reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

gogoja dobrze, że masz takie podejście :) na pewno wszystko będzie dobrze :) inaczej przecież być nie może ;)

a Hania po kaszce spała od 20 do 5 :) zjadła, chociaż próbowałam ją oszukać herbatka, ale bestia się nie dała... napiła się i chciała jeść :) wciągnęła butlę w 10 sek i poszła spać, wstała teraz :) leży i gada :)

my dzisiaj czekamy na narożnik :) a od przyszłego tyg bierzemy się za remont sypialni :) wreszcie :D

miłego dnia Babole :)
 
reklama
Hej dziewczyny,

widzę, że wasze dzieciaczki zmieniają się z godziny na godzinę :) Katoryba może Bolo wchodzi w nowy etap, czuje, że mamie się macierzyński kończy i trzeba się usamodzielnić ;)

My po wizycie, generalnie wszystko super, ktg w normie, macica już pod żebrami i więcej miejsca nie ma ;) szyjka długa i zwarta. Jedyne co to jednak muszę żelazo brać bo trochę spadło. No i Majka nas trochę zaskoczyła bo waży już 1,600 kg :) Ciągle się zastanawiam gdzie ta bidulka się mieści

A no i lekarz powiedział, że generalnie jeszcze przez najbliższy miesiąc mogę spokojnie być dalej taka aktywna więc...jedziemy jutro do Krakowa :) mam nadzieję, że teraz jakieś przeziębienie nas nie powstrzyma ;)
 
Marzena super, że z Mają wszystko dobrze :) miałaś nam się pochwalić brzuszkiem :) Ja jak Ciebie zobaczyłam pierwszy raz to ubzdurałam sobie, że jesteś w 3 miesiącu i ten brzuszek i tak był malutki... dopiero w domu zobaczyłam, że na suwaczku miałaś nie czas przebyty ciąży a ten, który został ;) czyli to był 6 miesiąc ;) jestem ciekawa jak teraz wyglądasz :)
 
cześc czołem-kluski z rosołem:)
pranie wstawione , Nadia nakarmiona więc można usiąść :)
gogoja-będzie dobrze:)

dziewczyn jak zwykle nie sposób nadrobić:) w związku z tym, że BB to uzaleznienie czytałam reguralnie co u Was słychać ale nie miałam veny i nastroju do udzielania się...

widzę, że awiza na tapecie , u mnie w skrzynce też było chociaż w domu byłam. Pani na poczcie powiedziała, że listonosz nie ma obowiązku wchodzić na górę gdy przesyłka zwykła nie mieści się do skrzynki:/ Dostalismy przesyłkę z Hippa - wczoraj Nadia zjadła troszkę jabłuszka z tego słoiczka , smakowało bardzo i wykłócała się o więcej;) Wasze dzieciaczki są cudne pod względem spania. Nadia od kilku dni robi nam pobudkę o 4:30-5:00 i rozmawiać chce. Wczoraj niekorzystna aura za oknem sprawiła, że prawie cały dzień przespała. Ze spaceru udało się nam wrócić przed oberwaniem chmury. Po świętach przesiadłyśmy się do spacerowej wersji wózka i to był strzał w 10( tfu tfu tfu by nie zapeszyć);-). Jak aura się poprawi i znów będzie ciepło to będziemy mogły dołączyć do Waszej grupy spacerowej.Spacer w końcu stał się przjemnością:)
Kurczę niby komunia w lokalu ale ciągle coś do załatwienia jest. Biegamy teraz za butami;) W sobotę mamy pierwszą w życiu Bartosza spowiedź i ćwiczymy w domu(ja robię za księdza he he)

miałam podły nastrój ostatnimi czasy więc wczoraj zrobiłam sobie dzień dobroci wizyta u kosmetyczki, w solarium i odświeżenie(to juz w domku) koloru zrobiło swoje. Na jakiś czas spokój:)....aż do nastepnego doła:-D

miłego dnia babole


p.s. hmm chyba widziałam Marzenkę przed świętami w Tesco i brzusio ma urocze:)
 
Ostatnia edycja:
Bry dzień,

dzień szczepienia, a Lenisława chyba katar załapała :-( choć w nosku nic nie widać, to jakoś dziwnie czasami oddycha...

Vii - i po ciąży aktywnie i remontowo :-) oj będzie się działo w sypialni :pP

Marzena - to udanego pobytu w grodzie Kraka ;-)

AniaS - tylko trzymaj sie tajemmnicy spowiedzi ;-)
 
Cześć Dziewczynki,

i ja witam się z Wami o poranku.

Izuniek moja też dziwnie niekiedy oddycha, podobno to normalne bo maleństwa się ,,oczyszczają". Ja stosuję 2 x dziennie sol morską i fridę i unormowało się w nosku.

Gogoja współczuję upadku i pobytu w szpitalu. Będzie dobrze i dotrwacie do końca. Ja też mam za sobą epizod upadku i utraty przytomności. Na patologii byłam 5 dni, zrobili badania i wypuścili mnie do domu, a dziś jestem mamą zdrowej Milenki. Także głowa do góry!!!!!!!

Wczoraj pierwszy raz dałam Milence butle, bo był cyc a po cycu straszne marudzenie, płacz. Z cyca nic już nie leciało :( więc poszła w ruch butla. Ku mojemu zdziwieniu wypiła aż 100ml. Wydaje mi się że mam problem z pokarmem.

Dziewczyny w czasie karmienia piersią chodziłyście na solarium??
 
Cześć dziewczyny:)

I znów jakieś chmurki na niebie się pokazały, a było piękne, czyste niebo:(.

marzena - zazdroszczę Ci tego wyjazdu do Krakowa:). Baw się dobrze:). Ja tez nie mogę sobie wyobrazić, jak ten mój synek mieszka w takiej ciasnocie.

gogoja - zobaczysz, że wszystko będzie dobrze i za chwilę pożegnasz szpital. Grunt to pozytywne nastawienie:).

vii - no to powodzenia w remontowaniu, oby sprawnie poszło i bez niespodzianek:).

marttini - mój mąż tez spał po obiedzie wczoraj, a normalnie tego nie robi. To na 100 % wczorajsza pogoda:).

katoryba - wybieram się dzisiaj do Ciebie po SR, czyli tak ok. 18.00. Będziesz?

anias - mój P. ćwiczył spowiedź przed ślubem i zaczynał od słów: "Jestem uczniem klasy drugiej...":). A jak Bartek, stresuje się, czy raczej spokojnie do tego podchodzi?

Dzisiaj mam zamiar kupić staniki laktacyjne w tym centrum handlowym Pod Topolami, ale nie wiem, czy brać pasujące na teraz, czy trochę większe. Jak Wy dziewczyny brałyście?

Miłego dnia:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zawalka - babka z SR mówiła, by staniki kupować w 36-37 tygodniu, bo wtedy piersi są już odpowiednio rozwinięte, więc jesteś w idealnym czasie na takie zakupy :-)

Ja chętnie odsprzedam nienoszony, czarny stanik firmy Alles, rozm. 70G :
http://alles.pl/sklep//produkty/mamabyalles/mamacubana_301.php

Trzeba przymierzierzyć, żeby stwierdzić czy jest dobrze dobrany, rozmiarem nie warto się aż tak sugerować...


Co sądzicie o tym termometrze: http://www.doz.pl/apteka/p49551-Termometr_elektroniczny_FT_55_Beurer ? Szkoda, że nie ma miękkiej końcówki, bo o to chyba chodzi, jeśli ma być dla dziecka...
 
Ostatnia edycja:
Do góry