reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

reklama
szcześliwa, ja też koszulki ale chłodniejszy dzień czy myśląc przyszłościowo- jesień- zima, to jednak bodziaki pójdą w ruch. zwłaszcza, ze śliczne mamy i szkoda mi po prostu chować, niektóre 2 razy ubrane...

Zazdroszczę Wam jutra i lodów, ja idę na piknik z koleżanką i jej 8 miesięczną córeczką, także też miły dionek. Ale bez lodów, trzeba być konsekwentnym:-:)dry: chyba, że... zjem 1 kulkę - sorbet a wafelek dam Miesiowi:-D
 
Wstępnie mogę się umówić na jutro ;) Vii - jak będę wychodzić, napiszę SMS, ale nie obiecuję, że to będzie unkt godz. 9 :p
Karolq - Twój nr tel. muszę znaleźć w razie co :p
MamusiuNoesi - Twoja córcia pewnie jeszcze śpi dwa razy w ciągu dnia?

Ja ostatnimi czasy właśnie się zastanawiam ile trwają pewne sprawy w życiu dziecka, np. spanie w łóżku ze szczebelkami, korzystanie z wózka-spacerówki itp itd. No i do kiedy dziecko nosi body a kiedy przechodzi na normalne podkoszulki?
 
Izuniek moja wstaje gdzieś 9 nieraz 10 i idzie spac 14 na 2-3 h i potem o 20 idzie spać na noc już. Jutro jak wstanie wczesnej i bym dała radę się wyrobić to zrobię sobie spacerek do san Remo jak coś była bym koło 10 ;) mam nadzieję, że jak by co was zastanę ;)* Jak by co podejdę i będę się pytać kobiet z dziećmi czy są z forum z BB ;D hihih
 
Ostatnia edycja:
Izuniek, to chyba kwestie do indywidualnego rozstrzygnięcia?
Body, to jak mamie wygodniej i jak woli, wózek- to chyba od wytrzymałości dziecka zależy a łóżeczko ze szczebelkami... myślę, że do drugiego, trzeciego roku życia spokojnie... Mój brat spał 3 i pół roku, ale to dlatego, że w planach przeprowadzka była, w starym mieszkaniu nie było gdzie go " umieścić", bo ja 9 lat starsza u siebie go nie chciałam:-D Więc czekał na swój pokój i " dorosłe" łóżko.

ps. mój ma 2 drzemki w ciągu dnia ( o 9 i ok 13) i przesypia nam całą noc z tym, ze od 1 popiskuje i ląduje u nas w łóżku- wtedy już jest spokój do rana.
 
Ostatnia edycja:
Mamusiu - To ale śpioszek z Noesi ;) czasami i ja bym chciała pospać do tej 9... A zeby Lenie się tak zdarzało choć co drugi weekend być śpiochem... Eh... Jest duża szansa, że tam nas zastaniesz :)
Aestima - wiadomo, że indywidualna sprawa ;) ale orientacyjnie czasami chciałabym przyszłość zobaczyć :p jak narazie nie wyobrażam sobie L. w "dorosłym" wydaniu łóżka hehe, za bardzo się wierci, kręci i rzuca w nocy :) body lubię do piaskownicy jako miniochraniacz przed wpadaniem piasku w pieluchę :p, ale przy takich wysokich temp. to przewiewniej w koszulkach...
 
Ostatnia edycja:
aestima wyglada to na swietny wynalazek! zamow mi na 2 i na 3 napki tez:)

izuniek ja tez sie czasem nad tym zastanawiam:) mysle, ze to jakos tak naturalnie sie dzieje. ja w sumie od niedawna glownie koszulki ubieram bo przeciez mlody caly czas na nogach wiec nic sie nie zagina ani nie podciaga ale na jesien na pewno body wroca do lask:)
 
Ja jak zwykle zacofana..

Madzioszkaa to się odezwę do Ciebie:D
Marttini podziwiam Cię!
Ja się chętnie piszę na jakiś wypad, ale jutro śmigamy do Drzonkowa na basen. Ktoś chętny?
A poza tym czasu mi brakuje na wszystko.

Pozdrawiam wszystkich i przepraszam, poprawię się wkrótce :)
 
reklama
hej ;)

ostatnimi czasy taka produkcja że hej ;)

katoryba wyroby przecudne a czy do MT u ciebie duża kolejka ? A czy chustę typu kieszonkę też można by zamówić u ciebie ? sto pytań do ;p Fajnie że Bolcio przekonał się do owoców ;)

aestima jak się sprawdzi to daj znać ;) gratki dla synka za postępy w chodzeniu ;)

izuniek też wydaje mi się że to od dziecka i rodzica zależy znam 4 latki które jeżdżą wózkiem (choć uważam to troszkę za przesadę ) Oby podejście numer dwa do kupienia bucików udało się ;)

martini ja cię podziwiam na maksa ja się z jednym brzdącem nie wyrabiam ;) Kochana dzieci odchowasz hurtowo za jednym razem a potem będziesz leżeć i pachnieć ;p

siw jak ja ci zazdroszczę że Wojtunio umie się zająć sam sobą mój szogun ani na moment nie usiedzi dzisiaj wystawiłam kocyk i zabawki na dwór w cieniu pod drzewkiem zrobiłam sobie kawki i miałam nadzieje na pół godzinną sjestę ........ no to się nasiedziałam 10 min bo mój synuś zaczął wsuwać trawę ;p

yvone oj biedactwo, kurcze niektórzy to prawa jazdy nie powinni mieć

Mama noesi jeku ja też chcem żeby synek spał do 9 :-) a nie 5 pobudka :-(

Ja niestety z lodów odpadam o 9 Błażko idzie na drzemkę a jak go nie położę to zaśnie mi w aucie;/ bardziej pasowało by mi 10-12 może ktoś też by reflektował?
Błażko padł o 20 ;) o 17 wybraliśmy się jeszcze na basenik na Dzonków i powiem że jestem pod wrażeniem bardzo fajnie ;) Kluseczka się chwilę pochlapała a w drodze powrotnej musiałam mu śpiewać co by nie zasnął bo mi odlatywał ;) zobaczymy jak długo pośpi ;)
 
Do góry