reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

reklama
oj Myyszaaa ja się chyba Tobą zasugerowałam i też przerobiłam naszą Madzioszkę na Magdzioszkę :szok:
Madzioszkaa wybacz :-)
 
Mysza niezły ten kawał:-)

Kordek spokojnie już nawykłam będzie Zwałka i Magdzioszka co mi tam:) mi się zdarzało notorycznie Emri przerabiać na Emir więc i ja przeżyje:)

Vii gratuluje 4 kG;) chociaż po Hani to pewnie nie widać:) Jak sesja?
 
Zawalka, Myszaa - Oj, wy leniwce :-p Taka przyjazna pogoda dziś była... Ja, nieplanowanie, wybrałam się na zakupy i , szalona, przytargałam do domu reklamówkę z jabłkami, bananami, cytrynami i innymi, drobnymi sprawunkami :-) Tak mi się przyjemnie szło tempem żółwia... I dla męża po coś na katar do apteki się potem przeszłam...
Katoryba - tyrana nie mam w domu, ale ukochanego męża i teścia już owszem :-) przyjemnie widzieć zadowolonego faceta, gdy po przyjściu z pracy, ciepły obiad już czeka... A jak wraca później, to trudno, ja już się do tej 14stej przyzwyczaiłam, żołądek by się buntował na zmiany :p

... żeby każdej się tak pięknie, wiosennie śniło... :-)
 
hejka laseczki!

nareszcie mam czas zeby do was zajrzec choc dzis nie moe narezkac bo maly pospal sporo w dzien a jak sie obudzil to nakarmilam i lezal sobie i patrzyl za okno:) zaliczylismy dzis pierwsze karmienie butelka, maz mi odciagnal mleko i napoilismy mlodego na probe, szybko zalapal i poszlo szybciorem wypil.
mam do was pytanko:) kiedy zaczac werandowanie? i ile ma trwac?

oj musialam zrobic przerwe na przewiniecie. Dawidek drze sie przerazliwie, kapiel lubi ale przewijanie to jakas udreka dla nas:(

vii 4kg to brzmi dumnie:) kawal dziewczynki juz macie w domku;)
mysza ten dowcip jest ekstra! niezle sie usmialam
madzioszka ja tez nie pamietam zeby mi bylo goraco, ale slabo mi sie robilo owszem.
marzena ja w ostatnim miesiacu mialam momenty omdlen, juz nawet przed samym porodem w niedziele robilismy zakupy w lidlu i zrobilo mi sie ciemno przed oczami, musialam usiasc i napic sie czegos slodkiego:)
 
Myyszaaa fajny kawał :)

dopiero wróciliśmy z sesji... Hania o dziwo się nam trochę denerwowała, ale później zasnęła i jak zawsze większość zdjęć ma na śpiocha ;) Pani fotograf bardzo miła i przejęta :) na prawdę super sprawa :) widziałam póki co część zdjęć na aparacie i rewelka jak dla mnie :) no i zrobiono mi piękny makijaż, po którym mąż stwierdził, że wyglądam na 5 lat mniej ;) jak Hania będzie trochę starsza na pewno jeszcze raz wybierzemy się na taką sesje, bo to super pamiątka... no pomijając fakt, że obełtała koleżance przewijak, a później osikała mi spodnie, bo była na golaska ;)

Beti my werandowaliśmy jak Hania miała 2 tyg i 3 dni, ogólnie można po 2 tyg, nam ze względu na antybiotyk kazali jeszcze te 3 dni odczekać... zaczęliśmy od 10 min, aż doszłam do 50, codziennie zwiększałam o 10 min i po 5 dniach wyszłyśmy na dwór... niby powinno to być około 20 min, ale my byliśmy przeszło godzinę i też nic się nie stało ;)
 
Ostatnia edycja:
Witam się z rana :-) Właśnie dostałam powera.... nie wiem skąd go mam.... mam nadzieje że szybko nie przejdzie :-)Ale przeziębienie mnie łapie :-( Koszmar...

Pozdrawiam - spójrzcie za okno jaka śliczna pogoda :-D
 
Myszaaa kawał boski :) tylko nie wiem czemu mężowi się średnio podobał ;)

Vii no ładnie ci rośnie mała :) dobrze mama dba :) Zrobiłaś mi teraz ochotę na tą sesję, jak sobie przypominam ślubną i ile było przy tym śmiechu i zabawy to pewnie z dzidzią jest jeszcze lepiej

Beti tak swoją drogą to w sklepach powinny być jakieś ławeczki, żeby można było gdzieś przycupnąć. Bo ja póki co wyznaję metodę "nie zatrzymuj się nawet na chwilę", jak gdzieś trzeba postać to Michał robi za kolejkowego a ja spaceruje ;)
 
Witam się i ja po krótkiej nieobecności:) weekend zleciał na odpoczynku, a wczoraj już niestety życie pełna gębą, czyli zabrakło czasu na bb...

Katoryba my suszarki używamy w wersji mutimedialnej z telefonu:) Wyprowadzacie się? A co z Filem i Bolem? Kto by pomyślał, że jedna z matek ich rozdzieli:)))

Beti ciesz się każdą chwilą, na którą mały Ci pozwoli, nigdy nie wiadomo, kiedy będzie gorzej...

Vii cieszę się, że jesteś zadowolona z sesji:) My w przyszłym tygodniu mamy:) A tatus był? U nas bardzo chętnie wybiera się z nami:)

Ja zasmarkana znowu, wczoraj połaziłam bez czapy, a dziś juz zatoki bolą:/ Po południu idę do szkoły, aż na 5 godzin!!! Pierwszy raz na tak długo zostawię Filipa, trochę się boję i mi smutno strasznie:( Od tygodnia sprawdzam i testuję tatuśka czy sobie poradzi, bo zaraz będę musiała wyruszyć na cały weekend do szkoły...

Dziewczyny z marca, Wy wszystkie rodzicie prawie w jednym czasie:) Co wy jakąś zbiorówkę miałyście???

Ściskam Mamuśki:)
 
reklama
witam się i ja... dzisiaj jeszcze w wyrku i jakoś bez entuzjazmu na ruszenie się z niego...

Myyszaaa Ty już daj spokój z tym chorowaniem...

Marzena na prawdę polecam taką sesję :)

Emri no co Ty odpowiedzialna mamusia nie chodzi bez czapki! nie wolno teraz chorować :) na sesji tatuś był :) i powiem, że zdjęcia, które ma z nim Hania są ładniejsze od tych ze mną ;) będzie super pamiątka i na pewno ze 2 zdjęcia wylądują na ścianie z dużym formacie :)

dzisiaj piękna pogoda na spacer, kto się wybiera ??

a właśnie jeszcze wracając do sesji to polecam tym wszystkim nocnym krzykaczom ;) Hania była tak wymęczona, że po kąpieli padła o 22 i wstała dopiero o 5... trochę długo wiem, ale spała cichutko to mnie nie obudziła i jak wstałam to szok, że już ta godzina ;) ale chyba nie powinna paść z głodu ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry