reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2011

ale narobiłyście mi głoda... a po piwku to już całkiem ;P ja jutro zamierzam upiec ciasto kubusiowe :)

nnita - ja też się trochę namęczyłam żeby to wszystko scalić w jeden kawałek ;) ale efekt rekompensuje złości ;) jak się nosi/układa? jesteś zadowolona? zapodaj fotencje :)

oleczka - a ja ciągle czekam na odpowiedź jaki motyw ma Twj MT :>

outstanding - SPA? nie za dobrze Wam? ;P a gdzież to to?

dzisiaj Bolo trochę pokaszliwał i kichał ale nic poza tym. Hmmm... oby nic się nie wykluło z tego.
 
reklama
Hej ho,

ciasta ciasteczka.... A ja się właśnie objadłam jabłecznikiem :p
Jeśli L. już chce się przestawić na jedną drzemkę - zwariuję z nią w domu!!! Dziś zaliczyła 30 min. snu od 11, a potem padła w czasie okrężnej (specjalnie dla niej) drogi na urodziny kuzyna (też całe 30 min...). Po małych bojach i krzykach, chyba śpi...
Krawcowe od MT podziwiam - super robota! :)
Cosa - gratki dla Gabi za pierwszy ząbek! Niech reszta też wyskoczy w miłej atmosferze :)
Katoryba - oby nic się nie wyległo! Weekendujcie się w zdrowiu!
Outstanding - szalejcie ile się da ;)
Minesota - weekenduj się, relaksuj w gronie rodziny ;) a pracę za całe szaleństwo w niej panujące i tak lubisz hihi

Czas na % w mężowskim towarzystwie :D
Miłego weekendu Laseczki!!!
 
hejo,

nnita - cudny MT i motylek boski (sama wyszywalas czy to jakas gotowa aplikacja?), gratuluje talentu

out - a gdzie jestescie? nam tez sie marzy jakis wyjazdowy weekend...

minesota - rozumiem doskonale :) choc ja mam tylko jednego szkraba

katoryba - czy kubusiowe ciasto to chatka puchatka? jesli tak to juz dwa razy bardziej ciesze sie na nasze niedzielne spotkanie ;)

swoja droga tez musze cos upiec w weekend bo przez ostatnie 2 tyg jakos nie bylo kiedy. tylko musze chyba cos nowego sobie poszukac...moze sprawdze ta stronke o ktorej pisalyscie

a u nas dzis beznadziejny dzien :/ mialam pracowac dzis z domu bo mialysmy z majka zaliczyc kontrole u pediatry. no ale wizyta na 11:45 tak zeby byla ostatnim pacjentem - niestety mloda chciala wczesniej spac i byla mega marudna przez co ja w ogole nie moglam pracowac :/ potem u lekarza okazalo sie opoznienie raptem o 45 min :/ wiec spacerowalysmy w tej paskudnej mzawce przed przychodnia. potem mloda zasnela na 0,5h i marud bo niedospana. no i jeszcze do tego mama miala nam wozek oddac ale zepsul sie jej bagaznik i nie moze otworzyc :/ jutro ma jechac do serwisu. no i pt wieczor spedzilam na sprzataniu kuchni i lazienki, prasowaniu i wlasnie siadam do pracy bo prawie nic nie moglam w ciagu dnia zrobic. No a M wraca jutro w nocy i cale szczescie bo juz mega tesknie...niby 4 dni a jak to duzo :) aaa no a po wizycie u lekarza mloda w ciagu miesiaca przybrala tylko 350g ale urosla kolejne 3cm (7,050 i 70cm) - takze tendencja waga po mamie wzrost po tacie sie utrzymuje

milego wieczorku laseczki
 
katoryba- przepraszam cię najmocniej-umknęło mi.Już odpisuję mianowicie mamy aplikacje Morsa po tatusiowej stronie=moze jutro uda mi się foty zrobic :) a ogólnie to kolory fioletu i zieleni musztardowej :)
 
siwa zawodnocy sumo tez są słodcy
karolaq brawo to on nie pokazuje ale patrzy ślipkami bystrze no i drze japagę jak widzi że jemy a on nie dostaje....odbiera to jako niesprawiedliwosc hehhe
 
siw@ - nawet jesli ma zadatki to tatus jej nie pozwoli ;) a juz ci kiedys mowilam ze ja tam w duzych facetach gustuje...poza tym jak Wojtek zacznie za dziewczynami biegac to troche zrzuci ;)
 
witajcie, nadrabiam nadrabiam i sie pogubiam...
na poczatek zyczonka dla malych szkrabow roczniakow, ktore to swietaa przegapilam niestety

u nas jakos sie kreci
mala wazy 8900 i niestety nadal budzi sie w nocy, nie wiem czy to zeby czy glodna, bo ostatnio to tylko lyknela mleka i zaraz spala dalej, juz nie mam pomyslow bo tak od 1 budzi sie praktycznie co godzine lub 2,koszmar jakis, moze to chwilowe albo co nie mam pojecia

a jesli chodzi o wypieki to zrobilismy wczoraj drozdzoweczki z jabluszkiem szybko i smacznie polecam
 
No i przebiła sie druga jedyneczka :) :-D
marzena86 moja Gabrysia ma troszke wiecej kg niz twoja Majcia ale zazdroszcze Ci że masz mniej do noszenia i to w wieku 7 miesięcy ja boje sie pomyśleć ile moja bedzie wazyć gdy bedzie miała tyle.
Za tydzien czeka nas wyjazd do Łodzi z malą ciekawe jak to przeżyje ?
 
reklama
laski tu mozna zamowic probki peiluchmajtek ale dla takich starszych dzieci
Suche Noce - Zamawianie produktu
a i jeszcze mialam pisac, ze jak macie jakichs znajomych w ciazy, ktorzy chca chodzic do szkoly rodzenia to teraz zaczal sie kurs w szkole rodzenia pani Kasi, ktora prowadzila w szpitalu kiedys zajecia. co najwazniejsze zajecia sa bezplatne, na NFZ, sa jeszcze miejsca
 
Do góry