reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Izuniek - na jak długo planujecie wyjazd? dobrze, że zdążyliście przed euro bo po którymśtam czerwca ceny wywindowane ponoć...
w Brico też widziałam Bioinsektal ale kurcze 4zł droższy niż w Green shopie :/ wole za te 4zł kupić Bolowi soczek.

Tak piszecie o tych górach, że zatęskniłam... uwielbiam te widoczki i wspinania :) a nam się nadmorski wyjazd szykuje lada dzień :)
A Bolo parówek nie lubi :|
Od kiedy nauczył się wypluwać na odległość czyni to aż nazbyt często. Właśnie podziubał łososia w warzywach z kuskusem - kilka łyżeczek a reszta pfffffffffffffffffffffff i tyle ma z obiadu.
 
reklama
Dziewczyny kolo mnie nie ma juz tego sklepu. Wiec nie kupilam. Bedzie miala ktoras podrodze? bo jak nie to ja w sobote kupie w brico najwyzej przeplace:)
 
hej ;)

laseczki czytam czytam ale nie pamiętam co do której dokładnie ;/więc tak zbiorczo:

co do drzemek je też chciałam B. przestawić ale on się nie daje ;p dzisiaj miał drzemkę od 9 do 10.30 potem dopiero o 15 do 17.30 ;/ i pójdzie spać pewnie po 22 strasznie męczy mnie taki układ bo wieczór chociaż bym chciała mieć dla siebie;/ a i codziennie inaczej śpi

co do chlebka i inszego jedzenia - B. chleb uwielbia a jak jeszcze jest z masełkiem to wsuwa że hej;) parówek u nas się nie jada to nie wiem czy by mu smakowały ;)

zazdraszczam wszystkich wyjazdów tych odbytych i tych jeszcze planowanych;)

kartoryba u nas plucie to standard ;p Boluś nie przepada za rybkami ;) kurcze najgorsze jest to że człowiek się nagotuje a dziecioki jeść nie chcą;)

siw, izuniek pociechy super wymiary mają ;) Wojtunio to dzielny chłopczyk ;)

szcześliwa ja też wolę dzieci rodzić niż chodzić do dentysty ;p

oleczka gratki za awansy ;)

nita oj dużo pracy przed Tobą ale jaka potem satysfakcja z własnego M ;)

beti gratki za magisterkę ja dalej czekam na obronę ;/

więcej nie pamiętam ;)

u nas szał pał bo dziecko zaczyna kombinacje alpejskie urządzać ;p dzisiaj przemieszczał się na tyłku za pomocą miski z praniem ;p skubaniec chodzi w łóżeczku i wokół kanapy tylko nie zawsze ręce współpracują z nóżkami i na odwrót... są też nieśmiałe próby raczkowania ale szanowna dupka jest za ciężka i nie współpracuje ;p śmiesznie to strasznie wygląda ;)
z mniej optymistycznych spraw w poniedziałek B. ma badanie kolejne i chyba najbardziej nie przyjemne ... tak mi go szkoda że taki maleńki jest ma już tyle musi się nacierpieć ...;/ no i jutro wybywamy do wro .... oj jak mi się nie chcę ;/
 
Bry.
Izuniek u Cie jak nie waga to wzrost;p Muszę B iść zważyć ale jakoś mi nie po drodze...
B. ma jedną drzemkę zazwyczaj o 13.30 do 15. 15.30 dziś ją ominęła i padła na balkonie o 16.30 nadmieniam że wstała o 7. Pewnie dlatego, że nie ma W i dziś się nią babcia zajmowała. Teraz też dopiero zasnęła po wielkim płaczu i wołaniu taty jak była wtulona w mnie. A jak ją odkładałam wołała mame. chyba się wystraszyła, że ją zostawimy;( Nie wiem jak wytrwam te kilka następnych dni;/

Laskom gratuluje, życzę miłych wyjazdów i w ogóle słodkich.a Bolinkowi gratuluję wygranej w totka:)
 
Witajcie:)

Bolo - ciocia jest z Ciebie dumna:). Pierwszy publiczny sukces.

Katoryba -
poka zdjęcie nowego mt:) Jak tam nastroje przed wyjazdem?

Anias - długo byliście na górskiej wyprawie?

My dzisiaj rodzinnie pojechaliśmy autobusem do Świebodzina do babć. Przygotowałam się na obfite rzyganie Jacha (dużo chusteczek, ręczniki papierowe i woreczek foliowy), a tu nic. Udało się w tą i z powrotem bez pawia:) Trochę marudził jak już znudziło mu się lizanie szyby i stukanie w oparcie fotela, ale w połowie drogi zasnął. Bardzo miły wyjazd. Wielu znajomych spotkanych i mogłam się pochwalić moim synkiem, a co poniektórym mężem:)

Miłej nocy wszystkim:)
 
Ello!
katoryba- na samą śnieżkę od wjazdu na kopę ja niosłam, potem schodząc D. a po drodzę i teściu też nosił, ale w wiekszości ja :) Dałam radę - nogi sobie wzmocniłam-przyda się do mocniejszych kopów...
Gratulacje zdjęcia z mycia zebów. :-D
anias- my mielismy super pogodę, dodam że się spiekłam-skóra az schodzi. A widoki cudne :) a najlepsze było to że ja w ciuchach na lato a tam snieg i ciepło było :)

Buziaki
 
gogoja - właśnie, że lubi rybkę, dlatego się dziwiłam że pluje :|

Madzioszka - Becik reaguje na zmiany - nie ma się co dziwić. Niedługo wszystko wróci do normy :)

oto on: MT szatański - bez właściciela jakby ktoś był chętny :)
DSCF8641.jpgDSCF8621.jpgDSCF8625.jpgDSCF8596a.jpg
 
a co wy tak z tym preparatem na komary? bo ja jeszcze ani jednego nie widzialam w tym roku

katoryba Bolcio suuuper wyszedl na tym zdjeciu:) te jego minke to ja juz znam:)

zawalka urcze wpsolczuje malemu, ze on wrazliwy na jazde autem. a swoja drogia ciekawe kiedy wlasnie choroba lokomocyjna sie uaktywnia? bo ja mialam i nawet teraz tez czasem mi sie zdarza zle czuc w aucie

gogoja Blazejek to faktycznie pozno spac chodzi i nie dziwie sie, ze chcesz go przestawic. ale kurcze sa wlasnie takie dzieci co wola pozniejsza pore. syn sasiodwo przez pierwsze miesiace chodzi spac o... 1 w nocy. teraz pol roku i przestawil sie na 22.

a mialam wam pisac, ze co do parowek to ja wyczailam takie i kupuje je z firmy sokolow, maja 93% miesa z szynki wieprzowej i zero MOM a wiekszosc parowek ma okolo 70% plus reszta MOM. na bank te parowy sa w almie.
 
czytam czytam i staram się nadrobić i oto co mi z tego wyszło:

- gogoja - spóźnione życzenia dla Błażejka z okazji 8-miesięcznicy:) i wszystkiego dobrego dla maluszka

- katoryba - nie to nie hahaha jeszcze kiedys sobie o jajj przypomnicie i bedziecie chciały od niej wierszyki hahaha ja tam moim zawsze takie mowiłam Hanka je lubi:) Dzieciaczkom ksiazki tez juz od samego poczatku czytam no moze nie czytam ale bardziej ogladam obrazki i opowiadam i teraz mamy fajna wieczorna tradycje wszyscy razem czytamy bajki wieczorem:) Gratuluje MT super. My mielismy nosidełko ale je oddałam:) uzywałam je jak trzeba było wyskoczyc szybko na zakupy itp super sprawa:)

Sallis - gratuluje pierwszych kroków:) ja jak kazda matka emocjonuje sie wszystkim co jest zwiazane z moimi dziecmi:) a najbardziej lubie patrzec jak sobie moje skarby radza:)

Beti1986 - chyba w zielonej górze szaleje jakas dziwna choroba my tez od miesiaca kaszlemy i nie mozemy sie z tego wyleczyc cos z krtania ale nie mamy goraczki ani innych objawow Hance Pani dr przepisała antybiotyk bo powiedziala że za długo to trwa i trzeba to wyleczyc. Mam nadzieje ze pomoze. Zdrówka wam i powodzenia na egzaminach

Mita - kazde dziecko jest inne moj Didol baardzo lubi spac w dzien do tej pory spi 3h po południu, a niuha od urodzenia nie ma czasu na spanie w dzien swiat jest zbyt ciekawy teraz spi raz ok 1,5 godz i jej to wystarcza,

Oleczka - gratuluje awansu! my kiedys z Dawidkiem jak był malenki wybralismy się w góry mielismy takie zwykłe nosidełko nie górskie i małemu nogi drętwiały przy dłuższej trasie wiec poszlismy sobie na spacerek tylko do strzechy akademickiej:)

Marzena86 - u mnie jest zasada ze dzieci wszystkiego moga sprobowac maja się uczyc nowych smakow:) i nie słuchaj innych bo idzie od tych dobrych rad oszalec:)

wiecej grzechów nie pamietam...
u nas weekend mimo pracy i chorób baaaaaardzo udany w domu nas nie mozna było zastac hahaha
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej ho,

Katoryba - jedziemy jutro ok.5 (by L. trochę w aucie przespała jeszcze), popołudnie będzie więc na relaks i cała niedziela, poniedziałek w drodze do i z Gdańska oraz posiedzimy oczekując na wizytę u doktora, wtorek znów w trasie i tyle... Termin specjalnie ustalany z lekarzem, żeby Euroszał ominąć :)
Nie lubię przepłacać, ale Brico było Nam po drodze.. Bywa.
Gogoja - trzymam już kciuiki za sprawne i namożliwiej przyjemne badanie i dobry wynik!!! ;)
Madzioszka - wspieram telepatycznie :-*
Zawalka - Jaśko przyzwyczaja się do lokomocji ;) Może większa przestrzeń autobusu mu sprzyja...
W Tesco jest Bobovita Minima - odpowiednik Sinlaca, a kosztuje ok 13zł za 350g. Nie czytałam tyko, czy sprzyja przybieraniu na wadze, ale skład ten sam, więc...
Jajj - całkiem dobrze Ci idzie forumowanie/odpisywanie ;)

Baj, baj, baj.... :)
 
Do góry