reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2011

do "zabawek" dorosłych dorzucam jeszcze piloty i papier w każdej formie...
pod choinkę D. dostanie MT :D najbardziej z tego prezentu cieszę się JA :D
Beti ciekawa jestem Twojego elfika, bo u mnie też będzie elfinka :)) po świętach czekam na zdjęcie :))

nie wiem jak Wy ogarniacie święta, bo ja jestem daleko daleko w lesie. jak do tej pory mam zrobione nic :/ dziś wypisałam tylko kartki świąteczne, jutro je muszę wysłać.
nie mam też żadnych ozdób, bo w sumie to są nasze 2gie święta dopiero "na swoim" i w zeszłym roku nie szalałam z zakupami. no więc przydałoby się kupić coś ładnego i nie zbankrutować przy tym, bo jak wiadomo każda pierdółka kosztuje...

powiedzcie mi laski co szykujecie na święta z jedzenia - nie na wigilię, tylko na 1 i 2 dzień świąt? co na przegryzki, obiad i deser?

e:
jeszcze mi się przypomniało Beti że pytałaś o nocki. w sumie to lepiej jak było, ale 3-4 pobudki zwykle są, rzadko kiedy mniej :/ no więc nie narzekam bo może być gorzej, ale fajnie by było jakby się coś poprawiło :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
marzenka - kupiłam ten espumisan, bo wieczorem znowu zaczął się prężyć i o dziwo odpukać śpi spokojnie wtulony w tatusia, mam nadzieje że trafiłaś w 10 i zawsze będzie pomagać:)
 
zakupy zrobione;)

siwa ja polecam jeszcze na przyszlosc gripe water-woda koperkowa na brak kupki lub bol brzuszka.

sallis fajne ozdobne *******ki sa w hurtowni Adam kolo focusa albo na krakusa w hurtowni kwiatow. nie trzeba wydac duzo kasy a efekt znakomity:) ja mam taki swiateczny domek na swieczke, aniolka na swieczke, kilka swieczek zlotych i czerwonych plus poinsecja i juz w domu czuc swieta;)
 
karolq - tak to ta maść, co podałaś linka, w sklepie herbalopu po prostu mówie : pięciornikową ziaja

cosa - fajna widomosc co do macierzyńskiego co prawda ksiegowa też mi pisał ze sie załapałm na dodatkowe 2 tyg ale jednak miałam wiątpliwości

siw@ - z karmieniem to i u nas przy synku były jazdy, kombinowanie i takie tam, bo mały nie umiał ssać efektywnie, w końcu udało sie. nauczył się i pił jak miał 8 dni i tak dostawał cyca i butelkę, spijał ode mnie przez większość dnia a na wieczór i butla bo pokarmu brakowało, do 5 miesiąca sie udało, a dowiedziałam sie niedawno ze moja babcia to cały rok ściagała i z butli podawała :) też tak można, grunt to nie robić nic na siłe, każdy sposób jest dobry, wązne aby bezstresowy :) powodzenia w karmieniu :)

izuniek - zdrówka dla Lenki

co do spania to u nas też coś sie pozmieniało i mała jakos tak śpi mocniej i dłużej... ale cicho sza co by nie zapeszać...

co do prezentów, to nasza córcia dostanie misia z tvn, swojego pierwszego misia - każde dziecko podobno powinno mieć :)

co do wyprzedaży to musze do tesco się wybrać i jakieś bodziaki dziewczęce kupić, bo teraz córcia na chłopaka ubierana :) i sweterek by się przydał

święta... choinka już jest, żywa, na balkonie czeka, okna umyte tak częsciowo, firany wyprane a zakupy jutro

a co do zdrówka to u nas niestety kaszel paskudny się przyczepił po gorączkowaniu ostatnim, podobno to wirus, zaczyna sie gorączką, wszystko się uspokaja i po dniu, lub dwóch pojawia się kaszel... jutro rano pediatra, a później jeszcze kontrola bioderek (dziś nie zdążyliśmy sie wyrobić, całe szczęście przyjmą nas jutro)

na dałam rady nadrobić wszystkiego ale już padam...
jak z córcią bedzie ok to w śr wybieram sie na deptak, moze któraś się przyłączy :)
(klawiatura mi siada)
 
Ostatnia edycja:
Bolinku nasz kochany -wszystkiego najwspanialszego, spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń - radości, słoneczka i wiele, wiele uśmiechu na buźce!!!
Z okazji pierwszych urodzinek:)


ps.pozdrowienia dla reszty załogi:)
 
ech dzieciaczki szybko rosną :)

Bolo - dla Ciebie duuuuuuuuuużo uśmiechu, radości i rodzinnej miłości!! Niechaj każdy dzień przynosi ci nowe doświadczenia!! :*
 
Bolcio - mężczyzno cudowny! wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń, dużo powodów do uśmiechu i abyś wszystkie postawione sobie wyzwania pokonywał bez trudności

vii - ja tam cie rozumiem ;) ja sie np tak rozpedzilam ze kupilam mlodej sukienke na swieta jakies 2 miesiace temu...no i jeszcze jest na nia za duza ;)

beti - no i jak zakupy??? :)

siw@ - my ten espumisan dawalismy przed kazdym karmieniem po 5-8 kropelek a nie jedna duza dawke na raz, bo tak nam poradzila polozna

sallis - te hurtownie co ci beti pisala seria sa fajowe, my tam np ozdoby na chrzciny kupowalismy. a ozdoby swiateczne w zeszlym roku w casto kupowalam

a u nas nocka lepsza :) nie bylo pobudek, ale wstalysmy o 6 rano :)
a co do zabawek to u nas jedna z lepszych jest papierek po trufelku ;) no i coz zrobic...mama musi jesc :)

milego dnia laseczki, ponoc od jutra snieg
 
Ostatnia edycja:
reklama
BOLCIO: Twoje pierwsze wielkie święto
mój maluchu uśmiechnięty
Zawsze wesół
pełen werwy
miłą minę masz bez przerwy
nasz maluszku ukochany
bądź nam zawsze tak wspaniały
STO LAT NA KOLEJNY ROCZEK

Dla Wojtusia :* na 3 tygodnie

Wczoraj tak byłam przejeta tą wizyta że zapomniałam podziękować za buziaczki dla GABRYSI z niedzieli .

a teeraz ja o sobie my po wizycie juz spokojniejsi diagnoza zapalenie górnych dróg oddechowych . Dostała flegamine junior w kropelkach, syropek lipomal i calcium . A oczko jak bedzie tak ropiec ciaggle po przemywaniu to niestety czyscimy kanalik łzowy:(
Do piątku mamy ograniczyć do zera spacery.



 
Do góry