reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Vii jaki krem kupujesz? Też bym musiała coś B. Kupić

a i muszę się wam pochwalić wczoraj napisałam 11 stron magisterki;D jeszcze trochę i może uda się cały rudział badawczy zrobić:)
 
reklama
Madzioszkaa to oby tak dalej :) a krem kupię z ziajki faktor 50, niby jest od 6 miesięcy, ale co niby mogłoby się stać... wszystkie inne są za słabe nawet pani farmaceutka wczoraj mi radziła 50 kupić, tylko wszędzie mi wciskali vichy i la roche czy jak mu tam oba po 60 zł :( także dalej szukam tej zajki, może u nas na osiedlu w aptece będzie...
 
Juhu,
Przytrzymałam małego po pierwszym przebudzeniu o 23 i nie dałam cyca :) sam zasnął chwilkę potem :) potem o 1:30 już mu dałam i następne o 4 no i potem miałam dylemat o 6:14 czy mu dawać. W sumie dałam i spał do 7:20. Jakbym nie dała to by się pewnie obudził i nie zasnął już. Jak to zrobić żeby jadł 2x? najlepiej o 1-2 i ok 5. Hmmm? Jakieś pomysły?
Na śniadanie zaserwowałam kaszkę ze startym jabłuszkiem i śliwką suszoną (wygotowaną i zmiażdżoną). Może to w końcu ruszy naszą mega kupę :| aż się boję co to będzie aż w końcu ją wyciśnie :/

Madzioszka - brawo za determinację :) 11str no nie pogadasz...

Ja na lody jak zawsze chętna :) Też wychodzę o 10.
 
mmmm lody... :) coś się tylko kurcze chmurzy, może te burze w końcu nadchodzą

Katoryba - meble będzie Michał z moim tatą składał bo mnie to raczej nie dopuszczą ;) ja będę tylko układać wszystko w szafkach no i czyścić mebelki bo oni to pewnie niedokładnie by zrobili ;) No i gratki z tym bankiem, chociaż jeden stres mniej

Vii - te kremy z ziajki mają na pewno w aptekach doz, najlepiej zamów przez internet i wybierz aptekę, w której chcesz odebrać

a tak swoją drogą to wiecie czy noworodkom też trzeba jakiś filtr aplikować? bo jak się Majka na początku lipca urodzi to pewnie będzie ciepluteńko

Beti - dobre patenty masz na Dawidka :) widzę, że matka-polka musi być przebiegła ;)

A mi się dziś zaczyna samotny weekend, Michał jedzie na wieczór kawalerski. Najpierw sama go wypychałam na ten wyjazd bo nie możemy jechać na ślub bo jest 2 tyg przed moim terminem, a teraz jak myślę, że będę cały weekend sama to chyba na głowę z nudów dostanę :( trzeba sobie wymyślić jakąś listę zajęć. Także jakby któraś szukała opiekunki na weekend to się polecam ;)
 
...karmie Alunie i ubieramy sie i wybywamy...ale cos pogoda sie kreci;/oby burzy nie bylo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Hej ho!

U nas nocka dobrze przespana, L. jadła po 18, potem dopiero o 4:30 i 8:30. Za to późne popołudnie było baaardzo koncertowe :-( Przed 18 M. pojechał na myjkę, a córa zaczęła marudzić, więc najpierw pomyślałam, że czas jeść, ale d**a, zaczęły się krzyki rozpaczy, działania uciszające skutkowały na max. 10 min., przed 19 udało jej się uspokoić i wypić mleko, potem znów pokazała na co stać jej struny głosowe. Była już potwornie zmęczona... Poddała się po przyjściu M., a ja poszłam się położyć do drugiego pokoju, byłam wykończona, przysnęłam i do życia rodzinnego powróciłam po 21szej, gdy dziecię już spało...

Kupno kremu i ja mam na liście zakupów...

Gogoja - pomyślności życzę :-) Będzie dobrze!
Marzena - skórę noworodka trzeba przed słońcem chronić, a krem latem to chyba konieczność, więc nie zaszkodzi być przygotowaną i mieć dobry kosmetyk.

Ja planuję od poniedziałku zmienić czas spacerniakowania, a wtedy pewnie zacznie się burzyć i padać...
Narazie wykorzystuje czas do południa na czytanie mądrych książek od Marttini hihi :-)

Miłego, słonecznego i smacznego ;-)
 
Cześć dziewczyny:)

Dziś zgodnie z moim przeczuciem powinnam się rozpakować. W nocy miałam co jakiś czas bóle podbrzusza, ale jak sobie pomyślałam, że sama się nakręcam, to mi przeszło.

madzioszka - pozdrów ode mnie Ś-n.

gogoja - współczuję Ci, że tyle musiałaś w szpitalu siedzieć, ale trzymam kciuki, żebyś w poniedziałek już mogła wyjść.

marzena - ja mam krem Nivea dla dzieci, który można już od pierwszego dnia życia stosować, co prawda ma faktor 30, ale nie będę od razu dziecko na słońce eksponować. Kosztował około 20 zł. Położna mówiła, żeby nawet jak w cieniu będzie dziecko, też je smarować takim kremem.

Miłego dnia wszystkim:)
 
reklama
Zawalka ucałuje Jezuska w stopę może być:>?

Laseczki spieszcie się z wypakowaniem bo jutro ponoć jest kolejny koniec świata:-D który to już w tym roku?
Jeszcze się kisze w domu bo mój nie wrócił jeszcze z roboty;/ ten ząb mnie wykończy do tego czasu zanim się wybiorę do dentysty.

Miłego i mało płodnego na forum weekendu:) a i smacznego pifka dziś:) Szkoda tylko że te co mogą bezkarnie wypić nie idą:D
 
Do góry