reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Bolcio odespał nieprzespaną noc na spacerze (1:40) i jeszcze po nim. Łącznie 3h! Szkoda, że mama też nie spała tylko walczyła z zaspami :/
zawalka - co Ty brałaś? to jakiś dopalacz czy jak?

Pytanie o radę: Wygotowałam w garze zakupkowane body. Było białe z niebieskimi obszyciami i to niebieskie puściło kolor i zafarbowało to białe w lekki błękit + marmurkowe prążki :/ jak zrobić wersję pierwotną?
 
reklama
jejku Katoryba to aż wygotowujesz nowe ciuszki ?? ja piorę normalnie w pralce w proszku dla dzieci robię dwa płukania, Hani nic od tego nie dolega...

teraz reklamują takie papierki co się wkłada do pralki i przyciągają pigmenty farby... hmm tylko jak to się nazywa... jak znajdę to dam znać :)
 
vii chyba chodzi o to, ze te body bylo w kupie:) ale zeby to gotowac:szok: jak znajdziesz jakies info o tych papierkach to daj znac bo czasem moze sie zdazycwpadka z zafarbowaniem ubran:)

mysza napisz co ci tam lekarz powiedzial, ja mam jutro wizyte i juz nie moge sie doczekac co mi powie:-)

madzioszka to ty masz corunie juz nisko tak? bo ja tez czuje mojego miedzy nogami i az mam takie bole w pachwinach, ze po schodach nie moglam wejsc tak klulo:) no i oczywiscie sie smialam strasznie:) chyba jestem nie normalna:sorry:

zawalka podziwiam za dentyste i robote, ktora dzis wykonalas! ja mam lenia, bylam tylko u sasiadki ani w odwiedziny i niiiiic mi sie nie chce:(
 
dokładnie - chodzi o obsranego ciuszka. Wygotowałam bo w pralce kupa nie schodzi :/ ciekawe te papierki, a one czasem tego kolorowego brzegu całkiem nie wybarwią? Mimo wszystko bym spróbowała - vii daj znać.
Właśnie słyszałam prognozę pogody - w przyszłym tyg w nocy -20*C w dzień do -10*C... bez jaj gdzie ta wiosna?
No i z naszej wielkiej wyprawy spacerowej zostali tylko najwięksi twardziele - Filo i Bolo. Ciekawe jak panienki w przyszłym tyg się spiszą ;P
Chciałam zauważyć, że Bolciowi obrasta łysenko na czubku głowy. Taki fajny meszek mu się rzucił ;)
 
Laski pogłoski krażą że tu urzęduje nieformalny fanklub dzieciowych kup ;)...
Powiedzcie mi czy słyszałyście żeby dziecko karmione piersią nagle z kupali co 2-3 godz przestawiło się na kupala co 12h... a teraz nawet więcej bo już jakoś 20h??? Martwię się, choć słyszałam że cycowe dzieci i po 2 tyg mogą nie robić. Bączury i siurki idą normalnie....
 
Katorybko jest taka pasta "komfort" do delikatnego prania, do automatu i ogólnie do wszystkiego. Jedna puszeczka kosztuje chyba 5 zł a usuwa 99% plam, szczególnie jeśli przed zwykłym praniem zapierzesz w niej i dodasz do prania :)
Gotowanie nie jest konieczne nawet u takich maleństw, pozdrawiam!!!:)

Huhu, kupa może być co dwa dni, nawet na cycusiu. Ważna jest konsystencja, kolor i obserwowanie czy dzidzia nie pręży się i nie płacze przez brzuszek. Z tego co piszesz jest wszystko ok:)

Aha, dziewczyny mam ogłoszenie!!!
Jako że poza mamuśkowaniem jestem również praktykującym fotografem zapraszam na brzuszkowe sesje:-) Beti może poświadczyć iż nie gryzę, nie porywam a cykam za darmo, spytajcie, może pochwali się jakimś zdjęciem ;)
Jeżeli byłaby jakaś chętna to zostawiam mój nr 794 487 653 gdyż na necie jestem niezaczęsto ;)

Pozdrawiam!!!
 
Hej
Ja ,co ja mogę napisać... Mała duża pani podglądała więc teoretycznie nie mały... ale poślizgnęłam się na śniegu... i do teraz ledwo chodzę :-( spojenie na masakrę boli :-(

Więcej nie piszę idę spać ... Mam nadzieje ze jutro będzie lepiej...

Pozdrawiam
 
Katoryba nie miałam jeszcze kiedy poszukać o tych papierkach, bo dopiero wróciliśmy ze sklepu... ale co Ty gadasz, że kupa się nie spiera ?? my mamy co drugi ciuszek obkupkany i wszystko pięknie się dopiera w dziecięcym proszku... nawet białe :) także jestem w szoku, że Tobie się nie dopiera... hmmm

oo z tym praniem to chodziło mi o coś takiego http://www.erodzina.com/index.php?id=42,1284,0,0,1,0 tylko kurcze to chyba działa tylko zapobiegawczo... a jak odwrócić już zaistniały proces to nie mam pomysłu :(

KunaCzarna a robisz zdjęcia z dziećmi ?? bo ja już bez brzuszka... no chyba, że liczyć tą oponkę co została ;)

huhu to ja tu wiodę prym w gadaniu o kupie ;) dla mnie zawsze jest za rzadka, za gęsta, za rzadko, za często ;) ale już wiem, że może być bardzo różnie zwłaszcza przy karmieniu cycem...

kurcze Myyszaaa tak mi przykro :( oby przestało boleć... leż i odpoczywaj... wiem co czujesz ja też się z brzuchem rozjechałam na śniegu... aż się popłakałam... daj jutro znać jak się czujesz :)

Marttini
a jak tam zdrówko ?? a Ty chodzisz do gina na NFZ ?? zadwolona jesteś ? duże są kolejki ??

kurcze dziewczyny znacie jakiegoś w miarę lekarza na NFZ ?? muszę iść na kontrolę, a do tego "swojego" nie zamierzam z oczywistych powodów:/ a jak nie do niego to już w ogóle wolałabym nie płacić...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mysza współczuje! mam nadzieję, że przejdzie!

Vii ja przed ciążą chodziłam do Prałata do Aldemedu była zadowolona i w sumie żałuje, że nie chodzę do niego nadal. Na NFZ konkretny miły pilnował zawsze badań. Czekało się 2-3 tygodnie choć czasem i w tydzień przyjował zależy jak dobrze się zagadało z rejestratorką. Fakt wiedziesz prym kupowy ale jakie to urocze za to:-

Katoryba nie wiem czy da się odwrócić proces pofarbowania. możesz ewentualnie w wybielaczu zamoczyć ale wtedy chyba niebieskie straci swój kolor. Tak mi się wydaje.

Beti jak tam jakieś oznaki?

Kordek jak remont? mam nadzieję, że zakończony!

Zawalka nie masz co robić tylko ściany malować? Ładnie to tak farbę wdychać w Twoim stanie?
 
Do góry