reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Dzień dobry,

Piękna pogoda nie ma co, plucha na całego ale co zima jest to musi być zimno:)

Dzięki w imieniu Becika. Byliśmy dziś u pediatry z tym kaszlem okazało się młoda osłuchowo czysta tyle, że ma zmasowany atak zębów i dlatego jej produjcka śliny wymusza kaszel. Trochę gorzej z wagą. przez miesiąc znów nie nabrała ani grama;/ obecne wymiary to 8.800 i 75 cm.

katoryba a i dobrze że nie dzwoniłaś bo ja dzś LM odwiedzałam:) Sama Sama;p

Anias zdrówka dla Nadusi chyba by już jej wystarczyło tej choroby.

Beti Dawidek zawsze był okruszkiem to nie ma co panikować:)

Przy okazji wizyty pytałam o szczepienie od ospy, kosztuje 200 zł jedna dawka. Pytanie szczepić nie szczepić?
 
reklama
madzioszka ja wlasnie etz pytalam o te szczepionke bo chce zaszczepic tylko ta cena:/ u nas w przychodni nie sprzedaja a w doz.pl kosztuje 250zl! makabra! a moze ktos sie orientuje czy w tej aptece stylowej w graficie tez maja tansze szczepionki?

katoryba pytanko odnosnie pobrania moczu mam:) bo wy chyba zbieraliscie kiedys? ten woreczke to sie na siusiaka zaklada ale w dzien czy na noc czy jak? i ile musi byc tego moczu?
 
Beti - my pobieraliśmy już kilka razy, w szpitalu też pobierali do woreczka. W domu pobieraliśmy rano zdaje się i w szpitalu też nam rano przyniosła woreczek do założenia. Trzeba umyć dokładnie okolice przysiusiakowe no i samego siusiaka i osuszyć. Odklejasz ten papierek zabezpieczający i nakładasz. To się ładnie przykleja i zakładasz pieluszkę normalnie. Nam w szpitalu się wylało pierwszym razem i przyklejaliśmy drugi raz. Pielęgniarka mówiła wtedy że jak się chociaż 10ml uzbiera to starczy. Ale tym drugim razem mieliśmy prawie cały woreczek nazbierany :) No i potem przelewasz ostrożnie do pojemnika takiego z zakrętką. Włala :)
 
hej

buziaki spóźniaki dla Nadii i Becika ;) uściskasy dla Majci na pół roczku ;)

zawalka my też idziemy raczej a wiosenną edycje basenu ;)

anias zdrówka dla Nadusi ;)

beti zapytam się mamy jutro ci dam znać odnośnie ceny szczepionki w aptece w graficie ;)

a my chorzy ;/ wczoraj B. cały dzień spał i miał stan podgorączkowy w nocy gorączka ;/ ale nie ma ani kataru ani kaszlu, byłam u pediatry i ona też nic nie znalazła... tylko ta gorączka dzisiaj już drugi raz dałam panadol .... śpi praktycznie tylko na rękach ;/ oj nie wiem co mu jest czy to zęby czy inny czort ...;/
 
dziekujemy za życzenia zdrowia...
u nas nieciekawie:/ Bartusia coś trawi od środka,żadnych objawów tylko gorączka utrzymująca się od prawie tygodnia.Najprawdopodobniej bakteria i nie chce wyleźć,do poniedziałku na zwolnieniu +badania +leki.
Nadia natomiast jest osłuchowo czysta ,ma alergiczne zapalenie krtani, w poniedziałek do kontroli .Dostaliśmy zalecenie wyjazdu nad morze na conajmniej tydzień:/ no i nawilżanie powietrza w mieszkaniu.

a z takich niechorobowych wiadomosci-wczoraj zaliczyłyśmy spacer z Nadią idącą przed wózkiem.Ależ miała radochę

gogoja-zdrówka dla małego:*

e: Majcia buziaki
 
anias - na co ta alergia? jakieś leki czy tylko nawilżanie?

Maja :********

Gogoja - zdrówka dla Błażejka! ech te choróbska :(

kiedy dzieci pozbywają się jakiejkolwiek drzemki w ciągu dnia? Bolo zasnął o 15 i spał tylko 30min :| a wygląda jak świeżynka...
 
Ostatnia edycja:
katoryba-narazie podajemy mucoslvan wykrztuśnie, alergiczne -clemastin i calcium.
co do drzemki to każde dziecko indywidualnie sobie ustala swój własny rytm;) może Bolo już nie potrzebuje tyle odpoczynku
 
dziekuje w imieniu Majki...eh a ja pamietam jak wrocilysmy ze szpitala z tym moim 2,700, w lozeczku jej widac nie bylo, jak polozylam na boczku to tak lezala i sie nie ruszala a teraz taka wiercipieta, gadula i smieszka :) i normalnie co dzien mam wrazenie ze bardziej kocham tego malego swiruska :)

ania - kurcze a ktores z was tez jest alergikiem? wyjazd nad morze to wiadomo zawsze fajna sprawa ale moze niekoniecznie z takich powodow :( no ale spacer musial byc boski! no i zdrowia dla bartka

katoryba - hmm no majka po swoich polgodzinnych drzemkach tez jest swiezynka ;) tylko ze ma takie 2 i jedna godzinna na spacerze, ale ten rytm utrzymuje sie od kiedy miesiac skonczyla,...

gogoja - zdrowka!
 
reklama
u nas dzis maly mega maruda:( malo jadl, juz sama nie wiem co on chce:) ale za to spal 3,5 godziny. ale sie przed chwila wkurzylam. wyszlam o 17 pozalatiwac kilka spraw i zostawilam chlopakow samych. przychodze przed 19 a oni sobie drzemke ucinali:/ dziecko bez kolacji, w ubraniu spalo na chwile przed czasem spania. ciekawe kto sie nim teraz bedzie zajmowal? myslalam, ze meza rozszarpie!

Majcia polroczniaku wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!!

gogoja bede wdzieczna jesli mi podasz te cene jutro:) suuuuper:) dzwonilam tam dzis ale sie nie dodzwonilam nietsety
 
Do góry