reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Juhu,
Hehe rozmarzyłam Was dziewczęta tymi lodami co? ;P już niedługo!
Ja czekam na Kibę (bananowo-wiśniowe, bywały rzadko) i ciasteczko :) no i nieśmiertelne śmietankowe :) był też taki fajny smak cytrynowy ze skórką cytryny ale nie pamiętam nazwy. Mam wrażenie, że w tym sezonie już nie będą takie tanie :(

szczesliwa - Ty już jesteś zaznajomiona z tematem - po ile gałka teraz?
 
reklama
katoryba masz rację 0 śmietankowe nieśmiertelne!! ale z dzieciństwa pamiętam smak malaga mmmmmmmmm.. teraz to dopiero się rozmarzyłam.....
:D
sallis nad avatarem się pomyśli ;)
 
ach apetyt na lody rośnie... :)
a mojej córci zęby idą, i ciężko trochę to znosimy :(
najlepszy gryzak - mamy palec :)

dziewczyny znacie jakiś przyjemny, niedrogi nocleg gdzieś w pobliżu Zielonej? najlepiej w lesie lub nad jeziorkiem?
 
Jesteśmy :) Byliśmy na weekend we Wrocławiu i tak nam zeszło.. bez neta :p

San Remo? Kto się pisze na jakiś wypad na lody? Ja jak najbardziej!

siw@ gratulacje dla Wojtusia :D Dzielny facet rośnie :D

sallis przesyłam trochę pozytywnej energii:*:*

Ja też czekam na wiosnę!!! Dawać mi ją jak najszybciej!!

marttini to Ty pisz co tam u Was?

pluszaczek co do noclegu.. może Sława? Lubiatów?
 
katoryba 1.50 za gałkę i wafelki na droge Pani nam daje gratis -a jak jest Pan to kasuje :-D ale nie wiem ile bo daje córci 1 zł i jak przynosi reszte to na szybko juz wychodzę;-) tzw. ewakuacja :-D
 
Witojcie!
sallis- więcej uśmiechu dla ciebie :-D jak masz ochotę to wpadaj do nas :) a i sprawdzałam- nic nie wiedzę i nie czuje-chyba nie zęby :no:
siw@-mata służy? pozdrawiam wielkiego Wojtusia w sensie siedzenia i stania... :)
lody-ja nie pojem ale towarzystwa zawsze mogę dotrzymac :)
pluszaczek-oby szybko zęby wyszły :)

Lila od 11 nie spała do 20:30 Szok :) a usnęła prędko z 10 minut zajęło :p

Resztę mocno pozdrawiam
 
jeju czesc kochane:) skonczylam dzis ten 4 rozdzial!!! ale jest m psychicznie wykonczona:( padam ale ze szczescia to mi sie plakac chce, ze najgorsze juz za mna.

jutro postaram sie byc bardziej aktywna:)

a co do piatku to moze jest ktos chetny kto moglby mnie zabrac autkiem wieczorem?
 
Dziękujemy za pochwały mojego giganta:)
beti-
gratuluje i zazdroszczę, ja się dopiero w weekend biorę i pewnie ponad minimum na zaliczenie semestru (10str.) nie napiszę i będe tak skomleć do września:/
oleczka- mata służy:) z dnia na dzień co raz więcej czasu na niej spędzamy, jak będe miala chwilkę wrzucę foto:) może jutro:)

u nas z mlekiem dalej lipa i chyba dam sobie spokój bo z dnia na dzień co raz więcej czasu mi to zajmuje a pokarmu co raz mniej. Poradni laktacyjnej u nas nie ma, wrecz przeciwnie, jeszcze zniechęcają te piguły na położnictwie. A i jutro idziemy do lekarza bo wszyscy w domu podziębieni i wydaje mi się, że Wojciu też coś charczy. Wolę dmuchać na zimne.
 
reklama
Witajcie:)

Ja tak na szybko, bo syrena wyje już z łóżeczka.

Siwa - dzwoniłam do Dany w sprawie basenu i podałam im moje dane i mają dzwonić jakoś w połowie kwietnia.

Sallis -u mnie też ten sam etap. Wstyd się przyznać, ale nerwy już mi coraz częściej puszczają i czuję się strasznie osaczona przez Jacha cały dzień. Krok krok za mną i ciągle na nogawkach mi się uwiesza. Ile można w tym mt go nosić. Zapraszam jutro do nas. Może nasze dzieci się chwilę sobą zajmą i dadzą nam trochę wytchnienia:)

Beti - gratki za skończoną pracę:)

Lecę do tego terrorysty mojego.

Miłej nocy wszystkim.
 
Do góry