reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

siwa mi sie zdaje, ze w foteliku to przede wszystkim na wage trzeba patrzec. te 9-18 maja z reguly regulacje i mozne ja ulozyc w pozycji prawie jak na "kolyske"

katoryba ja chcialam isc na spacer al pojechalam pozalatwiac sprawy na miescie i mi sie odwidzialo bo sniegi wiatr potworne!!!

madzioszka to przybijcie nam piatke albo raczej siodemke;)

a i mialam dodac, ze bylam przez przypadek w leclercu i na WSZYSTKIE zabawki maja 30% znizki!
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej laseczki,

pytanko mam. ma moze ktoras z was do polecenia jakas fajna miejscowke nad morzem? bo szukamy czegos na wakacje. najlepiej jakiegos apartamentu 2 pokoje i kuchnia bo chyba ze znajomymi pojedziemy
 
Hejo:)

Marzenka z dzieckiem to raczej domek polecam z "własnym ogródkiem" Zazwyczaj są dwie sypialnie, salon, kuchnia, łazienka, więc na wypad ze znajomym ok:)

Siwa zasada jest taka, że jak główka dziecka wystaje z fotelika to trzeba wymienić na doroślejszy model. Producenci podają wagę orientacyjnie.

A ja dostałam dzisiaj mega bolesny okresik i kończę tego posta:/
 
witajcie!
Ja na krótko :(
Lila od dwóch dni gorączkuje- nie ostro ale trzeba miec się na baczności- w ciągu dnia normalne dziecko a pod wieczór ospałe i na maksa rozgrzane(głównie głowa) stawiam że zęby no a może 3-dniówka ?
Zbijamy gorączkę okładami na wszystkie możliwe miejsca.

W srócie i egoistycznie-wybaczcie :(
 
Ostatnia edycja:
oleczka duuuuuuzo wytrwałości i serca dla maluszka. Apropo, też zbijaliśmy gorączkę okładami.

Ależ ja mam ochotę na jutrzejsze pączki :D
 
Ostatnia edycja:
oleczka - ojejejej oby szybko przeszło! całe szczęście, że Lilcia daje sobie te okłady robić, u nas to nie przeszło niestety. Zdrówka!!!

Melduję wykonanie MT i lecę spać bo lecę z nóg...
 
dzień dobry:)

Katoryba Gratki za ukończenie MT:) Teraz musisz się nim pochwalić:D

Beti łowca okazji z Ciebie:D

Oleczka zdrówka dla Lili:*

a my od 5.15 na nogach. czas. czytałam gdzieś, że najbogatsi ludzie świata rzadko wstają później niż 5:30 B chyba aspiruje:D

Miłego dnia laseczki!
 
hej ho,

oleczka - szybko zdrowka zycze, my tez robilismy oklady ale niestety malo pomagaly tylko my mielismy goraczke duzo ponad 39

katoryba - no a gdzie zdjecie??? :)

vii - no wlasnie domek najfajnieszy tylko ja nie mam cierpliwosci do przeszukiwania internetu i przegladania ofert ;) powodzenia z autem

madzioszka - no to becik bedzie utrzymywac rodzicow za pare lat skoro milionerka rosnie ;)

my wstajemy codziennie o 6:30 no ale to przymus pracy :) niestety pewnie dziecku nie wytlumacze ze w weekend nie trzeba tak wczesnie :)

smacznych paczkow i zeby kalorie poszly w cycki nie w biodra ;)

e: laseczki mam jeszcze sluzbowe pyt: kojarzycie moze salon fryzjerski/kosmetyczny, ktory ma kompa i internet w salonie? jak tak to z gory dzieki na namiary ;)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie

Zna się może któraś z was na takich prawno-urzędowo-skarbowych sprawach? Myślicie że jak kamerzysta do tej pory nie wywiązał się z umowy po naszym weselu a nie dał nam żadnej faktury ani paragonu, a dowody na to że wziął pięniądze mamy ( świadkowie, rozmowy z nim na fb, podpis na umowie), to popełnił przestępstwo skarbowe? Bo już nie wiem czym go straszyć:((

Wiem że to nie to forum ale może akurat ktoś coś wie:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Katoryba u nas oklady tez nie dzialaja:( mala sie wyrywa mimo ze sily nie ma.

U nas tez goraczko 38-39 przytulaski i rozwolnionko:( u lekarza okazalo sie ze ida 2 zabki naraz gorne jedynki i tak moze byc.
 
Do góry