reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Katoryba ja kupowałam w kelmanie wprawdzie sklep jest w nowej soli ale na internetowej stronie można pooglądać mają wybór wielu firm. Można zamówić przez internet albo pojechać do nich do soli i sobie pooglądać.

Izuniek tak pani Krysia kazała mi iść na spacer bo jest słoneczko a księżniczki muszą się wygrzewać. Nie wiem na jakiej podstawie ale P. Krysia twierdzi że mała będzie wysoka z 175 cm co najmniej. Pytam po kim mamie karakanie:>?
 
reklama
Vii niezłe:))) Na pewno kłócili się o to czy wejść tym razem do lodówki czy może schować się w piekarniku:)))

Izuniek prywatnie zamawiałaś taką wizytę? Położna pewnie Twoją księżniczkę też pośle na spacerek:)

Katoryba ja znalazłam w swoich zbiorach bambino ochronny, tam jest faktor 4, ale to raczej za mało. Martiniii jaki ten krem kupić???

Ja padam na twarz...od wczoraj okropnie boli mnie głowa:/już nie mogę normalnie...ostatnio natłok prac i obowiązków:/ Sesja zakończona (chyba) sukcesem:) czekamy na wyniki:) Filo na początku pozował jak model, później był już zmęczony, potem śpiący i głody. No i oczywiście na głdnego z żalem zasnął, bo jeść w otoczeniu tylu nowych rzeczy znowu nie potrafił. Za to podwieczorek zjadł na świeżym powietrzu:)
 
ja tylko na chwilke

mysza witaj!

izuniek jutro koniecznie na spacer, jest super cieplo i nie trzeba specjalnie werandowac.

vii fajnie, ze sie zdecydowalas na chuste. ja zamowie w przyszlym tygodniu. jak mnie kuna zawiazala z nim w chuscie to troche sie wiercil i dlugo nie wytrzymal bo nie byl do konca najedzony i wyczul cycki:)

emri to nie jest tak zle z figura, z reszta jak sie widzialysmy to widze, ze jestes w formie:)

madzioszka z zalem mowei, ze nie przyjde do ciebie jutro bo dzis scielo mnie z nog. po spacerze wszystko mnie bolalo, dostalam dreszczy i 38,2 na termometrze:( jutro wizyta u lekarza. na razie wzielam paracetamol wiec mi lepiej.
 
Emri to już nie mogę się doczekać aż pochwalisz się zdjęciami :) skoro Filipek pozował to na pewno będą cudne :)

Beti u mnie Hania od razu wytrzymała prawie 2 godziny na spacerze, no ale ona nie wie co to cyc ;) biedna i Ciebie choroba dopadła :( mam nadzieję, że szybko minie, bo szkoda pogody... no i przy dziecku już i tak jest zmęczenie nie trzeba jeszcze osłabienia związanego z chorobą :/ chyba na tą piękną pogodę za szybko i za bardzo się rozebrałaś co ;)
 
ehh no pogoda do kitu...

mnie tak bolą plecy, że nie chce mi się ruszać, nawet Hania ma dzisiaj jakiegoś nerwa :/

Madzioszkaa obawiam się, że póki co na opijanie to tylko Ty i ja no i ewentualnie tatusiowe, bo tylko my takie wyrodne butelkowe mamy ;) no i gratuluje odpadnięcia kikuta, szybko :)
 
Madzia - no chyba, że jakimś leszkiem bezalkoholowym....:)
Vii - kurcze, to nie wesoło z tymi plecami...idź jak najprędzej do lekarza;/to nie żarty;/
Emri - co do kremu, to właśnie ja smarowałam głównie tym ochronnym Bambino a on ma rzeczywiście faktor4, ale na lato to już min z faktorem30 - miałam LinomagSun, a jak gdzieś nad wodę to i z 50Bartusia smarowałam....wydaje mi się, że gdzieś nawet czytałam, że te z wyższym filtrem to dla dzieci powyżej 6go miesiąca - ale nie jestem pewna, trzeba by było pogrzebać:) ja tam bambino jestem wierna:):):):) i szampon do włosków, i oliwka świetnie się u nas sprawdzają - bo np J&J bardzo u nas uczulał;/mnie samą zresztą też jak chciałam zużyć do końca;/

Jak czytam, że u Waszych dzieciaczków tak szybko odpadły kikutki pępuszków to w szoku jestem - ja nie wiem czemu u nas 6tyg się z tym męczyłam;/ mam nadzieję, że teraz szybciej odpadnie...
 
Marttini myślę, że plecy mnie bolą od długich spacerów, czasem nawet 4 godziny, no i od tego, że w sumie dzień w większości spędzam w pozycji siedzącej (jak już skończę spacerować;)) bez oparcia pleców :/ no i mamy kiepskie łóżko,bo plecy najbardziej mnie bolą po spaniu :/ do tego dźwiganie tego głupiego wózka, dlatego już nie mogę się chusty doczekać :) a Tobie jeszcze 5 dni zostało i niech się dzieje co chce :)
 
reklama
hej dziewczyny,

Madzioszka gratulacje odpadnięcia :)
Beti oby choroba szybko przeszła. Ja zawsze jako dziecko chorowałam z początkiem wakacji. Może ty tak na wiosnę reagujesz ;)
Vii to może trzeba poćwiczyć i kręgosłup rozruszać.
Ja wynalazłam nowy patent na mojego malucha, który nie lubi jak stoję i wtedy mi na jakiś nerw uciska i brzuch drętwieje. Teraz jak robię obiad to sobie tańczę w miejscu ;) maluch czuje się oszukany i nic nie boli ;)
A wczoraj byliśmy u lekarza i Majka waży już 850 gram, na koniec ma być książkowo 3,400-3,500 :) Poza tym wszystko dobrze, choć dziwne pozy przybierała i wkładała sobie stopę do oka. Teraz czas na test glukozowy a następna wizyta dopiero po weekendzie majowym
 
Do góry