reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2011

my bardzo egoistcznie...
Nadia cierpi na zespół poszczepienny...tak bardzo mi jej szkoda:(( jest gorączka,katar,kaszel,biegunka ,chlustanie ....oby szybko odpuściło od 5 nie śpimy:/

zdrówka chorym,ząbkującym gratki miesięczniakom buziaki:*
 
reklama
Juhu,
Madzioszka - 5:15 :| bez komentarza
Może Betka niech robi za sierotkę Marysię i losy na lotto wyciąga - będziecie milionerami zanim dorośnie ;P

vii - w sumie to mogłabym się tym zająć zarobkowo (MT) bo bardzo to lubię. Także może, może...

anias - ojej a po jakim szczepieniu te kłopoty? Przecież Nadusia już dawno szczepiona była nie? To po jakim czasie te objawy mogą wystąpić? W każdym razie - oby szybko przeszło!

Coś się wylęga na forum - jakieś paskudne choróbsko - atakuje i mamy i maluchów. Za mnie też się bierze :/
Zdrówka nam wszystkim.

No i jeszcze MT:
DSCF6590.jpg DSCF6593.jpg
 
katoryba,vii-po szczepieniu z zeszłego tygodnia -odra, świnka,rózyczka- po tej szczepionce do 2 tygodni po kłuciu moga wystąpić poszczepienne zespoły
 
katoryba- cudo:) szacunek wielki za MT. Masz talent kobito:)
anias- ja nie wiem po co oni w ogóle na to szczepią. Kiedyś nikt nie szczepił jakoś się przechodziło i nie było problemu. A z tego co słyszałam ta szczepionka jest szczególnie niebezpieczna dla chłopców, zgłoszono nawet kilka przypadków autyzmu poszczepiennego(tylko u chłopców). Ja się tym tak zeschizowałam że chyba nie odważę się zaszczepić, niby to jest obowiązkowe ale rodzice chyba teraz mają prawo nie wyrazić zgody na niektóre szczepienia, bo wiem że są tacy którzy wcale nie szczepią swoich dzieci. Zdróweczka dla maleńkiej.
 
katoryba wielki szacunek!! bardzo mi się podoba, piękny :)
siw@ tak jak przeczuwasz masz prawo się nie zgodzić, ale rozumiem że w szpitalu po urodzeniu już ci syna szczepili
 
Witajcie:)

Tyle u Was różnych rzeczy, że nie sposób każdemu coś napisać.
Zdrówka dla chorujących, buziaki dla kolejnych miesięcznic i miesięczników i gratulujemy nowych ząbków:)

Katoryba - no i super pomysł z szyciem mt. Dużo klientów Ci życzę:). Ja wczoraj nawet na chwilkę nie wyszłam na spacer. Dzisiaj za to z P. po lesie ganialiśmy.

Siwa - ja też po narodzinach Jacha od razu chciałam w następną ciążę zachodzić. W sumie nadal chcę tylko mąż ma inne zdanie na ten temat.

Vii - możesz coś więcej o tym wirusie napisać?

Jaśko chyba zaczyna kumać, że ja i on to nie jedno, bo ciągle za mną łazi i pcha się na rączki i mam z nim siedzieć na macie, jak się bawi, a jak nie to ryk, jakby ze skóry go obdzierali. Wstyd się przyznać, ale jestem tym wykończona. Nawet załatwić się nie mogę w samotności:(

Miłego wieczoru wszystkim:)
 
czesc laseczki:)
katoryba - pełen profesjonalizm!!!poważnie - boskie to Twoje MT:)
Vii, Karolqa, AniaS - zdrowka,,,wirusów pomimo mrozu nie brak;/co do szczepionki tej po roczku, - no niestety jest Ona jedną z tych, co mogą powodować różne historie - znam dziecko (chłopca własnie) który leżał w szpitalu, bo dostał strasznego wstrząsu poszczepiennego, aż do bezdechu i sinicy;/powikłania do dziś -a ma już 8lat;/no ale cóż, - większość dobrze ja przechodzi:) i lepiej szczepić niż nie zaszczepić - jedynie jestem przeciwniczką wszelkich szczepionek kilka w jednej - ale to juz moje zdanie znacie:)nie ma co na zapas sie martwić!
Madzioszka - moje dzieci również z tych rannych ptaszków - no może nie aż tak wczesnych, ale 6:30 to standard:)ale tak jak i u Marzenki - musiałam taki rytm wypracować, bo ja już wtedy praktycznie do pracy wychodziłam, a jeszcze dzieciaczki trzeba naszykować...jak dla mnie to i tak fajnie, bo Alcia jeszcze grubo przed 19 chrapie a Bartucho zaraz po niej, max do 20...i wieczory wooooolne:)potem i tak przychodzi własnie przedszkole, szkoła - tak więc mi taki rytm jak najbardziej odpowiada:)choć w weekendy mogliby pospać - no ale....nie można mieć wszystkiego!
zawalka - no to się zaczął słynny kryzys 8go miesiąca...ja już się przyzwyczaiłam do "komisyjnego" siusiania:) za jakiś czas minie - i będzie całkiem w drugą stronę - tylko fakt, jest to niestety cholernie męczące, tym bardziej jak i tak jest się z dzieckiem non stop....zero wytchnienia.
 
katoryba no pelna profeska;)

nnita ty tez pamietaj, ze masz swoje pokazac:)

martini to Ala teraz cornia mamuni sie zrobila co? a jak tam dzidziol w brzuszku sie ma?

siwa z tym kamerzysta wspolczuje. jesli macie umowe to nie jest tam napisane co w momencie gdy ktos z umowy sie nie wywiazuje? a jak nie to warto sie moze kogos paradzic, wiem, ze w gazecie lubuskiej jest dyzurujacy prawnik i mozna chyba dzwonic ale nie wiem kiedy co i jak:)

zawalka to Jasiek taki przytulasny jest:) dacie rade choc domyslam sie, ze masz dosc;)
 
reklama
heh dzięki laski:)
Niby fajnie bo zasypia przed 19 chwile ale wstawanie o coraz wcześniejszej porze zabija. dziś ja położyliśmy przed 8 i zobaczę jak będzie.

Katoryba w totka to chyba za mała jest:D i ja się bym chyba skusiła na MT:)

Vii Ty to już się nie wkręcaj:)

Zawalka niestety taki okres jest dłuugooo, my też bawimy się tj ja siedzę ona się bawi przyjdzie przytuli się i idzie dalej się bawić gorzej jak do kompa usiądę ryk nie z tej ziemi.

Anias cierpliwości i zdrówka!!
 
Do góry