reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2011

hey na szybko!

nita gratki mt! piękny!

beti: Marchewkowe muffinki z serowo - kokosową koroną tylko ja na słodko robie inny ser a daje kolorowe wiórki i troche pzrepis zmieniłam ;) bo zamiast tych przypraw daje swoja mieszanke cynamonowo imbirową ;) plus przyprawa do kawy i troche wiecej marchewki i łyżka buraka ;) wychodzą przepyszne mega zdrowe i "se" dziecko może jesc słodkiego ile wlezie ;)

pochwale sie synem że oprócz a kuku to papa pokazuje i lampe psa i nas (kto mama tata siorka) to tyle ja bo obowiazki wzywaja ;)
 
reklama
Karolq kiedy masz chwilę na jakiś spacer?

siw@ ja niestety mam uczelnię przez cały wtorek.. na którym UZecie będziesz? Na Wojska Polskiego? Ja mam zajęcia w A16 to możemy się zgadać choć na chwilę :))

szczesliwa to gratulacje dla synka :D rozwija się super :))

nnita zdolniacha z Ciebie!!

Beti Szumkowska powiedziała, że to po słoiczkach.. bo jak sama gotowałam to nic się nie działo.. a po słoiczku tak było.. nie wiem sama.. ona mi tłumaczyła, że w słoiczkach jest dużo różnych "dodatków" i może jej to nie podpasowało.. sama nie wiem. Na razie gotuję jej sama. Zobaczymy co będzie dalej..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Madzioszka no tak bylo ale juz nam wyszla jedynka gorna;) wiec zaraz zmieniam suwaczek;)

Szczesliwa gratuluje zdolnosci u synka;) u nas jakos w tym kierunku mala niechce sie rozwijac robi papa bije brawo i pokazuje niewolno ale oczka niechce pokazywac mama mowic niechce.

E. Outstanding niewiem w nastepnym tygodniu pewnie bo dzisiaj z kolezanka sie umowilam juz o ile przestanie padac;/ no a weekend rodzinnie sobota odwiedziny gdzies a niedziela basen wkoncu;P
 
outstanding- ja będe w Titanicu i w głównym w dziekanacie, też nie będe długo bo tylko to przedłużenie załatwiam:) o której masz przerwy?
 
Juhu,
nnita - nooooo suuuuuuuuuper MT wyszedł! baaardzo mi się podoba. pyszny czerwony kolorek :) czekam na zdjęcia w akcji :) wypełniałaś zagłówek w końcu?

szczesliwa - gratki za nowe umiejętności synka :)

Izuniek - dobrze, że Lena nie miała tej jedynki wcześniej ;)

outstanding - a niby słoiczki bez chemii :/ bidula - dobrze, że już po :)

dziś już piątek = weekendu początek!!!!!!! :)))
 
siw@ dam Ci mój numer to się zgadamy :)))

katoryba niby tak mówią.. ale prawda jest zawsze pośrodku :)

my dziś szalejemy w SPA i świętujemy urodziny mojego męża :)) mmm.. udanego weekendu wszystkim!!
 
cześć :)

dziewczyny ale narobiłyście smaka na słodkości!! właśnie piecze się ciasto marchewkowe, oby wyszło ;)
katoryba, tak wszyłam w zagłówek ocieplinę, ale 2 razy cieńszą niż w pasy, i dobrze bo nie miałam problemu żeby ją ładnie przeszyć z wewnętrznym panelem ;) ale co się wczoraj naklęłam w duchu przy wykańczaniu i zszywaniu tyylu warstw materiału (panel + pas biodrowy) :p
testowałam rano na brzuchu, wieczorem spróbujemy na plecach :)
szczesliwa synuś świetnie sobie radzi :D zdolniacha :)
 
WITAM
wpadlam się pochwalic mojej damie wyszła dolna 1. Już jest widoczna i słychać jak przygryza sobie grzechotki.
Jestem mega szczesliwa ze tak łagodnie to przeszla i jak sie dobrze przyglądam to idzie też druga 1 na dole. :-)
 
reklama
Witojcie!
nnita- cudny twoj MT oby J. dużo skożystała bo żeś się namęczyła ostro- tak pisałaś :)

ząbkującym -gratki i szybkiego wylęgania się ząbków życzymy
robiącym ciacha- by szybko znikały z talerza :)

Ogólnie padam :) po sparingu
 
Do góry