reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Witajcie babki,

marttini
- takie czasy teraz... nie ma nic pewnego :( wiem, że brakuje Ci oparcia na co dzień... pomyśl, że jemu też Was brakuje i to pewnie jeszcze bardziej bo potrójnie. Pogódźcie się szybciorem, szkoda czasu na kłótnie. Może faktycznie zorganizuj wyjazd do pracy, bo tak będziesz się bez sensu domyślać. Ja też poszłam osobiście - zawsze to więcej się można dowiedzieć niż przez tel.

Marzena
- ale już po wszystkim, teraz zostaje czekać na zabliźnienie rany :) i na Wasze maleństwo :) a Ty masz cc planowaną? coś przeoczyłam?

vii
- niech Hania powie Bolciowi jak to się robi z tym snem, bo ja już nie daję rady... 23:30, 3:30, 6:00 przy czym za każdym razem godzinna walka o zaśnięcie + raz 3x przewijanie... masakra. Na domiar wszystkiego zaczynamy 12 tydzień czyli kolejny skok. Marudzi strasznie, ryczy, wierci się... a ja ledwo zipię.

Miłego dnia laski.
P.S. Jak tam spacerek? Jak zawsze? Beti Ty już spacerujesz dzisiaj?
 
reklama
katoryba serio nie zazdroszczę :/ sama nie wiem jak Hania to robi... już nawet w nocy tylko raz przebieram, bo tak ładnie ustabilizowała częstotliwość kupek :) wszyscy mówią, że my to nawet nie wiemy co znaczy mieć dziecko... no w sumie racja... mam czas na długą kąpiel... na zrobienie ciasta i obiadu... aż się boję czy jej się to nie odwróci :/

ja na spacer jak najbardziej :)

uff wreszcie udało mi się zapisać Hanie na usg :) do Ciacha na 14 marca także wcale nie długo się czeka :)
 
Ostatnia edycja:
Witam się...

My tradycyjnie weekend spędziliśmy u moich rodziców, na spokojnie :-)

Kordek - u mnie też narazie cisza ;-) Ja sobie żartuję, że rodzę tylko w któryś z najbliższych piątków, także czekamy :D

Anulka - GRATULUJĘ :-) :-) :-)

Wybaczcie mi... Jakoś mi dziś źle, tzn. Maleńka chyba się rozepchała, w żebra wycelowała i nawet nie mogę normalnie siedzieć, tylko odginam się do tyłu, żeby jakos oddychać...

Przyjemności przy poniedziałku ;-)
 
Hej
Żyje :-) Dalej w wersji spakowanej :-)

Anulka - Gratulujemy :-D I wiesz co przed szereg się pchać nie ładnie :-D

Vii - Mikołaj zadowolony :-) W niedzielę wstał z pytaniem a dziś kto przychodzi na moje urodzinki :-D Dzieciaczki w sobotę wyszalały się :-D I już pod koniec Mikołaj widać zmęczony gośćmi podziękował za prezenty i zapytał się czy wszyscy mogą już wyjść :-D

Ja od dziś znów zaczynam się ruszać :-D Żadnych imprez - oprócz tej umówionej na porodówce :-D Na którą mam nadzieje nie czekac 5 tygodni :-D....

Pozdrawiam :-)

Pozdrawiam
 
Hej
Anulka - ogromne gratulacje!!
Vii - Tobie to tylko pozazdrościć takiego dzieciaczka. Po zdjęciu widać, że to słodki aniołek :) i mama wyspana, zadowolona ...

Dziewczyny zazdroszczę Wam tych spacerków. Mimo, że mieszkam w przepięknej okolicy - dużo lasów, stadnina koni, basen, naprawdę jest gdzie chodzić to ja po prostu nie mam z kim bo kompletnie nikogo tu nie znam :( Namówienie męża na spacer graniczy z cudem, mam nadzieję, że się to zmieni jak się Pola urodzi. Sama do lasu jakoś się boję iść na spacer :(

W piątek stawiam się w szpitalu na cięcie :) Ciekawe czy któraś mnie wyprzedzi ;)

Dziewczyny orientujecie się czy pojedynczą salę na roomingu można zarezerwować jak znam termin cesarki? Może któraś ma nr telefonu na izbę przyjęć?
 
Myszaaa nie ma co, asertywny twoj Miki :)

Katoryba co do porodu to jeszcze nie wiem, bo mam małą wadę serca i zobaczymy co kardiolog zadecyduje, ale wizytę to mam dopiero pod koniec maja.
 
morella - to gdzie Ty mieszkasz? przecież zawsze możesz do nas dołączyć :)

Bolcio właśnie dostał czopka na spokojność, bo już przechodził samego siebie :/ niech chwilę powisi na cycu i zaraz lecimy na spacer.
 
Izuniek znam ten przyjemny ból wpychania nóżek w żebra ;) zobaczysz, że jeszcze Ci będzie tego brakować ;)

moorella myślę, że można rezerwować sale, bo ja jak chciałam się przenieść to położna mówiła, że już 2 są zarezerwowane, a później poszła dla mnie zarezerwować... ale radziłabym pójść osobiście, bo z tą ich organizacją i bałaganem w papierach przez tel raczej nic konkretnego nie załatwisz... a w jakiej to pięknej okolicy mieszkasz ?? no ja do lasu też sama bym nie poszła :/ super, że już w piątek będziesz miała Swoje Słoneczko przy sobie :) ciekawe jak to jest jak zna się datę porodu :)

Marzena a chciałabyś cesarkę ?? z tego co widziałam kobietom bo porodzie siłami natury łatwiej dochodzi się do siebie...

Myyszaaa
to super, że Miki zadowolony :)
 
Moorella - jeśli moje marzenia o porodzie w piątek (choć niekoniecznie ten najbliższy) się sprawdzą - znajdziesz kompanki do spacerowania hihi
Jeśli chodzi o nr tel.: szpital centarala 68-32-96-200, a wewnętrzny na izbę przyjęć 305 lub 430 :-)
 
reklama
Vii no właśnie bym nie chciała, jak Michałowi kazali wstać 2 dni po operacji to bolało go jak skurczybyk, a po cc wiadomo, że trzeba się szybciej podnieść. No ale decyzja będzie należała do lekarzy czy serce wytrzyma wysiłek związany z naturalnym porodem. Chociaż jak mam być szczera do ani jedno ani drugie zakończenie ciąży mi się nie podoba ;)
 
Do góry