reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Dzień dobry:)
u nas tradycyjnie 5.20.

siwa Becik też jakoś mega szybko w spacerówce wylądowała. Zdaje się że na przełomie 3 i 4 miesiąca. Zobacz próbnie i będziesz wiedzieć czy to już:)
 
reklama
madzioszka, karolaq- niby tak ale wasze laseczki miały te 3-4 miesiące latem, a teraz jeszcze końcówka zimy i taka zdradliwa pogoda, dlatego chciałabym ten miesiąc jeszcze przeczekać:)
 
hej laseczki

kurde pisalam pisalam i wcielo posta :)

siw@- wow wojtek szybki silny chlop, moja to sie w ogole nie bierze do stawania :) a my na spacerowke przeszlismy w grudniu jak mloda miala 5 miesiecy

martini - ja tez mialam caly czas 90/60 i puls stowka :) i bylam pelna energii, ale codziennie kawka i zielona herbatka na pobudzenie :) a pomysl o wakacjach za 3 lata jak dzieci beda samoobslugowe i beda mamusi na lezaczek donosic lemoniadke :)

katoryba - tez juz czekam na san remo i lody kokosowe... to byla moja ulubiona trasa spacerowa :) dzis idziemy po materialy i juz sie stresuje ze cos zle kupie :p

sallis - ty sie w czolko puknij za ten kryzys macierzynstwa! slonca ci po prostu potrzeba i za tydz idziemy na pazury ;)

eh wiecej chyba nie pamietam :/

a u nas... dupka lepiej, tylko jeszcze 3 ranki zostaly :( a no i nie pisalam ze w moje urodziny moje kochane dziecko w kolko mowilo "tata" i "baba" fajnie co nie? :p no ale zaczaila niekapka wiec chociaz cos. no i szaleje od wczoraj z tata na tacierzynskim i poki co oboje zyja ;) no wracam do pracy, buzka
 
Ostatnia edycja:
marzenka- Wojcik ruchowo jest wyrywny od początku, głowkę już w szpitalu próbował dźwigać, ale za to zabawki jeszcze go średnio interesują, mata jest ok. pod warunkiem że siedzę z nim i on też musi siedzieć podparty najlepszy jest w tym celu rogal do karmienia (siedzi w nim jak prezes:), jak go kładę to ryk, bo leżenie jest złe:)

A dla Mai gratki za nowe umiejętności:)
 
Ostatnia edycja:
Hejo:)

Siwa ależ Wojtuś zuch chłopak:)

Katoryba tym razem nie byłam na zwolnieniu, bo kasa ...to tylko 80% płatne:/ Ale najgorsze i tak przesiedziałam myśląc, ze to przeziębienie i przejdzie po tantum verde. Jak wzięłam pierwszy antybiotyk to od razu poczułam różnicę:)

Dziewczyny a jak Wam powiem, że wiosny w tym roku nie będzie..., bo ma być od razu lato!!!:)
 
Hej ho,

buziakujemy zaległą parę miesięczniaków!!! ;-* :-* :-*

Czas mi przecieka między palcami, niestety nie koniecznie w wesołym nastroju... Dziś L. miała pobieraną krew na morfologię, cudem utrzymałam jej rękę w bezruchu, a tatuś lewdo wytrzymał na korytarzu :p
Dziecina ewidentnie idzie w starszyznę, bo miała jedną dłuższą drzemkę (choć po 45min. się obudziła, wzięłam ją myśląc, że to koniec, a ona wzięła misia, położyła się na mnie i zasnęła po chwili kołysania).

Ściskam Was Wszystkich gorąco!
 
i ja z tych co czekaja na wiosne i lato! a san remo -ostatnio codziennie tam bywam :-D córka w ramach nagrody zawsze sobie wyjscie do san remo wymysli ale my lody smerfowe :-D
gratki dla maji za niekapka - u nas niekapek rzadzi od dłuzego czasu ale na przremian z butlą w zależnosci kto daje ja czy tatuś -tatus ten strachliwy wieć wiadomo co wybierze ;) tylko musze kupic osoby tt dla małego bo póki co od córci kradnie i sa awanturki że "lóżiowy mój jest"

siwa idzie chłopak jak burza....skąd ja to znam ? cieszyc się tylko -ale zaraz bedziesz miec mega mega mało czasu-hehehe zobaczysz takie wyrywne dzieci to mega absorbujace są ;)

salis przegon smutki-przyjdzie wiosna i dołek minie -super mama z ciebie i głowa do góry!
 
Zgadzam sie ze szczesliwa dzieci wyrywcze sa bardzo absorbujace chociaz jak teraz mala chodzi jakos chyba lzej mi;P nie musze jej nosic;P

taaa san remo to jest to;) Tylko my tak tradycyjnie smietankowo czekoladowe;P

Witam sie;)
 
reklama
siemanko =)

ktoś tu zapodał temat SanRemo...... mmmmmmmmmmm....... kawowe, tiramisu i amarena :D

moje maleństwo nie doczekało do pierwszego spaceru, usnęło w domu.. hmmm albo moja wina że się tak guzdram :/

pozdrawiamy =)
 
Do góry