reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Mój pewnie też na piwko się skusi, ale na razie śpi, więc zapytam go później o to.
Pogoda w kratkę, aż widać na forum, taki dzisiaj tu gwar:).

katoryba - a te naklejki na ścianę dobrze się trzymają? Nie trzeba ich jakimś klejem do tapet podklejać?

e_v - ja mam kącik dla małego w naszej sypialni urządzony, bo my dwa pokoje mamy. Później niestety zostaniemy bez sypialni:(. Też się zastanawiam nad tymi naklejkami nad łóżeczko, ale chyba będę mu stopniowo takie atrakcje wprowadzać, żeby miał szansę zauważyć, że otoczenie mu się zmienia.
 
reklama
Filip dalej śpi...O 12 jadł-od razu usnął na godzinę. O 13.30 znowu zasnął i śpi do tej pory, wybudził się na cyca tylko i dalej kima. Coś chyba nie tak z nim...nigdy tak nie było. Myślicie, że to od nocnych wyczynów z butlami???
 
hej ;)

dzięki dziewczyny za info o lekarzu na pewno się przydadzą ...
Niestety nie mogę na razie ruszyć się z Wrocławia bo musiałam się położyć do szpitala ;/ i nie wiem czy już w nim nie zostanę aż do rozwiązania .... czego bym nie chciała, bo jestem daleko od rodzinki i troszkę tutaj samotna ale czego nie robi się dla dzidzi ;) na szczęście udało mi się skobinować neta i nie jestem tak totalnie odcięta od świata ;)
 
gogoja - tyle tygodni w szpitalu - współczuję, ale jak piszesz - czego nie robi się dla dziecka. Życzę Ci jednak szybkiego powrotu do rodzinki i żeby z dzidzią było już wszystko ok. Powodzenia:)
 
zawalka - a co Ty takiego masz jeszcze do załatwienia przed porodem? Czegoś Ci jeszcze brakuje dla Johny'ego?
Naklejek nie trzeba podklejać - dobrze się trzymają :)

emri - ja właśnie dzisiaj dostałam tą paczkę z Hippa i jeszcze z Bobovity (to były te awiza właśnie) także mam próbki marchewki z bobovity i jablka z Hippa. Wybrałam się też po tą marchewkę co pisałaś ale nie było w Leclerku, ale za to kupiłam soczek marchewkowy i jutro od niego zaczniemy. Po papkę skoczę do Rossmana kupić z rabatem. Dziewczyny dostałam teżz kupony rabatowe na kosmetyki Hipp 20-25% ale ja mam wszystko, więc mogę oddać jeśli któraś jest chętna (do 31.05 są ważne).
Wody mój maluch nie chce pić :/
A Filo dzisiaj śpioch na maksa. Ale może faktycznie coś z pogodą, bo Bolo o 12 zasnął obudził się po 15min, pogadał do naklejek i zasnął sam (szok!) na 2h. Szczena mi opadła. Aż sprawdzałam czy oddycha bo to niesamowite było ;P

e_v - ja kupowałam fajne naklejki w empiku, dostałam też taki fajny pociąg on chyba był kupowany w hurtowni z zabawkami na Chemicznej. Nie polecam sklepu wszystko za 5zł przy rynku (koło pasmanterii), cienki papier, rozdzierały się przy odklejaniu z podłoża i zostawiają ślad kleju na tapecie :/

Izuniek - ciekawa jestem jak ja zareaguję po pierwszych %. Pewnie odlecę jak tylko powącham kapselek ;P

gogoja - co się stało, że w szpitalu wylądowałaś? Mam nadzieję, że nie jesteś tam sama?
 
Wasze dzieciaczki zaskakują Was pozytywnie, a moja się z tego wyłamała :-( Coś jej nie wychodzi spanie za dnia, jedynie na drzemki 10-minutowe sobie pozwala. Przed kąpielą dała gigantyczny koncert. Głodna nie była, bo aż 150 ml wciągnęła, pampers miała świeży, rodziców blisko... Chyba kolka... A teraz zawinięta w koc śpi, więc ok 23 spodziewam się wołania o butelkę. Oj, zakręcony czas będzie!

Gogoja - będzie dobrze :-)
 
gogoja napisz koniecznie co sie stalo. biedna:( dzis sie dowiedzialam, ze moja szwagierka w33 tyg ciazy ma nakaz lezenia bo miala troche skurczy i szyjka jej sie juz skrocila.

katoryba ja tez mam wszystkie kosmetyki ale moze laski w ciazy skorzystaja co nie maja jeszcze wszystkiego:) moj szkrab tez dzis zasnal sam w lozeczku. a teraz wieczorem wrocilam z focusa o 20.30 i maly pojadl tylko 5 min niestety, nie dal razy dluzej bo zasnal jak kamien. i nie wiem teraz czy mam go obudzic na karmienie zanimpojde spac czy zdac sie na los? aco do % to ja sobie czasem walne piwko albi troche winka. zwykle wieczorem jak dawidek ma dluzsza przerwe w jedzeniu.

emir Filo faktycznie niezle spi. oby dzien z noca mu sie nie pomyslil:)
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie ;)

sama nie jestem mam znajomych którzy mnie odwiedzają .... Niestety upadłam pod prysznicem na tyle nie fortunnie że uderzyłam się w głowę, pojechałam na pogotowie i zostawili mnie na obserwacji... dzisiaj okazało się że mam za mało wód płodowych i słabe wyniki dlatego zostawiają mnie na patologii .... ale pan doktor powiedział że jak się wszystko unormuje to mnie wypuści do domku ..... Chciałabym bo w zg mam rodzinkę i tutaj chce rodzić ale teraz nie jest to najważniejsze tylko żeby z maleństwem było wszystko w porządku ;)
 
reklama
czesc:):):)

gogoja - dokładnie!!! oby wszystko z maleństwem było jak najlepiej....dobrze, że masz dobre duszyczki, które są obok:)będzie dobrze - na pewno:)co do lekarzy w szpitalu ZG to jest ich kilku i dużo się pozmieniało odkąd jest nowy ordynator - podobno dobrą opinię ma taka pani doktor Muszyńska - o tej akurat rozmawiałam ze swoją położną....przyjmuje też na NFZ

Emri, Beti - wczoraj to chyba taka pogoda spaniowa - Alunia moja również spała cały czas, z przerwami na jedzonko a i Bartuń spał prawie 3godz w dzień...więc chyba jakieś takie powietrze:)

Izuś - ktoś musiał stać na czatach jak inni spali:) padło wczoraj na Twoją Lenkę:)

idę ogarnąć chatę bo jakiś mały sajgonik się zrobił, a potem muszę wyjść na zakupy na obiad....
 
Do góry