reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Witam Dziewczyny.
Od pewnego czasu czytam co tu wypisujecie i dziś postanowiłam do Was dołączyć:) Termin mam na 30 kwietnia. Pozdrawiam
 
reklama
Witam się w ten śliczny słoneczny dzień :)
Nie mam niestety weny żeby dziś coś pisać. U mnie trwają ostatnie przygotowania, pakuję ostatnie rzeczy, sprzątam itd. Jutro z rana jadę do szpitala a w piątek rano będzie cc. Myślę, że do południa córcia będzie już z nami :-) Trzymajcie proszę za nas kciuki ;)
Po południu planuję już tylko nałożyć maseczkę, leżeć i pachnieć, choć z nerwów mam strasznego krzątacza ;)

Miłego dnia dziewczyny, może się jeszcze odezwę przed rozpakowaniem ;)
Ciekawe która do mnie dołączy?!:-)
 
:)
Paula to ty mi jutro powiesz co to za informator :D hehehee chociaż podejrzewam po opisie taka jedną zdolna fotografkę :D cholera jedna ;)
a Martini informator plus fusy dobrze pokazują-ja mieszkam faktycznie w bliskiej okolicy -teraz wszyscy podczytywacze będą mnie wypatrywać :D ehhehe

Marzena polecam ci Ksenię! jest tam babeczka od masaży...ponoć swietna!

Myszaaa to już bliżej jak dalej ;)
 
Ostatnia edycja:
hejka!

witam nowa kolezanke:)

wlasnie wrocilam ze spacerku z malym, bylam godzinke i jestem wykonczona. mam ochote zapasc w sen. ale to pewnie przez to spanie na raty choc i tak nie jest najgorzej bo maly spal dzis od 11 do 3:30 i pozniej do 6:30. ale to jednak daje w kosc. do tego jest marudny bo go brzuszek czesto boli. podaje mu infacol, mam tez ten oslawiony sab simplex ale wydaje mi sie, ze po nim mu gorzej, dalam przed jedzeniem, nakarmilam a poznije straszliwy pisk i ryk byl. a u waszych pociech po jakim czasie zaczely kropelki dzialac?

mysza ja ci daje jeszcze ze 2 tygodnie tak jak to u mnie bylo;)

co do masazy to ja bardzo chcialam skorzystac ale niestety:) w kseni jest taka usluga a to jest na zaciszu takze bys miala blisko marzena. a i jeszcze w tym nowym hotelu dana tez sa te masaze.

laski mamusiowe moze jakas ustawka na spacerek jutro? tylko fajnie jakby dalo rade jakos tak w polowie drogi ode mnie do was bo ja dluzej niz 1,5h nie dam rady:)

a no i dzieki za rady co do herbatek. kupilam juz hippa wiec zuzyje. ja tez nie wiedzialam, ze mozna przyc takie normalne ziola maluszkom. ale nasi rodzice wlasnie tak robili jak nas brzuszki bolaly:)
 
heh cicho bo marcówki zamiast się udzielać siedzą na tobach koło drzwi i czekają na rozpakowanie:-D No ja prawie to robię.

Mój pływaczek pływa i nie spieszy mu się a jutro taka ładna data:-)

Ja bym chciała już, Vii wiem jak się czułaś pod koniec. To czekanie jest wnerwiające pomału.

eh gdzie moja kultura Witam nową mamusię:D
 
Ostatnia edycja:
Czesc laski,
Nieogarniam Was :| mala przerwe mialam bo nie nadazam za Wami.

Beti - ja dawalam Bolciowi herbatke koperkowa Hippa jak zaczal miec kolki czyli jakos w 2tyg. Pomagalo mu, od razu robil kupke po niej. U nas Sab pomagał tak sobie dlatego przeszlismy na Lefax, zadzialalo od pierwszego podania.
vii - to pewnie po szczepieniu. Hania ma spokoj we krwi :)
Mysza - ulala ;) to sie porobilo, rodzisz zaraz!
emri - wczoraj zawiazalam ale marudzil, wiec go wyplatalam. Dzisiaj tylko go wsadzilam bez naciagania i tez zaczal marudzic :/ mam nadzieje, ze jutro sie przekona.
zawalka - ja chyba robilam u Szyinskiego usg chyba tarczycy. Wydawal sie rzeczowy i byl mily.
witaj Aniołeczek :)

Przyznaje sie, ze jestem nienormalna... wzielam dzisiaj malego trasa przez park i las na dzika ochle i potem inna trasa znowu przez las pod tatrzanska i amfiteatr. Razem 2,5h dosc szybkim tempem. Pod koniec sama siebie przeklinałam, myslalam ze tam padne pod gorke i ze sie rozplacze ze zmeczenia.
Mielismy z chlopem dzisiaj spiecie rano, dlatego sama spacerowalam, musialam przemyslec nieco. ALe jutro juz jestem gotowa na spacerki :) To co zahaczamy o Beti?
Wielismy Bolcia do kosciola na probe generalna przed chrztem. Diabel wcielony. Pojechalismy do kosciola (Bolcio oczy jak 5zł). Postalismy w przedsionku ze 3min i zaczal sie wiercic i plakac, wiec wyszlismy na zewnatrz. Nie dal sie uspokoic, coraz bardziej ryczal, wiec mowie: nie ma sensu jedziemy do domu. Ale ujechalismy ze 20m a on ciale mocno wyje, wiec go wzielam na rece i tak szlismy. W polowie drogi patrze - spi. Wiec postanowilismy pospacerowac z nim jeszcze az dojechalismy do drugiego kosciola. Wjechalismy do srodka w polowie mszy. Bolcio zaraz sie obudzil i znowu marudzenie i placz, wiec znowu na rece. zaczal ogladac misiaczek, pospiewal troche po swojemu i znowu przykimal. Hehehe taki to nasz Bolcio pimpolcio :)
 
Witam się i ja :-)

Wyspana - prawie :-) Czyli fałszywy alarm :-D Izuniek Madzioszka Kordek - moja córa jednak kulturalna i przepuści te co miały być pierwsze :-D Chyba że to cisza przed burzą :-D

Katoryba - w co ubierasz małego na chrzest ? :-) Mam po Mikim takie wełniane sweterki - więc jak nie kupujesz garniaka :-D To zapraszam :-)

Aniołeczek witaj :-)

Pozdrawiam i uciekam zajmować się 3latkiem :-D Uważajcie ze spacerkami ma dziś padac :-)
 
a ku ku śpiochy :)

jednak poprzednia noc była poszczepienna ;) dzisiaj wszystko wróciło do normy :) już wszystko posprzątane ja już nawet makijaż zdążyłam zrobić i pije sobie kawę i wciągam tort :) nawet się wyspałam pomimo drugiego pierwszego razy ;) a co ;) i jestem pozytywnie zaskoczona, nawet bardzo :D

jak tam marcówki ?? meldować się poklei :)

aaa witam nową koleżankę :) :)

Marzena STO LAT, STO LAT :)

katoryba
tak to już jest z tymi chłopami, najpierw robią i mówią, a później myślą a i tak im to kiepsko wychodzi ;)

a a propos facetów to dzisiaj ich dzień jakby ktoś nie pamiętał ;)

widzę, że się duży spacer zapowiada... tylko czy padać nie będzie ?? :/ ja nie wiem czy dam radę, bo dzisiaj na dwa dni przejmuję opiekę nad kudłatą paskudą (moim psiakiem Gizolem-śmierdziolem) i konkretnie nie wiem kiedy rodzice go przywiozą, no i jak on będzie reagował jak zostanie tu sam :/

miłego dnia laseczki :)

mam takie ruchy, że Myyszaaa mnie wyprzedziła ;) ehh a ja myślałam, że na porodówce już jesteś :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry