reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

próbuje negocjować ze swoim dzieckiem urodziny dzisiaj, tłumaczę że ładna data, że wszystko gotowe, że my czekamy, nawet że jutra może nie być, ale nie daje się przekonać :( podskakuje zadowolona w brzuchu jakby chciała mi powiedzieć, że tam jej dobrze :))
 
reklama
hehe e_v nie ma tak lekko ;) ja Hanie 2 tyg przekonywałam, że już czas ;) ja i tatuś... a ona nic zachciało jej się jak przestałam prosić, dobrze, że chociaż dała się wyspać i zjeść śniadanie ;)
 
dzień dobry :)
witam się z rana w jednym kawałku. to kiedy kolejne spotkanie i szansa na rozpakowanie? może dziś? :D
 
I ja się witam :)

dzisiaj od rana mi gra piosenka z tekstem "co mnie nie zabije, dobrze zrobi mi" i tego się w ten weekend trzymam ;)

Zawalka
zamelduj się :)

miłego dnia :) my śmigamy na działkę
 
hej babki:):):)

my już przygotowani na piknik, pranie jedno wisi, drugie sie pierze, obiad jest:)jak nic naładowałam wczoraj akumulatory;P
Alunia wstała dopiero o 2:30...i potem o 6:30, Bartuch chwilę po niej - jest dobrze:)
 
no bylo fajnie i szczerze mowiac nie chcialo mi sie wracac w ogole do domu tylko isc w miasto i zaszalec. ale to nastepnym razem;) u nas nocka tez ekstra bo D. obudzil sie dopiero o 5:30 i o dziwo zasnal o 6:30 do 9:00. szal;)

e_v, zawalka do tablicy!!!

marzena a co sie z toba stalo? czemu cie nie bylo? mam nadzieje, ze wszystko ok?
 
Ostatnia edycja:
Hej laski, witam się i ja z rana. Dopiero się zwlokłam z łóżka. Kiepską nockę miałam i średnio wyspana jestem. No ale czas się zebrać, wyruszyć na miasto i pozałatwiać parę rzeczy.

Beti info na grupie, ale generalnie już wszystko si ;)
 
Beti - wniosek???????trzeba częściej wychodzić:):):) dzieciaki wiedzą, że mamusie poszły w tango to się grzeczne robią:)no bo jak mamusia jest obok...to jak miło jej pomarudzić:):):):)

E_V - Zawalka - jak tam dziewczyny???bo my tu z nogi na nogę.......
ja po przemarszu i wigibasach z moją dzieciarnią jestem w domu...Bartuch jak dętka, Ala dalej śpi - a ja nogi jak u murzyna:)
Byłam na festynie w SP 14 - fajnie, wesoło, głośno:)Spotkałąm nawet naszą Anulę:):):):)
 
reklama
niestety nic :(( normalnie zaczyna mnie to dołować :((
może chociaż Zawalka? czy ktoś coś wie?
 
Do góry