reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2011

Katoryba - zdrówka
Paulineczka - smaka na ciasto mi narobiłaś :p a spanie dziecka o 23 wiem co znaczy moja ostatnio tak ma bo się u teściow jak byliśmy totalnie rozregulowała. Masakra jakaś totalna
Yvonne - buziaczki na jutrzyejszy roczek dla córy :)******* bo jutro zapomne napewno o ile znajde czas aby tu zajrzeć
Dla reszty wytrwałości

A my z mężem dostaliśmy zielone światlo po wizycie u gin na kolejnego brzdąca możz euda się zmajstrować chłopca ???
 
reklama
vii nawet mi sie nie waz zlowa katar wymieniac:) tfu tfu

katoryba kurcze co za pech!!!!! ale z krtania to tak jest, ze jak ktos podatny to bedzie chorowal:( wspolczuje

cosa jest taka metoda ponoc skuteczna. chodzi o to, ze plemniki meskie sa szybsze i krocej zyja wiec jesli kochasz sie jakos kolo owulacji (najlepiej w jej poczatek) to jest najweiksza szansa. plemniki zenskie sa wolniejsze i dluzej zyja wiec trzeba probowac kilka dni przed:)
 
Katoryba Dużo zdrówka dla Bolcia ;)***

Paylineczka, Yvonne może we wtorek się umówimy na wspólny spacerek ? :)

Cosa no to udanych staranek życzę ;)*

No i Paulineczka bardzo zazdroszczę "kokam" u nas za to MAMA zaczęło się coraz częściej pojawiać i też jestem meega szczęśliwa.

A dzisiaj moja mała jak gotowałam obiad przykleiła mi się do nogi i chciała na ręce, nie mogłam jej wziąć bo akurat zajęta byłam a ona nagle patrzy na mnie i mówi "plocie" proszę no taka dumna z niej jestem ;))

A swoja droga pierwszy raz gotowałam dzisiaj kalafiorową z kukurydzą i powiem wam bardzo dobra Noesia uwielbia kukurydze wiec zajadała, że aż :p
 
Katoryba-biedny Bolo:/ niestety raz złapana krtań nie odpuszcza... oby Bolinek szybciutko ozdrowiał:)
cosa- trzymam kciuki:)

u nas dziś dzień bez drzemki więc królewna śpi od godziny...Synuś u babci,mąż jeszcze w pracy więc mam całkiem spokojny i leniwy wieczór:) zapomniałam już jak to przyjemnie siedzieć w kapciuchach z kubkiem herbatki i nikt nic od Ciebie nie chce:) BOSKO!!!:-)
przyjemnego wieczoru:)
 
Dziewczyny mam sprawę chorobowo-lekową. Młody dostał do inhalacji pulmicort i w syropie pulneo i clemastinum. Puneo 7,5ml x 3 a clemastiunm 3,5ml x 2. Pulneo dostał w południe i wieczorem razem z clemastinum (walka była ostra). Powdychał też pulmicort i idziemy do mycia. Rozbieram go a tu czerwona wysypka, plamy na tułowiu. Nie swędzą go chyba bo się nie drapał. Teraz już śpi a ja cała w stresie czy mu się nie pogorszy w nocy i w ogóle co z tym dalej robić? Które odstawić? Słyszałyście o takiej reakcji na któryś z tych leków?

No i dzięki za życzenia zdrówka :* oby przeszło jak najszybciej...
 
o kurcze....Zdrówka dla Bolcia przede wszystkim!!!! nie słyszałam o takiej reakacji na te leki;/Clemastinum to właśnie lek przeciwalergiczny - więc...naprawdę nie wiem co poradzić...

w ferworze tego co przeczytałam - zapomniałam o pozostałych forumowiczkach naszych kochanych!!! PRZEPRASZAM!!!

Paulineczka - kocham - to najsłodsze słowo - poczekaj jak Ci się mała teraz rozgada to będziesz miała "dość" :):):)
Mamusia - ja mam nawet gdzieś przepis na zupę kukurydzianą:):)potem w kupkach dzieci - saaama kukurydza hehehe
AniaS - dla takich chwil warto żyć:):)
Yvonne - ja w dzień pierwszych urodzin swoich dzieci wciąż chodziłam z czerwonym nosem, bo po kątach łzy ocierałam ze wzruszenia...w tym roku najbardziej, bo niestety roczek Aluni spędziłam w szpitalu...ale to najpiękniejsze dni:)zaraz po Dniach Narodzin:)
 
Ostatnia edycja:
katoryba-a Bolo wczesniej dostawał Clemastinum? Byc może jest uczulony na klemastynę,druga mozliwość to interakcja dwóch przeciwhistaminów clemastinum i pulneo_Obserwuj Bola i jakby co to do lekarza idź( ja jestem panikara i pewnie na pogotowiu bym wylądowała:p)
 
Ostatnia edycja:
oj katoryba współczuje....i niestety moze sie pojawiac rumien po Clemastinum -u nas na córce przerabiane było, po tel konsultacji z lek. odstawione, zadzwon zapytaj sie, jednak co lekarz to lekarz

cosa to trzymam ckiuki za chłopaka!

anias nie za dobrze ci ?hihi marzenie.....cisza spokój....herba i najlepiej ciacho ;)
 
hej!
katoryba- ja nie pomoge, w wogóle nie obeznana jestem w tych lekach-oby koleżanki cię bardziej wsparły :)
anias-żyj chwilą i oby takich więcej :-D
vii- abyś pomineła katary- daleko-daleko

Trzymajcie kciuki za jutro-czeka nas długi wyczerpujący dzień. Chętne na spacery to zapraszam na 13 na ul. Sulechowską :tak:

Pozdrawiam
 
reklama
Do góry