reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Ja się witam jakaś taka zmęczona po wczorajszym dniu. Najpierw praca, potem szpital a o 19 wybrałam się z mamą do fokusa bo marudziła, że musi mi coś na urodziny kupić. No i po dwóch godzinach łażenia...dupa :/ Albo wszystko w cyckach za małe, albo za duże albo brzydkie szare kolory. Jedynie co mi dały te zakupy to jeszcze większe zmęczenie i ból nóg ;) A tu wiosna idzie i potrzeba jakieś spódniczki i sukienki kupić. Może macie pomysł gdzie poszukać czegoś fajnego?

A tak przy okazji - kojarzycie czy gdzieś w zielonej są jakieś masaże dla ciężarówek? Bo wczoraj mój mąż stwierdził, że po tych ponad 2 miesiącach ciągłych szpitali i nerwów o niego należy mi się trochę relaksu. No a wiadomo mężowi nie można odmawiać ;)

Miłego dnia babole
 
reklama
Cześć dziołchy:) Jako, ze wczoraj tego nie zrobiłam to życzę dzisiaj samych uśmiechów i to tak bez okazji:))) My po chustowaniu bardzo zadowolone i nasi mali mężczyźni także. Bolo usnął, Filo prawie, bo głód był silniejszy:))) Pożyczyłyśmy sprzęt i będziemy próbować same w domu:) Katoryba wiązałaś małego wczoraj??

Vii Hania nie zrobi tego mamiei na pewno wygrzecznieje:)

Beti co do herbatek to oglądałam ostatnio program o żywności dla dzieci...długo by pisać, ale morał z tego taki, że to czasami też sam śmietnik. O herbatkach mówili, że zdecydowanie zdrowiej zaparzyć rumianek czy koper i podac maluchowi, niż szprycować go granulkami, gdzie to prawie sama glukoza. O glukozie wiedziałam, bo wystarczy spojrzeć na skład, ale że można podawać noworodkom takie napary to już nie. W każdym bądź razie, jeśli będę musiała dopoić herbatką to właśnie taką naturalną:)

Miłego dnia:) Ma być 10 stopni!!!
 
Witm się i ja :-)

Ja już mogę pchać sie przed szereg... po dzisiejszej nocy to mogę córce powiedzieć wóz albo przewóz... nie wyspana co chwilę skurcz... kąpiel nie wyciszyła... dopiero poranek jak się zaczęło robić jasno usnęłam... Więc po jeszcze jednej takiej nocce pewnie pójdę ich o Oksy błagać :-D

Ja dziś z Mikim próbuje wyjść na tą ładną pogodę... ale póki co odpoczywam po nocce... dobrze że ma jeszcze książeczki z naklejkami to leży obok i przykleja... :-)

Szczesliwa - kolejkę mamy zapisaną - Kordek pierwsza :-D ja tam jej przed szereg się nie pcham :-D Ale ;-D

Pozdrawiam
 
Cześć dziewczyny:)

W Dzień Kobiet żadne z naszych forumowych maleństw się nie wykluło, a już myślałam, że któraś będzie miała prezent od dzieciątka:).

vii - na pewno to było po tej szczepionce i zaraz wszystko wróci do normy. Nie martw się:)

paula - ja wczoraj zrobiłam sobie makijaż, którego normalnie nie robię i tez poczułam się od razu lepiej. Aż szkoda było mi go zmywać wieczorem tak mi dobrze wyszedł. Niby taka mała rzecz, a cieszy:)

kordek - trzymam kciuki, żeby udało Ci się rozpakować do końca tygodnia:)

Robiła któraś z Was USG jamy brzusznej u Szyińskiego w Poliklinice? Może coś słyszałyście o tym lekarzu?

Miłych spacerów:)
 
Słonecznie witam się! :-)

Myszaa - czyżbyś tym razem miała zostać mamą przedtermmoniwą? :-) Ja ustępuję miejsca w kolejce ;-) Jeden dzień przecież różnicy nie robi hihi
Marzena - potwierdzam słowa Kordka, poznałam tą masażystkę i rozmawiałam też z jedną jej klientką - bardzo była zadowolona :-) a masaż -chyba- 30 zł jednorazowo...
Vii - jak wszyscy - tak i ja uważam, że to była kiepska nocka poszczepionkowa i tyle, Wasz świat wróci do normalności ;-)
Paula_zg - same dobre wieści :-) niech Maleństwo rośnie zdrowiutko każdego dnia ;-) a fikołki, potwierdzam, robią wrażenie na sercach rodziców! A i mąż się spisał cudownie, komplemenciarz :-)

A Nasza Maleńka w dzień jest raczej spokojniusia, za to przez kilka ostatnich dni przed godz. 23, gdy ja już prawie zasypiam, poszukuje chyba miejsca do rozepchania i wydaje jej się, że okolice pępka są z gumy. O odpychaniu się o żeberka już wspominałam - bez zmian, ałaaaa :p Skurczyków w nocy nie odczuwam, więc jeszcze trochę się poturlam po świecie w tym gabarycie...
 
reklama
Dzień dobry.

piękna pogoda dziś w sam raz na...:-) niech sobie każda dopowie na co:-D

Ja się dziś tylko witam. może złapię wenę później na naskrobanie czegoś. Pozdrawiam
 
Do góry