reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

beti- jakby była pogoda to i jakiś spacerro można by było zaliczyć, ale wszystko zależy od tego czy mój luby dostanie ten marny dzień urlopu:/
 
reklama
beti ja mam silikonową koszt ok 20 zł i bez papilotów sie piecze itp tez moge pozyczyc -ja mam forme na małe mufinki w razie co-pod córke dobrane ;)
out zdrowia wam!
siwa to sie cieszyc że juz malutki zapomniał!
 
szczęśliwa a gdzie kupowałaś tą silikonową? czytałam ostatnio na mojewypieki, że te papierki sprawiają, że muffinki dłużej świeże są. a jak Twoje doświadczenie mówi?
a macie jakiś sprawdzony przepis? bo powiem szczerze, że ten artykuł na mojewypieki narobił mi strasznej ochoty i też się przymierzam :))
 
ja robie marchewkowe z moje wypieki sa super (i zdrowe;) fakt modyfikuje czesto przepisy i ten też ale smak ten:-) czy papierek tak słuzy -nie wiem-za szybko znikaja ;-) czesto moje cholery na ciepło już jedzą ;) u mnie w domu to szybko zjadają wiec długo nic nie postoi -ale formy silikonowe sa super jest na mega mega na tak!

kupowałam na allegro i patrzyłam by silikon był gruby itp
 
dobry wieczór =)

izuniek wooow co za przeżycia :/ dobrze że nie spanikowałaś :)
outstanding fajnie że jesteś :) buźka dla córy, dużo zdrówka :*
siw@ jeszcze troszkę i będzie spokojnie, a mały Wojtuś zostanie chrześcijaninem ;)
szczęśliwa ojjjjjjj smaka kobitko robisz :p

uprzejmie zawiadamiam, że MT uszyty =) jutro będziemy testować, ewentualnie wprowadzać małe poprawki ;)
SAM_2454.jpg zdjęcie na szybko =)

dobranocki =)
 
no na allegro sa takie ceny ale w sklepie na pewno drozej. zobacze jutro czy cos kupie i jak cos to sie odezwe. ja wlasnie niedawno znalazlam mojewypieki i juz nalesnki stamtad robilam a teraz babeczki czekoladowe:) one sa z przepisu Nigelli Lawson.

szczesliwa a te marchewkowe to wrzuc link pliz

nono nnita:) piekne cudo:) sie napracowalas i teraz jak paw dumna bedziesz chodzic z corunia;)

izuniek faktycznie z tym wypadkiem to cos strasznego! dobrze, ze nic powaznego sie nie stalo. ja tez jestem z tych mniej panikujacych:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry:)

Izuniek no ładnie gratuluję w taki razie jedynki:)

Pediatra jest do dziś na urlopie. tak przynajmniej mieli napisane:)

nnita pięknie:D majstersztyk jak widać:)

outstabding dobrze, że już jest lepiej. zdrówka!


u nas spokojny powrót do rzeczywistości punkt 6 wstajemy, tylko jedzenie nie wchodzi i pewnie teraz zgubi co
nabrała. Eh te dziecioki:) całuski dla alll! pozdrawiam:)

E: wąłśnie dopatrzyłam Karolq i Nnita macie widze kloniki ząbkowe:D no ładnie:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry