reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

dzień dobry:)
zapowiada się kolejny słoneczny dzień.

Ja już od rana na nogach, dziś na być położna tyle, że nie podała mi godziny. Lol:) Może zapomniała o mnie.
Młoda sobie życie poprzestawiała od 3 do 5 pogaduchy urządza, towarzyska kobita:)

Martinni współczuje bólów trzymam kciuki, żebyś wytrwała.

Miłego laski.
 
reklama
:) dzisiaj już lepszy humor, bo złamałam się i wzięłam 2paracetamole na noc i ...i noc przespana:) od 9tej wieczorem do 7 rano:)..jestem wyspana i mniej boli.....odpoczęłam jednym słowem mówiąc. A tak szczerze powiedziawszy, to te bóle i skurcze mogą też być od krążka - on już tam nieźle uwiera na szyjką, choć trzyma i pełni jakby nie było b.ważną funkcję, ale tak jak lekarz mówi, też może prowokować stawianie się macicy, bo jednak to ciało obce.....i przeciwstawia się matce naturze, która bądź co bądź już się przygotowuje. A po ściągnięciu, to przecież i przenosić można, więc luzzz:) dzisiaj już lepsze postrzeganie mam tego wszystkiego - jednak jak boli, to człowiekowi myśli uciekają:) będzie dobrze:):):):):) wyniki krwi i moczu OK, posiewu nie kazał mi robić - słusznie????zastanawiam się właśnie nad tym...;/
 
witam się i ja :)

jakoś tu ostatnio pustki zapanowały...

Marttini już niedługo ściągną krążek :) póki co się bardzo oszczędzaj :) i ja bym jednak mimo wszystko zrobiła wymaz... sama widziałaś po moim przykładzie jakie to jest ważne wiedzieć co tam "siedzi" :/

Madzioszkaa no tak to już jest, że dzieci mają w nosie, że my chcemy spać w nocy ;) ale zobacz jak czas szybko leci, Beatka ma już 2 tyg :) STO LAT :):-)

miłego dnia :)
 
- no właśnie Vii...też mi się wydaje ważne to badanie - choć coś mówił, że teraz nie trzeba, ale po ściągnięciu coś tam coś tam..ale ja wczoraj byłam w takim stanie, że nie kontaktowałam już - za tydzień we wtorek sciąganie, KTG to i o tym konkretnie porozmawiam.....tym bardziej, że stany zapalne lubią się robić przy pessarze - ale odpukać jakoś akurat to mnie nie męczy...wolałabym wiedzieć, i nawet zapłacić i zrobić to badanie. Bo chyba nawet na przyjeciu do szpitala wymagają w zielonej co????
 
Cześć,
Co Was tak powywiewało z forum?
marttini - cieszę się, że już lepiej :)

Pochwalę się, że nasz kawaler budził się na jedzonko tylko 2 razy dzisiejszej nocy :) + raz obudził się z marudzeniem ale raczej nie głodny i po jakimś czasie (nie wiem jakim bo przykimałam w poprzek łóżka) bez wyciągania z łóżeczka sam usnął :)

Pięknego dnia wszystkim życzę :)
 
No martini trzymaj się, grunt to zajmować czymś myśli, bo jak człowiek nie ma co robić to zawsze głupoty przychodzą do głowy. Też tak miałam jak Michał leżał w szpitalu i długo utrzymywał się stan krytyczny :/ Ale potęga pozytywnego myślenia pomaga :)

My dziś idziemy na wizytę popodglądać Majeczkę :)

Miłego dnia dziewczynki
 
Dziewczyny od kiedy jest tak cieplutko i słonko świeci mocno, zastanawiam się nad kremem do buzi dla malucha. Jaki stosować? Ten zimowy na każdą pogodę nivea? Ale on jest taki ciężki/tłusty... Mam też na wiatr i niepogodę z Hippa (on ma wodę więc na mróz go nie stosowałam) a może trzeba już jakiś z filtrami na słońce? Doradźcie pliz...

Zaczynam też myśleć o urządzaniu mieszkania. Macie jakieś namiary na fajne meble (łóżko, narożnik, komoda, szafki, stół, krzesła, stolik)? Mam katalog Black Red White ale jakoś nic mnie tam nie porywa... Macie jakieś sprawdzone w miarę takie propozycje?
 
Dzień dobry wyspany! :)

Nasz Córcia żyje jeszcze rytmem z brzucha, dokazuje wieczorami między 20 a 24, a potem zasypia do 4 i po karmieniu wstajemy ok. 9 :-) Dziś wyjedziemy wózkiem na balkon, a co! :p

Marttini - dzielna kobitka z Ciebie! :) Po łzach czas na uśmiech i widzę, że u Ciebie dobre fluidy krążą :-) Tak niewiele czasu Ci zostało do powitania małęgo Cudu... Odpoczywaj! :-)

Katoryba - oby następne nocki też tak dobrze Wam upływały :-)
 
hej

Witam się z domku :-) Wypuścili nas z tego przybytku :-D Katoryba - - my kupowaliśmy w Burzyńskich...ale to co kupiliśmy....jakoś na mnie dobrego wrażenia nie zrobiło :-(

Mała je, śpi :-)Gada do siebie :-D zmęczenie dopiero ze mnie wychodzi ...

Wszystko później poopisuje :-)

Pozdrawiam
 
reklama
Hejo:) Mnie wywiało, bo natłok obowiązków...przede wszystkim szkoła...projekty, programy, cholera wie co jeszcze:/ A zaraz idziemy na zdjęcia do Kuny:))) O i jeszcze się pochwalę, że zmieściłąm się w spodnie 26:)))))) jupi!!!

Martini zrób wymaz, jak dla mnie to jedno z ważniejszych badań w ciąży:) I życzę pogodnego nastroju:)

Katoryba właśnie też myślałam o tym kremie, kupię z filtrem, bo odsłaniam Filipowi budkę, zeby mógł sobie oglądać. A te na niepogodę chyba nie mają filtrów? Meble Vox bardzo mi się podobają, ale tam ceny straszą. BRW najkorzystniej wychodzi ze względu na cenę, pochodzisz, pomyślisz, może coś Cię zauroczy:))

Myyszaaa właśnie o Was myślałam:) Witajcie z powrotem:)))

Izuniek dobrze zrozumiałam, że zakładasz dwie czapki?

Zmykam, buzioleeee:*
 
Do góry