reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2014

hej,
Klaudia, no to świetnie, że nie ma żadnych dolegliwości.. a jak znosiłaś poprzednie ciąże? Wyliczyłaś sobie termin na kiedy?
Mary - u nas podobnie ze spaniem,, te cholerne zęby.. człowiek całe życie się z nimi męczy.. jak nie ma - bolą, jak są - też bolą.. no i jak Mia waży?

a ja mam problem.. Tymek ma drzazgę w dłoni.. macie jakiś sposób na usunięcie tego paskudztwa?
 
reklama
Konwalianka oj niestety z drzazga nie pomoge.. Marcelowi raz na siłe wyjmowaliśmy igła ale darł się okropnie..
Termin wychodzi mi jakoś na 19 kwietnia.. Z Marcelem wymiotowałam od początku do 12 tyg Z Tymkiem miałam małe mdłości i wymiotowałam tylko ze 4 razy.. A teraz zobaczymy jak bedzie..
 
Dzien dobry babeczki!

Konwalianka
- wazenie mamy na 13.00. ;-) A z drzazga u malucha to ciezka sprawa! Moze przejdz sie do poradni, niech Wam jakas pielegniarka pomoze? Bo jedyny sposob, jaki ja znam, to igla i dziubanie, ale u takiego maluszka sama bym sie chyba bala... :zawstydzona/y:

Klaudia - jeju, kwietniowego maluszka ja zawsze chcialam miec! ;-) Sama jestem z kwietnia. ;-) A Ty jakos w sobote masz wizyte? :-)


Ja teraz czekam na testowanie z 7-10 dni... Ufff, te dni czekania do testowania sa najgorsze! :baffled:
A ja jeszcze na dodatek jestem skolowana zupelnie, bo testy owulkowe mi takie hece pokazywaly w tym cyklu, ze szok!!!
 
No mam w sobote na 13..
A ja teraz byłam pewna, że dostane @ jeszcze przed testowaniem śniło mi się że zrobiłam 3 testy i były pozytywne wiec byłam pewna że nic ba nawet sie nie staraliśmy a tu bach..
 
Jestem dziewczynki, ale sił na nic nie mam. I czasu też nie, bo małej chyba idą zęby, bo do buziaka nie da zajrzeć, nie chce jeść, nie chce spać, złości się, jeszcze tylko mama, mama, a jak odejdę na dwa kroki to płacz... Wrócę, jak ogarnę
 
Witam sie popoludniowo!

My dzis z moim maluszkiem zaliczylysmy spacerek i zakupy. :-) Pogoda jest super, lato w pelni! :-)

Co u Was?

Jord, Diabliczka, Tola i wszystkie babeczki - gdzie sie podziewacie?
 
reklama
Mary - ja jestem:)
u mnie dziś bardzo gorąco jak w piekle nic się nie chce robić dosłownie jeszcze smażyłam naleśniki ,a mam kuchnię elektryczną to sobie wyobraźcie cała mokra nad patelnią brrrr potem kąpiel ,a teraz zaparzyłam kawkę i się relaksuję tak bym już chciała być mamą ehhh mieć zajęcie w postaci małego szkraba ,a tu co nuuuda i lenistwo już się odzywa zwyczajne ,ale jeszcze trochę i Was będę zamęczać pytaniami jak zajdę w ciążę ,a potem jak urodzę będziecie miały mnie dość
:-D:-D:-D
 
Do góry