badania robić na nfz ;-) szybko wycofałam się z wizyt u niej ;-)
do Krzemińskiej brak zażaleń ;-) jestem przy niej spokojna, co dla mnie najważniejsze ;-) tylko brakuje mi tego, że nie ma porządnego sprzętu u siebie ;-) i na wszelkie dodatkowe badania muszę chodzić do innego lekarza ;-)
we Wro prowadziłam pierwszą ciążę i tam miałam full wypas pod tym względem ;-)
 
reklama
Do góry