reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

HEJ LASECZKI!!!

ja przepraszam....podczytuję, wczoraj napisałam posta - ale wcięło i się :angry: i wyłączyłam laptopa z nerwów!! bo nawet jak mam już czas dla siebie/nas czyli męża i mnie - to włączyłam net i tak się skończyło;/czyli rzecz martwa się zemściła:)

po krótce - Katoryba - zachwyt pełną gębą!!!zgłoszę się do Ciebie, bo chcę zrobić prezent moim bliskim znajomym i coś "u Ciebie" wypatrzyłam :p
tak ogółem - gratuluję pierwszych kroczków,szaleństw na spacerkach, pełzania, raczkowania, przetworów i co tam jeszcze chcecie:) ja chyba "za szybko" nie wrócę do życia normalnych ludzi!!! jak jedno śpi, drugie wstaje, jednemu jeść, to drugie chce na nocnik, a trzecie na spacer na rowerek:p a jak już usiądę na łąwce na placu zabaw, to z cycem na wierzchu - wykonuję telefony "do przyjaciół" - poważnie...gdyby nie fakt, że w miarę zorganizowana to ja jestem i nie położę się spać, jak mam bałagan w domu i górę pełną prania - to bym zginęła marnie! ale czasem mam wrażenie, ze nigdy się z tego nie wygrzebię;/ i czuję się cholernie staro...jak babsztyl jakiś - odrosty, paznokcie obcięte do skóry (bo połamały się przy szorowaniu) i co by maleństwa nie podrapać - czy ja kiedyś będę "kobietą"??? :-p

nie no po prostu narzekałam, że na nic czasu nie mam - a jednak jeszcze z dwójka dzieci to pewnie mogłabym być rozgrzeszona tak mówiąc!!!:szok:

aaaaaaaa San Remo - to nasza ulubiona ostatnio rozrywka:) tzn okno na świat:) jestem z dziećmi tam codziennie - ale po południu, jak wracamy z przedszkola:)
 
reklama
witam sie i ja;)

Witam nowa mame bo chyba jeszcze ja nie witalam;P Czytam caly czas ale lenia mam;)

Do san remo ja chetna np jutro? co wy na to? tylko o ktorej?

Marttini a powiedz mi Ala juz chodzi? zastanawiam sie jak chodzisz do przedszkola po starszaka ;P 2 wozki czy jak? hehe;P dzielna kobitka z Ciebie;) i napewno pieknie wygladasz;)
 
będę chyba płakać za raz.. poszłam na ta poczę i co? skęciłam kostkę. jakiś baran nie patrzył jak cofa i walnąłby mi w wózek. noga spuchnięta i napieprza.. poszłam tylko do męża do pracy, bo z poczty blisko, zeby nas do domu odwiózł
tak więc jak jutro chcecie na san remo iść to ja odpadam:(
marttini no właśnie jak Ty sobie z 3 radzisz takich szkrabków?
 
Ostatnia edycja:
Hej
Co wy laski,gdybym w mieście mieszkała w życiu bym tego nie tknęła, przy tym tyle bałaganu że szok, dzisiaj tylko jabłka poszły w słoiki i pół dnia z życia zleciało, dobrze że Wojti w miarę grzeczny, właśnie w czasie pisania do was nabył nową umiejętność pełzając po podłodzę sam wlazł do basenika z kulkami, spryciarz mały:)
Co do San Remo to błagam pójdźmy tam kiedyś jak będe w zielonej, na pewno sporo będe bywać końcem sierpnia i września.
Marttini- Pierdziulisz głupoty, jesteś kobietą,piękną, wspaniałą i spełnioną, masz cudowne dzieciaczki i męża który by za Tobą w ogień skoczył, kij z odrostami czy paznokciami, miłość jaką otaczasz rodzinę i jaką jesteś otaczana nie ma nic wspólnego z fryzjerem czy kosmetyczką a odpicowane lalki tylko mogą Ci pozazdrościć. Mężuś i dzieciaki kochają Cię za Twoje wielkie serducho a to że jesteś dodatkowo piękną kobitką to tylko dla M. miły dodatek:) I nie zaprzeczaj, u was się czuje to ciepło i wzajemne oddanie,i na pewno nawet nie jedna z nas tu obecnych marzy o tym by być właśnie taką KOBIETĄ jak Ty. Buziaki kochana:*:*:*. Jak będziesz na siłach to daj znać chętnie poznam Pana Krzysia:))

Dla reszty pozdro bo Wojtuch już stęka na podłodze:D
 
Dzień dobry,

Ja to już całkiem wypadłam z obiegu;/

Ktoś mnie pytał c się stało z lapkiem, otóż zepsuł mi się dysk i póki co nie stać mnie na zakup nowego więc wbijam na kompa kiedy chłopina mi pozwoli.Czyli rzadko:)

Podczytuję ale mało co pamiętam, za dużą macie produkcję:p:p

Outstanding pieluchy w zasadzie do odebrania:) trzeba się ino jakoś zgadać chyba przez tel będzie najprościej.

Martinni Tyś wielka mała kobita chylę czoła i kładę się krzyżem przed Tobą:)

Vii no wiesz ciąża ma swoja prawa:)

Resztę ściskam i całuję:)

aaaa Karolq jak niania przydała się ona w ogóle działa:>?
 
Wieczór, lody i cisza :p

Właśnie, czy uda się umówić większą ekipą na lody? :> My w ładne dni wychodzimy z domu tak po 9 i wracamy 11-11:30..
Yvonne - dziś humor lepszy, nie było czasu na nerwy, tylko działania i spacerowanie :p To Ci pechowe wyjście :/ dobrze, że mąż blisko ;)
Aestima - renbut chyba jest na kupieckiej, ale dziś nie zdążyłam nawet na miasto skoczyć :/
Gogoja - Błażko zawsze duzy i dużą stopę ma :) super, że tak sprawnie mu wszystko idzie, a marudzenie... Któraś tego nie doświadcza?:>
Marttini - bliskości San Remo można Wam zazdroscić, tak zawsze tyle ludzi, że na brak kontaktów nie można narzekać hehe a jesteś DOSKONAŁĄ KOBIETĄ!
MamusiaNoesi - z Ciebie to katywna babka, co nie usiedzi w jednym miejscu :)

Zaliczyliśmy dwa Deichmany i Boti. Niestety nie kupiliśmy butów! Po założeniu rozm. 21 palce miały tyyyle miejsca, że zgłupiałam. Lena miała już dość, więc szybko wyszliśmy. Niedługo podejście nr 2, oby tylko były ładne sandałki (obstaję przy zakrytych palcach od przodu) i rozm... O cenie nie wspomnę ;)

Miłego wieczoru i spokojnej nocy!
 
Yvonne, ojej:(
Izuniek, renbuta ortopeda mi polecał bardzo i jeszcze emela ( ale półbuty bo ich sandały nie mają regulacji, na mało której stopie dziecięcej dobrze leżą), mrugała, dawid. Polskie, dobre, skórzane buty. Renbuta polecam przymierzyć w sklepie i rozmiar dobrać a na allegro upolować nowe taniej:) Ja na jesień na pewno w kolejne renbutki się zaopatrzę. Albo emele:tak: Cenę swoją mają, ale kupuję tylko 1 parę butów na sezon dla Młodego, ale za to porządne. Przynajmniej na razie póki ta stopa jeszcze plastyczna i kształtuje się. Zresztą może babcia mu zasponsoruje:-p:-D

Dziewczyny- co o tym myślicie?

http://allegro.pl/nowosc-przedluzacz-do-body-dzieciecego-zaoszczedz-i2513906148.html

są 4 rodzaje. Bo nic tylko kupuję bodziaki coraz to większe i większe ( lubię jak ma luz) a " stare", w idealnym stanie, nieznoszone lądują w szafie... Więc tak myślę czy nie zainwestować. Jeśli jeszcze któraś chętna, to możemy razem kupić i podzielić się kosztami wysyłki.

e: właśnie zobaczyłam, że przesyłka tylko 5 zł, także spoko, podołam sama:-D Tylko czy to coś zda egzamin? Myślę aby zamówić to na 3 i 2 napki...
 
Ostatnia edycja:
oooo Izuniek ta godzina jak najbardziej mi pasuje bo kolo 11-12 Zuza idzie mi spac;) wiec kto sie pisze na jutrzejsze wyjscie?

Madzioszka taaak niania dziala raz sie tylko przydala za 2 razem cos nie lapalo baterie chyba kiepskie;) moze teraz jak pojedziemy bardziej sie przyda:) o ile mozemy jeszcze przetrzymac;)
 
reklama
aestima ale bajer do bodziaków super, ja juz koszulkowa tylko-u nas body do spania a za dnia mi wygodniej na koszullach

yvone jak walnał w wózek?a dziecko???? współczuje nogi.....bidulko!
i pisz dokładniej o co chodzi!

san remo my codziennie po przedszkolu :) tyle pysznych tam maja....ale jagodowe sa cudne ostatnio jem je na kilogramy!

salis ja tez tak mam z imieniami że jak mi sie z kims kojarza zle to makabra ;)
 
Do góry