reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2011

reklama
Bolinku- wszystkiego naj naj naj:)

dzień dobry:)
u nas zniknęła chyba definitywnie druga drzemka.Są jednak pozytywne tego strony, Nadia po kąpieli zasypia jak aniołek o 20 jest cisza w domku:) Koło 5 się przebudza ale jest cycuś i śpi dalej czasem nawet do 9:30...
niestety dopadło nas choróbsko z głupiego pokasływania...mamy zmiany przy oskrzelach:baffled: antybiotyk,krople na odkrztuszanie i oklepywanie, po świętach kontrola...Święta do dupy:/

miłego dnia
 
Juhu,

SZOK!!! BOLCIO MA ROK!!! :)
Dziewczyny i chłopaki - Bolcio ślicznie dziękuje za życzenia. Normalnie nie mogę dzisiaj - co chwilę patrzę na niego i płakać mi się chce jaki on duży już i wspominam sobie... Bolcio z rana na nocniczku narysował swój pierwszy rysunek w albumie :)

Miłego wszystkim i zdrówka dla wszystkich. Nawet Nadusię dopadło :(
 
kurczę wirusy paskudne w powietrzu fruwają:/ u nas nic nie zapowiadało choroby, ot pokałsywanie , zaczęło się w nocy z niedzieli na poniedziałek,myślałam że mamy za suche powietrze w sypialni... dzisiejsza wizyta u pediatry miała być kontrolną by święta spokojne były a tu klops...
 
Bolinku kochany! Niech każdy dzień przynosi Ci uśmiech od losu! :-* :-* :-* Sto lat!!!

Dziękuję w imieniu córci za wczorajszy życzenia! :) Popołudniu się okaże, czy dobre fluidy od Was spłynęły z całą mocą :)

 
Witojcie!
Troche mnie nie było i się teraz naczytałam...
Sto lat dla Bolcia- oj ten roczek jak predko mamusi zleciało-dzieciaczek juz taki duży. By Bolcio był zawsze uśmiechnięty, zdrowy i wiedział co od życia chce nawet juz w tym wieku :) :) zresztą ten okres najważniejszy...

A dla spóźnionych też Wielkie duże SSSSTTTToooo lat :*

chorowitych- szybkiego powrotu do zdrowia bo jak na święta w łóżku, nie ma takiej opcji więc szybko zdrowie :p
ząbkowych- by rosły bezboleśnie i radośnie :D

Od nas dodam,że Lila wczoraj na zakupach dała radę (3,5h) spanko w chuście i na koniec karmienie w samochodzie- bo juz się domagała. A najlepsze że przez ten cały czas pielucha była SUCHA. Dopiero w domu(prababuni) zrobiła.
Z nockami u nas też zaczyna byc inaczej, ale damy radę. o 1:30 pobudka na karmienie potem 5 ale z godzinę nie śpimy i następna w granicach 8:00. Ja powoli zaczynam wcześniej wstawac
:laugh2:


 
Bolciu wszystkiego co najlepsze z okazji 1-szych urodzin! Duzo zdrowka i pozytywnego nastawienia do zycia zycza B. A. i D.


oleczka 3,5h no ladnie:) a plecy ci nie odpadaja po takim noszeniu?

anias biedna Nadia:( takie niby nic a tu juz oskrzela...

vii ja to samo pomyslalm co ty. az strach sie z wami spotkac:) bo zaraz i nasze beda chore a poki co odpukac jest bezchorobowo. a co prezentu to wiesz co wymyslilam? kupie mlodemu jakis taki przyrzad do robienia baniek bo on teraz uwielbia jak mu sie w kapieli robi. tylko gdzie ja moge cos takiego kupic?
 
beti-w sklepach z serii po 5 zł były takie pistolety. Nadia póki co książeczki dostała z serii "Mała biedronka, mały lisek, mała owieczka itd. Nie mam pomysłu na inny prezent:/ no i gratki kolejnych ząbków;) u nas póki co zastój zebowy;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
nnita no wlasnie nie dojdzie. ale zobacze dzis w smyku:)

anias to bedzie mala miala co czytac:) a poki co cieszmy sie, ze to my wybieramy prezenty bo jak za rok dzieciaki sobie wymysla nie wiadomo co to nasze portfele moga tego nie wytrzymac;) i wiesz u nas jest bardzo podobnie ze spaniem jak u was. pobudka nad ranem na szame a pozniej spanie do 9:) ale mamy jeszcze 2 drzemki w ciagu dnia ciagle:) na to akurat nie narzekam, hihi
 
Do góry