reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

to i ja się witam :)

ale jakoś dzisiaj mi weny brak... wczoraj przywieźliśmy kwiaty od rodziców i od razu jakoś pokój inaczej wygląda :)
ehh jakiś taki marny dzisiaj ten dzień...

Katoryba 17 to dobry dzień na ważne wydarzenia :) nam dzisiaj mija 10 lat i 5 miesięcy bycia razem :) jak dzisiaj urodzisz to na pewno będę pamiętać kiedy Bolcio ma urodziny ;)

Myyszaaa super, że wracasz do zdrowia, bo przeziębienie w ciąży męczy podwójnie...

Anias:) no przeważnie to co jest sygnowane jakąś marką (w tym przypadku Falubazem) jest mega drogie... Mały sobie z czasem dozbiera resztę figurek :) my z Aster męczyliśmy się 2 dni temu ;)

a ja mam takiego lenia, że nawet śniadania mi się nie chce zrobić... a tu dopiero 11 dochodzi...
 
reklama
vii - u nas też "okrągła" rocznica: 5lat i 2miesiące :D śniadanie musowo trzeba. Mi się prawie nigdy nie chce jeść tak rano ale zmuszam się bo myślę, że mały głodny....
 
a ja od wczoraj jestem zla i podenerwowana bo dostalam awizo z... ZUS:) no i dzis odebralam list i prowadza w mojej sprawie postepowanie. pracodawca ma napisac kiedy i gdzie pracowalam, na jakim stanowisku, przeslac moja umowe o prace, kto mnie zastepuje, materialne dowody wykonywania pracy, swiadkow, bleee. ma na to 7dni a ciekawe ile pozniej ma zus na wydanie decyzji, oczywiscie pozytywnej. takie zmartwienie mi sie trafilo:(
 
Witam się i ja:) Niestety ledwo żywa, prawie nie mówię, a katar mnie wykańcza...KTG wyszło dobre, są skurcze, ale takie jakie powinny być, chociaż to;)
Beti ja miałam dokładnie takie samo postępowanie, musiałaś mieć krótko umowę o pracę w tej firmie. Moja szefowa poszła do nich osobiście ze wszystkimi dokumentami, żeby dowiedzieć się co i jak od razu. Podpytała delikatnie i powiedzieli jej, że moje świadczenia zostaną przywrócone, także ja wiedziałam od razu, a zaległe pieniądze dostałam w ciągu 1,5 tygodnia. Generalnie Zus ma 30 dni na zakończenie takiego postępowania licząc od dnia złożenia przez pracodawcę wymaganych dokumentów. Nie martw się na zapas, chociaż wiem, ze łatwo mówić...
 
fakt ermi umowe teraz mialam dopeiro od wrzesnia a na zwolnienie poszlam pod koniec pazdziernika ale ja w tej firmie pracowalam juz wczesniej od lutego do czerwca a w wakacje nie przedluzyli mi umowy i rozmawialam juz w szefem i prosilam zeby przedstawil moja poprzednia umowe:) wiem, ze nie mam sie czego bac ale jakis tam niepokoj jest. dodalas mi otuchy tym, ze mialas taka sama sytuacje:) buziaki
 
ehh znowu ten głupi ZUS... ciekawe czy do mnie się już nie doczepią... jak przyjdą do rodziców to też będzie, że nie ma mnie w domu, a nie chce mi się do nich specjalnie poginać, żeby zmienić adres, zwłaszcza, że pogoda nie jest zachęcająca...

emri
super, że wszystko po KTG okazało się dobrze :)

a ja jak poszłam po 12 spać to dopiero wstałam ;)
 
Witam się i ja - 3 razy auto odśnieżałam :a pierwszym razem tak ładnie dokładnie i czysto :-) potem już na odczepnego :-D

A ja dziś też senna i przygnębiona :-( katar poszedł ale czasem mnie jeszcze dusi...

Beti - szok - oby poszło dobrze :-)
Emri - w poniedziałek biorę zakładnika:-D
Vii - mi też się nic nie chciało - dobrze że dziś u teściów:-D to przynajmniej ktoś dookoła mnie poskakał :-)
Anias - wow - cenowo to nieźle sobie życzą:-)
Katorybko - 17.12 ładna data :-D Ale pamiętam jak czekałam i kombinowałam kiedy Miśka urodzę:-) wszystkie daty mi pasowały :-D Byle urodzić :-)

Pozdrawiam
 
Zostały mi jeszcze niecałe 2h, więc chyba nie mam jednak nadprzyrodzonych zdolności ;) Chociaż zauważyłam, że brzuchol coś się częściej napina...
Ja dzisiaj też kimałam po południu - jakiś taki dzień leniwy. Przez co zaspałam na pracowniczą wigilię :)

emri - cieszę się, że KTG ok
Beti - mam nadzieję, że z ZUSsem pójdzie gładko
 
i jak tam Katoryba dotrwałaś do 24:00 ?? może zaczniemy obstawiać kiedy urodzisz;)

Emri też już niewiele brakuje :)

a ja się zezłościłam, bo mieliśmy jechać po wózek, a tu okazało się, że nie ma fotelika :( i nie pojedziemy :( w tyg będzie ciężko, bo G pracuje, później święta... ehh a ja jak zawsze chciałabym JUŻ, TERAZ, NATYCHMIAST... w ogóle mam jakiś dzień do bani... smutno mi i chyba się zaraz popłacze :( a tak się zastanawiam czy będą mi kazali do porodu wyciągnąć kolczyka z języka ?? jak myślicie ??
 
reklama
Cześć, nie koniecznie zwrócą na to uwagę (u mnie nic nie mówili) ale lepiej ściągnij bo może tak spuchnąć, że wrośnie w tkankę a tego byś nie chciała ;-)

Przepraszam, że znów u Was piszę ale przerabianie historii ciąży niecały rok po własnej to piękne przeżycie ;)
 
Do góry