reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Katoryba my jak się w lipcu wprowadzaliśmy to i do salonu i sypialni kupiliśmy voxa. Koszt faktycznie dość spory (choć zależy jak dużo mebli chcesz kupić) no ale my jesteśmy mega zadowoleni. A teraz w voxie mają promocję jakoś do połowy kwietnia, że każdy mebel o 100 zł taniej.

A co do kanapy to my np kupiliśmy narożnik w takim salonie koło fokusa. Jak wjeżdżasz na parking to po lewej masz napis "rampa" i tam też jest sklep z meblami i głównie łózkami i wypoczynkami z WFM. Za narożnik dość duży z funkcją spania zapłaciliśmy 1700zł a kolorki i materiały sama dowolnie wybierasz.
 
reklama
My ostatnio nabyliśmy sofę w ABRA meble, choć wytrzymałościowo wygląda podobnie do Burzyńskich, od których mamy inną kanapę - służy już 2 lub 3 lata... Jest jeszcze Bodzio, może tam coś dla Was znajdziesz... Znam ból szukania TEGO ODPOWIEDNIEGO mebla - trwa to czasami za długo ;-)

Emri - myślałam o dwóch czapach, ale rozsądek wrócił, założyłam jedną ;-) Gratuluję rozm. 26 ;-)

Ja weszłam w najszersze spodnie sprzed ciąży, choć trochę luzu więcej by się przydało. W ciążowych jednak nie chce się już chodzić...
Myszaa - wszędzie dobrze, w domu najlepiej! Witajcie ! :-)

PS. Jeśli robię byki, czyli połykam literę "s" - wybaczcie, ten klawisz mi szwankuje :/
 
:)

Dziołszki - co do kremu na buziolka, to jak najbardziej taki z filtrem - ale nawet już bambino ma filtr przeciwsłoneczny, a buziolki niemowlaczków są bardzo wrażliwe na słoneczko - a dzisiaj już nieźle piecze:)

Myszko - witajcie w domku:):):):)

co do mebli....my ze względów portfelowych szukaliśmy i jakości i dobrej ceny - i jedno się przekonałam....na kanapie cy narożniku czasem warto więcej zapłacić a mieć pewność, że jest b.dobra jakość - jeśli jeszcze używa się jej do spania....nasz narożnik z ABRY nie wytrzymał nawet pół roku, teraz już dwa razy M go ręcznie naprawiał, bo wyleciała sprężyna z pojemnika na pościel i się sama rozkładała ta część wysuwana, na której się śpi - w najmniej oczekiwanych momentach hehehehe - może to i smieszne było, ale potem strasznie wkurzające, żę Ci się łóżko w nocy rozjeżdża - teraz naprawiony (modyfikacja ręczna M:):) ) stoi i jest "dla gości" bo się dorobiliśmy łóżka normalnego..a co do reszty mebli to jestem mega zadowolona z mebli Wójcik - do pooglądana na francuskiej w centrum handlowym po byłym polmozbycie:) cena spoko i jakość i wygląd w miarę....a jeszcze do pokoju Bartusia to kupowaliśmy w czerwcu z Forte meble i też jesteśmy zadowoleni - póki co i wytrzymałe jak na działanie szkraba, i pod względem wyglądu OK:) a jeszcze mam kilka rzeczy upatrzone - ale to z czasem, z czasem:):):):) póki co to cieszę się przestrzenią hehehehehehe
 
Mysza witamy witamy;)


Ja dziś po wizycie położnej, nie zapomniała o mnie:D Mała przytyła 100 gram nie wiem czemu liczy też to co zje bo że niby przed jedzeniem a ta piczka jak na złość wyciągnęła całą butle przy położnej;)

Musze się wam pochwalić obaliłyśmy pierwszy spacer;D Pani Krysia gorąco namawiała. Moja się walnęła w wózku i tyle ją było widać. :D Obudziła się dopiero po wniesieniu do domu, całe 40 minut łaziłam z nią:D
 
Izuniek - to mała bardzo ładnie przesypia. A jak dajesz radę z cycem/laktatorem?

emri - gratuluję spodni :)

Myszaaa - witajcie na starych śmieciach ;)

Madzioszka - gratuluję spacerku :) pierwsze koty za płoty :) a pogoda dziś wyśmienita na pierwszy spacer

Dzięki za informacje o kremach (a jaki polecacie???) i mebelkach (porozglądam się)
 
reklama
Katoryba - jak narazie mam niechęć do laktatora, sutki mnie "po pracy" piekły :/ a dziś normalnie ciekło mi z piersi, a nie jestem pewna ile Lena wyciąga, czy w ogóle coś tam jej zleciało do brzuszka... :-( na jutro zamówiłam wizytę domową z poradą laktacyjną. Znów mi obmacają cycki i sprawdzą ssanie Dziecinki, się coś może dowiemy...

Madzioszkaa - p.Krysia wygoniła Cię na dwór? :> my w piątek się z nią widzimy :) to teraz kolej na Nasz spacer hihi
 
Do góry