reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

a ile anias te zajecia kosztuja? bo ja sie czaje na nie wlasnie!!! mozna sie tak w ciagu roku zapisac?

izuniek wiem,ze aestima miala chodzic z mieszkiem i wiem, ze szczesliwa tez ze swoimi tam goscic miala:)
 
reklama
hej!hej!
Mam chwilę to pisze...Wybaczcie kobitki lecz ja nie wyrabiam z czasem za dużo się dzieje- choc nie pracuję to mam wiele do zrobienia-
Szczerze to nie przeczytałam wszystkich postów od 8.10. za dużo i bym znowu nic nie napisała :(

Nawet nie wiem od czego zacząc. Lilka od tygodnia świruje ze spaniem- właśnie teraz śpi od 16(o właśnie się zudziła) do 18;00 teraz je i piszę... a potem chodzi spac 22-23. Nie wiem co mam zrobic bo np wczoraj nie spała cały dzień przetrzymałam ją specjalnie a po 19:00 w Mt i na mecz Dawida usnęła jak tylko wyszłam z chaty no ale pospała 30 min co rzadko się zdarza że tak szybko się wybudza i poszła spa po 22.Po prostu nie mam pojęcia-czy jej zegar się przestawia czy cuuu.
A tak po za tym wszystko git-zdrowa i coraz więcej migająca i gadająca :)
izuniek- ciekawie może byc na tych zajeciach :) a u nas jest coś takiego?

Wybaczcie, że tak samolubnie :eek:
 
Ostatnia edycja:
izuniek fajnie że podesłałaś linki! do filharmoni obowiązkowo idziemy, właśnie się umawiałyśmy z koleżanką dwa dni temu :)
a piłka nożna? w życiu nie przypuszczałam że dla takich maluchów już są jakieś zajęcia! super sprawa, właśnie po to by wymęczyć ;)
tylko mam nadzieję że proponują także inny dzień nie tylko sobotę, bo mamy basen...
anias nunu że wiedziałaś, a nie podsyłasz nam tutaj ;)
a może jest jeszcze coś fajnego? bo mi żal mojego dziecka że tylko w chacie z matką siedzi i nie ma kontaktu z dziećmi.
 
hej ho,

izuniek, anias - dziekujemy :)
martini, paulineczka - wspolczuje, dla mnie straszne sa chwile jak sie dzieje cos zlego bliskim, niby jak trzeba to sie w miare ogarniam ale potem jak napiecie zejdzie to tragicznie sie czuje... oby jak najmniej takich wypadkow

martini - co do pieczenia to mozemy sobie 5 przybic ;) u mnie tez zawsze musi byc slodkie bo i jesc lubie i piec uwielbiam. musze od ciebie jakies przepisy wydebic bo jestem maniakalnym zbieraczem i kombinatorem jak to mowi moj maz ;)

anias - ja powiem tylko "ja piernicze!" :) i gratulacje dla Nadii, to zawsze bylo moim marzeniem zeby dziecko szybko mowilo ale jakos tego nie widze u nas ;)

vii - oby to byly 5-tki ktore szybko wyjda, wspolczuje nerwow jeszcze w takim stanie :(

izuniek - fajnie wygladaja te zajecia, a sa w zielonej?

ja padam na pyszczek, chlop w domu i jakos wiecej roboty niz jak go nie ma ;) dzis zbiegana bo rano urzad, potem fryzjer, potem mi sie zachcialo jeszcze przetworow i tortu i dopiero usiadlam ;)

milego wieczorku laski
 
a izuniek pytałaś czy to ja byłam na zumbie - otóż nie, na szafingu była lekcja pokazowa dla maluchów Zumbatomic - Zumba dla dzieci
ale to zdaje mi się dla starszych dzieci, nasze jeszcze za małe.
obejrzałam ten filmik pokazowy i bardzo mi się podoba socatots - Anias napisz coś więcej - jakie liczne są grupy, ile trwają zajęcia i jaki jest koszt.
 
sallis,beti- zajęcia w naszej grupie wiekowej są w soboty o 10.Trwają 45 minut,grupa maksymalnie 10 osób.Koszt 120 zł miesięcznie.Żadne zajęcia nie przepadają,można odrobić w innym terminie trzeba tylko wczesniej zgłosić , że się nie przybędzie.Na początku jest opłata za taki pakiet aktywacyjny 99 zł,który zawiera strój :koszulka z imieniem dziecka,spodenki i getry,poradnim rodzica,płyty z piosenkami i książeczkę osiągnięć:) Po zajęciach dzieci dostają naklejki i to sprawia wielką frajdę. Ja się tam bawię świetnie;) na początku jest rozgrzewka,potem dzieci wykonują różne polecenia w formie zabawy,biegają z kółkami hulahop,z piłkami,z kręglami,jeżykami-każda rzecz ma przypisane ćwiczenie wszystko z asystą rodzica.Za każde ćwiczenie przybijamy dziecku piatkę i bijemy brawo.Śpiewamy piosenki itp. Na koniec jest wyciszenie,naklejki i do domku.
 
Ostatnia edycja:
tak tak Beti był temat zajęć muzycznych, a ja chciałam iść na koncert jesienny do filharmoni :) i właśnie dlatego tak mnie ten link ucieszył :)

e: dzięki Anias za informacje, zapisałam nas na lekcje pokazową, ale niestety sob g.10 nam nie pasuje więc jak nie będzie innej grupy to nici.
 
Ostatnia edycja:
napisslam sie i mi przepadlo! wszystko przez to, ze nie mam chwilowo neta i z kom.pisze... Beti yamaha super! Miesiul uwielbia. koszt to 125zl/mc i 50 wpisowe. 90 ksiazki i plyty ale to akurat olewamy;) kupie mu za rok.
Nam na szafingu sie podobalo, nawet udalo mi sie pare rzeczy po Miesku sprzedac (40 dychy do przodu, od razu sie ich pozbylam;)). A nabylam prawdziwe skarby komninezon h@m w st. idealnym za 25 zl, cudne koszule h&m za 6 markowe czapy i rekawice za grosze, troche bluzek i zabawek, swietna bluze w mrowki za 4 zl:)) no i Mieszko sie na zumbie wyszalal;)
 
reklama
hej dziewczyny!:-)

co prawda nie należę do mam 2011, ale też nie należę JESZCZE do mam 2012 (nawet mimo mojego suwaczka) i stwierdziłam, że podpytam was, mamy na pełnym etacie;-), czy może któraś z was była w podobnej sytuacji, w jakiej ja jestem, mianowicie: jestem 6 dni po terminie porodu, jutro mam kolejną wizytę i kolejne KTG(chodzę prywatnie do dr Ruta), czyli będę już 7 dni po terminie. nie mam kompletnie żadnych objawów zbliżającego się porodu (0 rozwarcia), rodzić zamierzam w Zielonej Górze i tak się zastanawiam, kiedy lekarz może/powinien wystawić mi skierowanie do szpitala, ile po terminie? czy w zielonogórskim szpitalu, jeżeli kobitka jest po terminie i nie ma skierowania od lekarza prowadzącego do szpitala, to normalnie jak się pójdzie, to zrobią KTG i inne niezbędne badania? jak to jest, może któraś z was wie? generalnie za każdą wizytę płacę 100 zł i jeżeli takie same badania miałabym przeprowadzone w szpitalu nieodpłatnie, to czemu by nie zrezygnować z wizyt prywatnych.

z góry dzięki za odpowiedzi:-) jestem z mężem już w takim stresie z powodu przedłużającego się oczekiwania, że każda informacja, opinia, komentarz będzie dla mnie bezcenna:-)
 
Do góry