reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2011

katoryba - pamietasz akcje bucikowe? stad ten mieszko ;) owocnych wizyt u lekarzy :*

sallis - nie odda :p chyba przyniesiemy jakas inna, nie wiem czemu ale podczas kapieli jak jej hipcia chcemy tabrac to ryk nie z tej ziemi... nie wiem co fascynujacego jest w tej zabawce. ty se jaj z tym przelewaniem nie rob... wole spacer ;) choc nie wiem jakie domi ma do tego podejscie ;) najwyzej my sie do was wybierzemy.

nnita - spoko moja niewiele wiekszy kurczak ;) i wielki szacun za tego motyla, musze go kiedys na zywo obczaic :)

oleczka - hihi :) no powiem ci ze majka chyba bedzie dzielnie walczyc jakby ktos jej chcial zabrac tego hipcia ;)

biedroneczka - no widze ze tez masz lipcowa smieszke :) i mamy chyba ten sam fotelik ;) no i wydaje mi sie ze kojarze twoja buzie... zdarza ci sie po zaciszu spacerowac? bo my na lesnym czasem bywamy :)

poranna kawa wypita, czas do pracy ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witka:)

Buziole dla Zuzi Karolqowej na okrągłe 10 mięchów:*

Biedroneczka - może widziałaś mnie w lesie albo na leśnym, bo tam często spacerujemy, ale ja Ciebie jakoś nie kojarzę. Teraz będę wypatrywać:). U nas też nocki są straszne. Tylko cyc pomaga. W sumie od narodzin Jacha ani jednej nocki całej nie przespałam. Ciągle sen przerywany. Teraz z nami w łóżku śpi nasz mały krzykacz i budzi się ciut rzadziej:).

Nnita lub Katoryba -uśmiecham się do Was w sprawie kapturka do mojego mt:)))))))

Marzena - Majcia już jaka stanowcza:). Hipcio zdobyty.

Katoryba - i co powiedział dermatolog? Od czego ma to?

Sallis - czekamy na odwiedziny Wasze:). Rewelacyjny jest ten miesiąc - Jachu też codziennie coś nowego robi i jak słodko gaworzy. Wczoraj udało mu się powiedzieć : Agata (tak nazywa się jego chrzestna) - ale mieliśmy ubaw.
A widziałyście to: Rozmowa bliźniaków - YouTube

Iść czy nie iść dziś na spacer?
 
vii - Osoby, których wypłaty z tytułu urlopu realizowane były przez ZUS w ramach wypłat własnych,pracowników, którym zasiłki wypłacają płatnicy składek, czyli zakłady pracy zatrudniające powyżej 20 osób - musza rozliczyć się z tego tzw tacierzynskiego. Czekaj wiec na pit z ZUS-u i niestety trzeba sie z tego rozliczyc tak samo jak z urlopu macierzyńskiego wypłacanego przez ZUS. To moje zdanie a kiedys w Pitach duzo siedziałam. Niestety takie mamy przepisy w Polsce że od wszystkiego jest podatek dochodowy pobierany. :wściekła/y:
 
vii niewiem my narazie czekamy na wyplate zzusu bo tez dostalismy mniejsza w styczniu. Tyle ze my chyba juz za rok bedziemy musieli sie z tego rozliczac bo M byl w tym roku na tym urlopie
 
vii - ale G dostał PITa do rozliczenia czy pismo z opisem jakimś bo nie kumam? L. dostał PITa normalnie. Skoro pracodawca nie płacił za ten urlop tylko ZUS no to ZUS go rozlicza, więc raczej wszystko ok. Trzeba to uwzględnić w rozliczeniu. Ja też dostałam takiego PITa za 1 dzień chorobowego płatnego z ZUS.

zawalka - Bolo ma znamię nabłonkowe (lub naskórkowe nie pamiętam dokładnie) jest to takie coś co może już zostać na całe życie, może zniknąć i pojawić się jeszcze albo nie. Smarować 10dni alantan kremem, potem 10dni maścią z wit. A. a 31.03 na konsultację, którą organizują w kilku lekarzy.
e: aha no i w kwestii kapturka oczywiście służę pomocą :)
 
Ostatnia edycja:
vii - ja jeszcze zielona w kwestii rozliczeń podatku bo dopiero te z ZUS dostaliśmy i ponoć do rodziców coś przyszło dla mnie jeszcze. Czekamy jeszcze na 2 PITy. Ale jak ma zwrócić to co dostał? tą samą kwotę?
 
vii ale on nic nie musi oddać? gdzie masz napisane że mu oddać?
na dole w objaśnieniach wytłuszczonym drukiem masz napisane gdzie masz wpisać w pit-37.
w sumie jak te kwoty wpiszesz to one w żaden sposób nie wpłyną na Twój podatek. od tego zasiłku zostało pobrane te 50 zł podatku, a tu taka formalność że te kwoty tylko przpisujesz.
 
vii wpisujesz pod pozycja gdzie sa emerytury i renty oraz inne świadczenia krajowe pozycje w pit 37 42, 43, 44 lub 69 , 70, 71 jezeli jest rozliczany jako współmałżonek
a tak na marginesie polecam program pitformat 2011 do rozliczenia za ten rok jest tam krok po kroku jak wpisywac
 
reklama
hejo
ohoho skarbówką powiało brrrr... ja się jakoś nie mogę za to zabrać, chyba brata wrobię:)

nas jutro szczepienie czeka, aż się boję co to znowu będzie, chyba tym razem weźmiemy 5w1.

anias, nnita, oleczka, outstanding- fajnie było zobaczyć z kim się pisze

a jeszcze odnośnie bujaczka - został nazwany przez dziadka fotelem prezesa:)
 
Do góry