reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Vii - o takim potraktowaniu studentów dziennych nie słyszałam; dzienne studia a opłata jak za zaoczne i to z sporym naddatkiem :baffled:
Beti - uzasadnienie masz konkretne, więc szybko odzyskasz status studenta ;-)
Madzioszkaa - następne szczepienie też macie 16 czerwca? :-)

Nasze Bejbe zaskoczyło Nas, gdyż: waży już 4400g i ma minimum 55 cm, bo nie chciała się wyprostować :-p Jak tak dalej pójdzie to będzie z niej tłuściutki kwadracik hehe Kłucia przeżyła, krótki ryk był, ale smok migiem ją wyciszył :-)
 
reklama
Izuniek,Madzioszka - jak na drożdżach rosną Wasze dziewczyny:). A gdzie Wy chodzicie na te szczepienia?

vii - to i tak szybko te meble będą. Ja musiałam po kilka tygodni czekać jak zamawiałam, bo też "przesympatyczna" pani mi mówiła, że z ekspozycji nie mogą sprzedać. Widziałam dzisiaj Twoje rusztowanie:). Pod tą biała płachtą chyba mało światła Wam dociera. Ciekawe kiedy skończą.

madzioszka - wydaje mi się, że jednak z tego biura meldunkowego dostali cynk o nowym lokatorze. A Beatka twarda babka, nie poddała się urokowi osobistemu Bola (przepraszam Katoryba nie mogłam się powstrzymać:)

Mogę oficjalnie stwierdzić, że mam już wszystko dla siebie i Jaśka (poza pampersami), ale to nie oznacza, że wypakowanie może już się zacząć. Jeszcze 4 spotkania w SR przede mną i czekam na wynik wymazu. Oby nie było tam tego paciorka.

katoryba - dziękuję za odwiezienie i gifty:). Jakoś tak szybko weszłam na to moje 4 piętro, a przyzwyczajona jestem,że zawsze się turlam, jak wracam z miasta i w przedpokoju dyszę, a tu dzisiaj nic, aż mi dziwnie było.
 
Vii to może nie będzie grubej niskiej Beatki i wysokiej chudej Hanki:D a nóż wzrostem się i wagą dopasują. Haha! i wychodzi, że Hania jest pulchna a nie Bea! to tylko cm różnicy i 800 gram:D Wniosek? Kogoś źle zmierzyli.

Zawalka Bea to twarda babka i sie szanuje po mamusi:D Ja myślę, że się opiera:D Matka 3 lata ojca zwodziła:D
Na szczepienia chodzimy do przychodni pediatrycznej.

Katoryba oficjalnie cie besztam! bebebe! czujesz sie już zbesztana:>? teraz to już jak Zawalka wypaplała to trzeba i innym pokazać. za kare wrzut na grupę robisz. o! to ci kara:D
 
doczytałam uf...

ale produkcja postów na wysokim poziomie...

paula jestem jestem ;)

marzena na rozstepy nasionka z cynkiem wcinac i konsekwentnie sie smarować ;)

katoryba pomysł swietny-szkoda że tak późno doczytałam na przyszłosc mój sie pisze :) ja jak urodze też :D

mysza dobrze, że szybko katar przeszedł :)
 
Bolo dostał jeszcze trochę jabłuszka. Też wielkiej radości nie zauważyłam. Może to jeszcze za wcześnie dla niego te nowości?

vii - a jak to z tym narożnikiem? do "salonu" ten nowy czy do sypialni? Hania już przetestowała pierwsza kaszki - nie bądź taka hej do przodu! Ja chciałam czekać z żarełkiem do 6mies ale skoro pediatra powiedziała, że można to co będę chłopu żałować...

Beti - po co tam lazłaś? nie ogląda się wypadków! to zawsze zostaje w pamięci niestety :/ a studiami się nie martw - zapłacisz i po sprawie. Przecież im zależy żebyś studiowała bo to dla nich zysk. Dawido ślicznie śpi :) Pozazdrościć. A ciągle w Waszym wyrku czy w swoim?

Madzioszka - Betka to klocuszek ;P niedługo to ona będzie się na Bola skrobać ;P a co do rachunku... może ktoś po prostu usłyszał, że u Was jakieś małe coś się wydziera? ;P

zawalka - nie za ma co :) skoro ja zostałam oficjalnie zbesztana to i ja besztam Ciebie: bebebe a masz!

szczesliwa - nic straconego - zostaje jeszcze piwko dla naszych Panów :)
 
reklama
no Madzioszkaa aż jak się spotkamy to zestawimy te nasze panny ;) bo ja ni huhu nie wieżę, że Beatka jest tylko 1 cm krótsza od Hani... i mi tu proszę z pulchnością nie wyjeżdżać, bo aż mi chłopa zdenerwowałaś ;)

Katoryba nowy narożnik jest do dużego pokoju... teraz ten stary stoi od chrzcin w tym 3 pokoju... przez co 2 tydzień tv nie oglądam, bo w dużym nie ma na czym usiąść ;) a co do jedzenia to albo to nie są smaki Bola albo faktycznie dla niego to za wcześnie, bo tak jak Marttini pisała kiedyś maluchy same się trzęsą patrząc na jedzenie i tak okazują, że już są gotowe :)
 
Do góry