reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

dobry wieczór:)
widzę, że jeszcze żadna marcóweczka się nie rozpakowała:)
miałam dziś intensywny dzień;) korzystając z odwiedzin babci męża (zajęła się Nadusią) pomyłam okna i odszczurzyłam z grubsza mieszkanie. Pogoda nie zachęcała do spacerów więc nie było mi szkoda dnia. Teraz ledwo żyję słyszę jak łózko mnie wzywa:-D spokojnej nocy mamusiom i szybkiego rozwiązania ciężarówkom:) dobranoc
 
reklama
oj faktycznie tu pustki, czyżby wszystkie marcóweczki wyczekiwały już przy drzwiach ;)

ja dziś jakaś śnięta jestem, niby spałam całą noc, ale normalnie nie wiem co się dzieje. a niby w drugim trymestrze ma się najwięcej energii ;) eh ciężko będzie wytrzymać dzisiejszy dzień w pracy :/
 
wstawać śpiochy :)

ja już na pełnych obrotach :)

Katoryba Bolcio dostał bardzo fajne prezenty :) to krzesełko to takie co później można stolik zrobić ?? też takie chcemy na chrzciny :) ale bardziej mi zalezy żeby każdy nie zapomniał o kartce czy pamiątce dla Hani na ten dzień :) zbieram dla niej dużo rzeczy i chcę żeby jak dorośnie miała piękne pamiątki :) (o mnie niestety nikt nie pomyślał, a z chrzcin ocalała mi jedna kartka :(

Anias jak już się tak rozpędziłaś z tym sprzątaniem to mogłaś i u mnie okna umyć ;) ja zajmę się Nadiusią :)

Marzena
z tą energią w ciąży jest bardzo różnie... przychodzi i odchodzi, raczej mały mamy na to wpływ ;)

marcóweczki stanie pod drzwiami z torbą nic nie da ;) ja w dzień porodu rano jeszcze tu wchodziłam i Wam pisałam, że nic się nie dzieje... pamiętacie ?? ;) a za jakieś 30 min zaczęłam rodzić ;) także może to jest sposób ;)

ale pogoda do kitu :(

miłego dnia Babole :)
 
hej

W sumie nie czekam :-( Bo jak sobie przypomnę :-) Że to plus minus 14 dni i jeszcze moje kwietniowe będzie :-D To jak widać nie spieszę się :-D

Marzena ja całą ciąże spałam :-D Drugi trymestr - dopiero końcówka mnie rozkręciła :-D

Pozdrawiam :-)
 
hello:):):)

Bolcio-supe prezenty dostał, to fakt - i praktyczne i takie "na pamiątkę"....ja zapomniałam o kartce;/;/;/ wałek ze mnie...ech pomroczność ciążowa galopująca w trakcie:):):)
- miałam pisać jaki torcik - chyba Kordek się pytała - też zapomniałam hehe - moja głowa, ma się znacznie gorzej:) - a więc torcik był z masą śmietanowo-czekoladową białą, z podkłądem z dzemu porzeczkowego:) na górze masa cukrowa i pierdółki śliczne co Katorybka zakupiła i ja cosik tam dodałam - uwielbiam taką robotę, tak samo jak pieczenie, szydełkowanie, robienie na drutach....jejku....marzy mi się np kawiarenka z kawami i herbatami, grzanymi winkami róznej maści - i domowych ciachem - ale .... może kiedyś marzenie się spełni???w Olsztynie takowa była, a tutaj jakoś w ZG jeszcze na taką nie trafiłam...
- co by nie straszyć....i nie wybiegać przed szereg///wczoraj wieczorem skurczaliśmy się co 10 a potem 7min - po kąpieli dzięki Bogu przeszło;/ miałam stracha nie powiem;/ ech...a tak fajnie się czułam i ta wiosna, słoneczko - i myślałam, ze jest git:) przecholowałam chyba trochę - ale dzisiaj jest już spokojnie, tzn rano - zobaczymy wieczorkiem. ja nigdzie się nie wybieram przed 15tym kwietnia i już!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):)
 
Marttini Ty normalnie lanie dostaniesz!! masz odpoczywać a nie świrować i wymyślać jakieś zadania! co do kawiarenki to ja też uwielbiam dłubać przy ciastach, dekorować :) może razem otworzymy taką kawiarenkę ?? :tak::-D fajna wizja :-)
 
Ej dziewczyny kawiarnia to też jest moje marzenie :) zawsze chciałam mieć lokal najlepiej w kamienicy na deptaku, może na 2-3 piętrach :) ale chciałam, żeby to była kawiarnia dłużej otwarta, żeby po godz 20 ludzie nie byli zmuszeni siedzieć w pubie przy piwie, ale np przy jakiś fajnych deserach i drinkach bezalkoholowych. Jakoś w polsce mało kto wpada na pomysł, że soki można mieszać i podawać z syropami i ozdobami tak jak drinki alkoholowe.

To co zbieramy kapitał? :)
 
ja jestem za :) super pomysł :) i ten z wózkami też można rozwinąć, bo faktycznie w zielonej nie ma takiego miejsca, gdzie bez obaw spokojnie można również z dzieckiem posiedzieć :) a bynajmniej ja nie znam takiego miejsca...
 
reklama
Do góry