reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

reklama
dzień dobry:)
wstawać śpiochy, kluchy leniwe do gara ale już:)


ja dziś spała 2 razy po 3 godziny i rześka jak przebiśnieg;) mam dziś dzią dziadków i pradziadków mojej Beatris, mogę się schować u którejś z was:>?:-D

Miłego może będzie słoneczny
 
ja już też od 7 nie śpię :)

posprzątane, pranie zrobione :) a teraz śniadanko z kawką :)

Madzioszkaa dawaj do nas :) ja mam w sobotę teściów ;)

co dzisiaj dobrego robicie na obiad ?? bo ja nie mam pomysłu... no i niech ktoś uaktywni słońce :)
 
Cześć dziewczynki,

jak dobrze, że już piątek :) ostatni dzień w pracy, po południu imieninki Mamy, na weekend goście przyjeżdżają, więc dziś w nocy sprzątanie, jutro rano zakupy. Trzeba trochę podkręcić obroty ;)

Tak swoją drogą jak nie macie planów na niedzielę to wybierzcie się do Ochli na spacerek. Bynajmniej ja uwielbiam skansen, a teraz jest jakiś jarmark kaziukowy, więc mnóstwo rzeczy i kolorków, które zainteresują dzieciaczki :)
 
vii-modły do słońca odprawione;) obiecało, że się pojawi :-) obiadowe plany to zupka gulaszowa....

my od 6 nie śpimy, chłopcy jak zwykle przed 8 odprawieni do swoich zajęć. Pranie się wyprało i czeka na powieszenie a mi veny brak:/

miłego dnia
 
I ja się witam:) Może nie tak wcześnie jak mamusie, ale jak na mnie to i tak wczesna pora:)

Nabrałyście już kogoś? Ja chciałam Wam napisać, że już rodzę, ale wolę nie wywoływać wilka z lasu:). Dziś kolejny dzień prania i prasowania, ale mam już wypracowana metodę prasowania "na siedząco".

madzioszka, vii - to dużo cierpliwości Wam życzę podczas wizyt rodziców/teściów:).

Miłego dnia wszystkim i uważajcie, żeby się dziś nie nabrać na jakiego prima aprilisa:)
 
Witajcie jednak słonecznie :)
Też myślałam nad jakimś kawałem ale nic mi do głowy nie przychodzi :/ Dostałam dzisiaj maila od laski od której wynajmowaliśmy mieszkanie poprzednio, że przyszło rozliczenie za ogrzewanie za poprzedni rok i mamy do zapłaty 280zł :/ ale to chyba nie jest prima aprilisowy żart :/

Miłego dzionka lachony :)
 
Witam serdecznie wszystkie przyszłe mamy i mamusie:)
PROŚBA

Piszę pracę licencjacką skierowaną właśnie do młodych matek i w związku z tym mam gorącą prośbę o wypełnienie ankiety, która jest anonimowa i nie zabierze Paniom dużo czasu.
Z góry serdecznie dziękuję i bardzo proszę o kontakt osoby, które chciałyby wziąć udział w moich badaniach. Podaje swój adres e-mail: roza004@wp.pl
Bardzo dziękuje.
 
Dzień dobry :-)

Madzioszkaa - my na pierwszy spacer czekamy, aż Tatuś będzie mógł pójść z Nami, więc jutro wypadnie ten dzień ;-) Nie boimy się ustępować pierwszeństwa!
Katoryba - schemat mam taki: najpierw Mała ma 5 min. ssania z każdej piersi, potem - jeśli mam dużo - podaje odciągniety mój pokarm, a jak nie to mleko sztuczne...
Jak się okazało, o 3 i 6 rano mam budzić i podać cyca, by była stymulacja..
Po pierwszej nocy wnioskuję swoje lenistwo. Nastawiłam budzik na 24, żeby zrobić mleko - zadzwonił, przestawiłam od razu na 2:50 i... zasnęłam :/ karmienie przepadło. O 3 ambitnie wstałam, przystawiłam Maleńką i do 4:30 ją usypiałam. Na 6 już nie ustawiałam czasomierza, podarowałam sobie... Jestem okropna!
U mnie pranie też już wii, pomysł na obiad jest - wszystko w wykonaniu teścia, a ja przymierzam się do pracy laktatorem...

Pięknego dnia!
 
reklama
Katoryba no to kicha z tym ogrzewaniem, mi się na szczęście nadpłaty trafiają ale widziałyście jak mam ukropnie.

Nazwałybyście syna Igor?

Heh miałam niezapowiedzianą wizytę pradziatków jednych zostawili kopertę i posiedzieli chwilę i poszli. lubię koperty:-D

Na obiad schabowe ze schabu ugrilowane w piekarniku.
 
Do góry