reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

reklama
siwa najlepiej pomniejszyc zdjecie lub przez żabe

http://www.imageshack.us/
klikasz BROWSE wybierasz fotke klikasz przeslij teraz - wklejasz kod forum


izuniek poniewaz miejsce nie musi byc mokre ale wilgotne od srodka i tak wyłazi -mocno trzymam kciuki by sie udało zwalczyc!

salis ja jutro robie nalot na focusa bo w wekendy narodu makabra a w pietk chce sie porozgladac za prezentami i pewnie powrót z buta w ramach spaceru ;)
 
Ostatnia edycja:
zanim minesota usunęła link to sobie zobaczyłam :)
szczęśliwa niby focus to też park, ale myślałam bardziej o takim z drzewkami :D
 
Ja chętna na spacer, ale na Piastowskim.. muszę się przejść chyba na zakupy do Biedronki.. vii może w końcu Ty się wybierzesz? :)
 
hejka :)
izuniek ciężka sprawa, chyba na III roku studiów mieszkałam z pleśnią lekką, a na V z wilgocią - obcy zawsze pytali się mnie i kumpeli czy z basenu wracamy czy wilgoć mamy w mieszkaniu,.. porażka.......... obyście szybko się z tego wykaraskali :)
nooo oleczka kurtałkę kupujesz :) przy okazji pochwalisz się ;)

dobranocki :)
 
no i jestem w koncu:) nie wiem jak udalo mi sie przetrwac tyle bez neta no i bez was;) czuje sie jak dziecko co sie do czekolady dorwalo! u nas wszystko ok, wszyscy zdrowi, zeby Dawidek ma juz 2 i co najsmieszniejsze to drugi nie wiadomo kiedy wyszedl. pewnego dnia uslyszalam poprostu zgrzytanie zebow:) wieczorami pisze prace mag codziennie bo musialam motorek zalaczyc zeby sie wyrobic na czas:( a co do spania to musze powiedziec, ze od czasu przeniesienia do swojego pokoju mlody spi rewelacyjnie! dzis obudzil sie dopiero o 5, nakarmilam i dalej do lozeczka odlozylam. dopiero o 9 wstal!!!
jak czytam o tych waszych chorobach to az sie boje!!! u nas odpukac mlody zdrowiutki:)

dolcia, siwa gratuluje i zazdroszcze:)

siwa co za historia, ze w ten sam dzien do szpiatal pojechaliscie:) ja ci powiem, ze je tez cieta bylam i peklam. szwy i gojenie sie to bylo pieklo. lezac w szitalu nie bylam w stanei normalnie z lozka sie podniesc! szycie bolalo ale porod jednak bardziej:) piszesz, ze rana boli. a szwy juz masz sciagniete bo to ulga bez nich. jak boli to paracetamol i cierpliwosc. u mnei to trwalo 5tyg:(

dolcia wspolczuje meczarni. po co lekarze daja te oksytocyne nieszczesna? skoro chyba u ciebie akcja szla do przodu? mi sie udalo tego uniknac bo pozno do szpitaal trafilismy

sallis o mnie mikolaj tez zapomnial. roche mnei to przeraza:) bo teraz jestem na drugim planie. dzidzia najwazniejsza:) fajnie, ze Domi lepiej spi.

gogoja moze faktycznie lepiej pojsc prywatnie zeby miec zpokojne sumienie. brawo dla maluszka za nowe umiejetnosci:)

izuneik grzyb powaznia sprawa i koniecznie misiecie go zlikwodowac. potwierdzam, ze sa skuteczne srodki na ich usuniece:) a na wiosne batalia ze spoldzelnia! zdrowka dla Lenci

zawalka to pierwsze koty za ploty z tym upadkiem. oby ich bylo jak najmniej!
 
dzień dobry :)
czy piastowskie zmobilizuje się na spacer? na 11 bym mogła przyjechać... tylko muszę wiedzieć czy sama nie będę chodzić...
Vii a Madzioszkę da się wyciągnąć czy zajęta jest?
a karolq? ona też z tego rejonu, prawda?

Beti - witaj z powrotem :)))))))))))) super że jesteś :)
 
Ostatnia edycja:
Hej ho,

wróciła jedna pobudka w nocy (o przespane noce chyba będziemy walczyć z L. na siłę ).
Na rozpoznanie przyszedł sam kierownik! Zmierzył temp. (19 st.) i wilgotność, która okazała się za wysoka-60%. Popukał w ściany i po usłyszeniu dźwięku pomyślał, że są docieplane przez nas :/ a nikt tu nic nie robił od początku istnienia bloku. Poszedł obejrzeć kuchnię i wywietrzniki. Morał na dziś - zawiadomi kominiarza, by się z nami skontaktował (w pon lub wt), umówił na wizytę i sprawdził przewiewy (jeśli dobrze pamiętam, kominiarz był w październiku i było OK)... W martwym punkcie jesteśmy :( Wygrzać pokoju się nie daje, wietrzenie przy takiej pogodzie pogarsza sytuację...

Beti - witaj spowrotem :) bezobjawowe wyżynanie się zeba - marzenie każdego rodzica :p Gratki dla D.!
 
reklama
Ja muszę wybrać się do Biedronki :) Tam na Ptasią.. i może przejść się do parku.. ale tak k. 13, bo teraz Majka śpi, nakarmię ją po 12 i wtedy mogę śmigać :)
 
Do góry