reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2011

a ja tak sobie siedzę i myślę...

dzisiaj 5 maja :) równo rok temu Hania zaczęła kiełkować w moim brzuchu :)

i w nagrodę mąż mi kupi stół z krzesłami :) i duży pokój będzie wreszcie wykończony :)
 
reklama
Witam się i ja :-)
Czytam - ale wena mi umknęła :-( Jakoś nie idzie mi pisanie :-( Egoistycznie napiszę - małej przeszedł katar obyło się bez katarka :-) A ja po wyleżeniu i sporej dawce czosnku - dziś już lepiej :-) Jutro ostatnia wizyta położnej :-)

Dziewczyny ale szybko czas mija :-( Mała ma już prawie 6 tygodni :-) A tu zaraz szczepienia... Ale pogoda choć dziś ładna :-)

AniaS - powodzenia z komunią :-) Później jeszcze Was biały tydzień czeka :-D Ja byłam z Miskiem ostatnio w kościele :-) Zadał pytanie po co się bierze komunię :-) Dzieciaki tak szybko rosną :-(

Pozdrawiam
 
Hejo:) I ja dzisiaj mało kontaktowa:/ Tylko do Anulki napiszę,bo pamiętam w jakiej ja byłam desperacji, jak mleczka brakowało w cycach:) Otóż około 8 tygodnia pojawia się kryzys laktacyjny, związane jest to z tym, ze dziecko potrzebuje więcej pokarmu, a Twój organizm musi mieć czas, zeby dostosować się do nowych wymagań. Jak najczęściej przystawiaj małą, żeby produkcja wzrosła, nawet jak nic nie leci, a dziecię się nie wkurza zbytnio to przystawaj. Pamiętam, że raz J musiał lecieć wieczorem po mleko, bo po kąpieli nie było czym Filipa nakarmić. Trwało to kilka dni, najgorzej było wieczorami.

Pozostałym Paniom życzę udanego dnia!!!
 
Halo,
Dziś chyba nikt nie ma weny na pisanie :/
Bolo swój pierwszy soczek marchewkowy. Niestety nie polubili się :/ pociamkał trochę, potem kilka łyżeczek mu wcisnęłam ale ogólnie bez euforii. Może jutro będzie miał lepszy dzień.

zawalka - będę, wpadaj :)
 
Ostatnia edycja:
dzień dobry:)

Ja już p spacerze i przed szczepieniem z B. Jakoś też weny brak na wszystko. najchętniej bym walnęła w kimono ale nie idzie.

Vii że też pamiętasz takie rzeczy:D gratuluje stołu i krzeseł;D

Katoryba spokojnie polubią się nie tylko z marchewą poczekaj tylko;) Po za tym B wyjścia nie ma:D

Izuniek strasznie drogi ten termometr. nie ma co szaleć ja sobie tez kupiłam taki z możliwością mierzenia temperatury mleka a co zaszalałam! kupiłam o taki Termometr MICROLIFE NC 100 NC100 Wysyłka GRATIS!!! (1584932649) - Aukcje internetowe Allegro
ciekawa jestem jak się sprawdzi.


Idę się kłóć z B. Miłego popołudnia!

ps. właśnie przyszło do mnie zawiadomienie z wspólnoty że z racji zmiany ilości osób zamieszkujących podnoszą nam opłaty.Tyle, że im nie zgłaszaliśmy że się B. urodziła. Jakiś pomysł jak się dowiedzieli:>?
 
Madzioszkaa widać macie "miłych" sąsiadów... ja też tylko czekam aż nas ktoś zgłosi ;) a pamiętam takie rzeczy, bo ten czas od 22 kwietnia do 17 maja był bardzo napięty pełen nadziei i bardzo długi ;)

Katoryba może i Bolo nie będzie lubił soku marchwiowego, przecież nie każdy musi :) ale kurcze tak Ci zazdroszczę nowości jedzeniowych, że chyba nie wyczekam do tego 4 miesiąca.... zresztą ja nie rozumiem co tu się u licha dzieje... przecież dzieci karmione piersią mają dietę rozszerzaną w 6 miesiącu ;) to Hania miała pierwsza testować żarełko ;)

a tak ogólnie to jestem wściekła na maxa... narożnika dzisiaj nie będzie, bo uszkodzili w transporcie i na nowy musimy czekać do poniedziałku! wrrr w dodatku pojechała z tatą po ten stół a tu nie dość, że w gazetce ściema, bo był ciemny a mają w dużych rozmiarach tylko jasny, to jeszcze jeden, który według nich musi być na sklepie, żeby klient mógł zobaczyć... to się pytam po co ktoś ma oglądać coś czego kupić nie może :/ no ale zamówiliśmy ten stół i 6 krzeseł... niestety jasny :( no ale mam takie maziane meble to nie będzie tak źle... ma być we wtorek :/ także nadal w dużym pokoju mam meble i suszarkę na pranie ;)
 
hej!

my juz po spacerze, maly spi w gondoli jeszcze. dzis w ogole mega grzeczny jest bo przed poludniem spal 2h!!!i poki co w nocy od 2 dni spi mi po ok. 5,5h, nawet wczoraj choc zjadl tylko jednego cycka na noc:) a ja wkurzona bo nie zaplacilam o czasie za studia i mnie z listy studentwo skreslili i musze pismo napisac. na pewno mnie przywroca choc i tak sie stresuje:(

madzioszka no to chyba ktos musial podkablowac choc i tak jakby byly wieksze oplaty to musielibyscie doplacic. u mnie tez wzrosly oplaty czynszowe ale to z racji ogolnych, ze tak powiem ustalen wspolnoty.

zapomnialam dodac, ze na zaciszu byl dzis wypadek. samochod zderzyl sie z motorem:/ widzialam jak jedzie karetka i glupia polazlam zobaczyc, spojrzalam tylko na chwilke jak pakowali faceta na nosze i caly czas mam to przed oczami:( wrrr

spadam bo musze sie uczyc
 
Ostatnia edycja:
Beti nie chcę Cie straszyć, ale mi też się trafiło skreślenie z listy studentów w zeszłym roku :/ pisałam pismo... zresztą jak się dowiedziałam nie ja jedna... i dziekan wszystkie odrzucił... żeby kontynuować trzeba było napisać pismo o przywrócenie na studia na semestr z którego Cię skreślono i uwaga uwaga... zapłacić za niego.... :/ (mimo, że ja studiowałam dziennie) u mnie to było 2 tyś :( rozłożyli mi to na raty płatne co 2 tyg 500 zł :( porażka... lepiej się upewnij jak to wygląda...
 
witum;)

Już po szczepieniu, nie było tak źle B. to atomowa dziewczynka dała sobie radę. Przy 3 wkłuciu się trochę wkurzyła ale nie płakała jakoś specjalnie. Rotawirusy jej ewidentnie smakowały:D wciągnęła strzykwę i patrzyła o jeszcze:D teraz trochę marudzi ale to poszczepienne.

Młoda ma 4900 chociaż nie wydaje mi się zważyła ją w bodziaku i sweterku i w pieluszce która była ze spaceru. odjęła niby bo waga pokazała 5010 ale jak dal mnie to za mało. i wzrost 59 cm. nie wiem jak to ma się do rzeczywistości:D

Co do rachunku może być tak, że wzięli sobie z wydziału meldunkowego?
 
reklama
faktycznie madzioszka B. z wago to niezla kluseczka ale jak ja pamietam to jeszcze taka drobniutka. ale moze wlasnie dluga jest:)

vii coz nie pocieszylas mnie:/ ale zdarzylam sie juz doweidziec, ze duuuzo osob bylo w podobnej sytuacji i je przywrocili na liste po dokonaniu wplaty. z ciebie ewidentnie zdarli te oplate. co za chamstwo. ja i tak place za studia a skreslili bo nie zaplacilam wiec co najwyzej spodziewam sie jakiejs oplaty manipulacyjnej a nie podwojnego czesnego:) z reszta zawlilam wszystko na gorsze sytuacje finansowa z powodu narodzin dzidzi;)
 
Do góry