reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

reklama
no właśnie właśnie - we Wrocłąwiu jest taka kawiarenka specjalnie dla mamusiek z dziećmi - z niemowlętami, rocznymi....wszelkiej maści:):):):)jest wszystko co potrzeba dla mamuśki i dla maleństwa - a i nawet bawarkę można zamówić hehehe

...jejku....my się z M juz od dłuższego czasu z tym bijemy - już mamy z grubsza biznes plan rozpisany - ale jakoś tak....

dobra musze do gina lecieć!!!!paaaaaaaaaaaaa
 
ja też myślałam o takim lokalu na poważnie :) pod mamuśki z bobasami, gdzie byłoby można napić się czegoś dobrego, też herbatki laktacyjnej ;) zjeść deserek a przy stolikach byłoby miejsce dla maluchów do zabawy. Można by było kupić i przyrządzić mleko modyfikowane, pieluchy (taki pkt emergency). Obowiązkowo parking dla wózków i przewijaki. ostatnio nawet z emri o tym rozmawiałyśmy, ale nie wiem czy nasz zielonogórski rynek nie jest na to za mały i uświadomiła mi też, że z takimi maluchami ludziska boja chodzić się do zatłoczonych miejsc żeby nie załapać wirusa/bakterii, i gdzie byłoby głośno jak w sali zabaw, także sama nie wiem...
 
Dzień dobry :-)
(piszę posta drugi raz :/)

Bez obaw, nie siedzę, a tymbardziej nie stoję z torbą pod drzwami, mam wymagania - musi być wygodnie - wybieram kanapę ;-) I czekam...

Myszaa - żadnego przeterminowania nie będzie, trzymajmy się Marca! :-)
Vii - wspaniale, że z bioderkami Hani wszystko OK :-) a gdzie przyjmuje Ciach? Przeoczyłam informację...
Już myślałam, że nikt nie zbiera kartek i innych rzeczy "na pamiątkę" :-) ja też taki chomik wspomnieniowy jestem :-)
Szczęśliwa - wiem, wiem, poniedziałek najgorszym dniem na wizytę gdziekolwiek. A do "mojego" synevo na wyszyńskiego wczoraj przybywali klienci z lisowskiego, bo tam niespodziewanie remont się rozciągnął... Dobrze, że ja już tylko po wynik muszę iść. Przynajmniej bez kolejki.
Katoryba - Bolciowe prezenty - super! Ja zachwyciłam się łyżeczkami :-)
AniaS - dużo okien jest chętnych, byś dotknęła je swoimi cudotwórczymi oknami hihihi :-)
Marzena - podziwiam, że pracujesz :-) dzieciątko po mamusi będzie bardzo wytrwałe :-)
Marttini - masz leżeć i pachnieć!!! :-) Dla siebie i córeczki!!! :-)

Dziewczyny! Trzymajcie się tego planu na kawiarnię! Chętnych na pyszne ciacho i herbatkę lub czarodziejski soczek by się znalazło ;-) W przedszkolu bym rozgłosiła ;-)
 
Izuniek Ciach przyjmuje na krośnieńskiej 3 w budynku GeoMap.

no z tą kawiarnią to w sumie prawda... nie wiadomo czy ktoś będzie chciał siedzieć tam, gdzie krzyczą i płaczą dzieci... nawet mamusie mogą nie mieć na to chęci :/ chociaż kiedyś w DDTVN oglądałam, że babeczka założyła taką właśnie kawiarnie z tym, że z zajęciami dla maluchów :) może to jest jakiś pomysł :) tylko teraz jak wszystkie z tym wyskoczymy to na co drugim rogu będzie taka kawiarnia ;)
 
Cześć dziewczyny:)

Dobry pomysł z tym lokalem dla mam z dziećmi. Było by gdzie się spotykać, bo nasza grupa prężnie się rozrasta i ciężko nam niedługo będzie się pomieścić w jednym mieszkaniu:). Ja jak najbardziej Wam kibicuję w tym przedsięwzięciu i ze swojej strony mogłabym pomóc w kwestii sanitarnej:)

vii - cieszę się, że Hania ma zdrowe stawy i nie musisz już się o to martwić:)

martini - wiem, że trudno powstrzymać się od różnych prac domowych, zwłaszcza jak ma się małe dziecko w domu, ale wytrzymaj jeszcze trochę i nie strasz nas.

katoryba - no to chrzest już macie za sobą, dobrze, że komunia jest dopiero za kilka lat:) To teraz już Bolek-aniołek, tak? To dobrze, przynajmniej nie nastuka Johnemu i nauczy go samych dobrych rzeczy:)

anias - ja też chętnie przyjmę Twoją pomoc w myciu okien:) Już ledwo świat przez nie widać. A jak Nadusia?

marzena - ja również Cię podziwiam, że chce Ci się jeszcze chodzić do pracy. Ale zamierzasz do końca pracować, czy dasz sobie trochę odpocząć przed porodem?

Ja dzisiaj idę pooglądać komody na ubranka dla Johnego. Kilka meblowych mam na swojej liście. Szkoda tylko, że nie mam samochodu. Mniej czasu by mi to zajęło, a tak to procesja będzie długa. Ciekawe, czy będzie padać.

Miłego dnia lasencje:)
 
reklama
Zgadzam się Bolciowe prezenty - świetne- ważne by pozostała jakaś pamiątka:)

Co do kawiarenki to świetny pomysł, ehh narobiłyście mi apetytu na jakiś pyszny torcik bądź ciacho, choć przed chwilą weszłam i przeraziłam się....

A teraz zmiana tematu: do wszystkich mamusiek;miałyście lewatywę przed porodem?
 
Do góry