reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

vii jak mi taka kase zaspiewa to oczywiscie ze jej odmowie ja nie mam az tyle pieniedzy zeby sobie wydac na polozna....a tym bardziej jak widze ze dziewczyny pisza ze u nas fajne polozna bez placenia sa.....no ale pojsc na spotkanie pojde bo nie wypada jak sie umowilam....


cosa83ja tez bez szkoly rodzenia i tez pierwszy maluszek :)

siw@my obie w strachu :-D;-)
 
reklama
To teraz mnie z tą szkołą pocieszyłyście, bo ja też zielona i pierwsza dzidzia, więc może jakoś pójdzie.
Chociaż tak jak dolcia mówisz strach jest i będzie dopóki dzidzia nie będzie na rączkach cała i zdrowa.
A na położną też mnie nie stać i liczę na przychylność tych co będą mnie rozpakowywać:)
 
o i nasuwa mi się jeszcze jedno pytanko do wszystkich doświadczonych mamuś:)
Jakie pieluszki z tej niższej półki cenowej mogłybyście polecić od pierwszych dni? Wiadomo pampersiaki najlepsze ale cena jak dla mnie:wściekła/y: a muszę męża przeszkolić bo z racji przeprowadzki na bezmarketową wieś to on będzie zakupował po pracy.
 
siw@-ja sie zaopatrzylam w biedronkowe DADA nie sa drogie a dziewczyny sobie chwala....tak samo z chusteczkami nawilzajacymi chociaz zastanawiam sie nad kupnem paczuszki pampersów i zakladac na noc.....co o tym myślicie Mamuśki??
 
A chusteczki nivea?? ja się zaopatrzyłam właśnie w taką zgrzewkę, bodajże 272 za 20zł? i tak jak mówiłam wszystkie kosmetyki kupiłam z nivei.
 
siw@- u nas na początku królowały Pampersy, od wakacji uzywamy Dada biedronkowe.Jak dla mnie Dada są bardzo dobre i wcale więcej nie zużywamy niż pampersów. Będziesz obserwowała maluszka i sama zobaczysz, które Wam najbardziej pasują. Co do chusteczek Nivea mi nie podpasowały;) Mogę śmiało polecić chusteczki z Rossmana (niebieskie opakowanie) są zawsze w superpakach i niewielkiej cenie. Ale z tym jak z pieluszkami sama zobaczysz co się sprawdzi a co nie;)
 
katoryba - ale ona ma tak od paru dni a nie ze jednorazowy wybryk ;)

siw@ - wszystko zalezy co kto lubi ;) ja np chusteczki pampersa i happy lubie, nivea i huggies nie, z kolei pieluchy najczesciej huggiesa kupujemy albo pampersy jak w jakis promocjach, z kolei pieluszki happy to dla mnie porazka

jeju jaka jestem padnieta. Majka zasnela 10 min temu, na spacerze tylko 40 min spala i od 12 szalala. najgorsze ze juz wszystko zaczyna sie jej nudzic, po 3-5 min traci zainteresowanie i trzeba cos nowego wymyslac. a ja juz nie mam pomyslow jak ja zajmowac przez tyle czasu :(
 
siw@, dolcia - ja tak robię że na noc mam pieluszki Pampers bo niby najlepsze i rzeczywiście coś w tym jest, a za dnia używam właśnie biedronkową Dadę i Huggiesy. Huggiesy często można zakupić w promocji. Polecam też poinformowanie znajomych czy rodziny że jako pierwszy prezent mogą zakupić dzieciątku właśnie wybrane przez Was pieluszki :)
chusteczki też mam Huggiesa, chwalę sobie ale jedyny minus że czasami jak wyciągnę jedną to druga "nie wychodzi" rąbkiem - mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi, one tak na siebie nachodzą :)

vii super że udało cię się tak w kurtce, ja to na "ciało" wiążę Małą a kurtka sobie potem majta po bokach. Zima idzie więc zobaczymy co dalej ;)

pozdro :)
 
sŁOŃCA NA ten dzień podsyłam :)

szczęsliwa-
Lila po tacie raczej ie poszła, bo D. waży nie duzo więcej ode mnie :)
katoryba- homeopata-pediatra do wĘZOWSKIEJ CHODZIMY
vii- ubieram body z długim rekawem sweter i kubrak(nie zawsze) a na nogi rajstopy cienkie i spodenki cienki +skarpety grube( bo nagi ma lodowate):) a tak to cała ciepła i pakuje do chusty elastycznej czyli ma trzy warstwy dodatkowe a i jak juz jest naprawdę zimno mam sweter mocno rozciągnięty to jej plecy zasłonię.
O proszę pierwsze kloty za płoty,ja jeszcze tak nie próbowałam ;-)
siw@-by wózek doszedł :)
 
reklama
nnita tak tak wiem o co chodzi z tym nie wyciagajacymi sie chusteczkami :)no wlasnie i chyba dokupie sobie paczke pampersow bo cos mi huggiesy i haapy nie podchodza w sesie ze jakos mnie nie przekonuja....wiem ze na ktores sie dziewczyny zala ale teraz ne wiem czy na huggies czy haapy:baffled:

a wogole to laski bylam na tym spotkaniu z polozna Pania Marzenką.....musze przyznac ze babeczka jest naprawde super....pokazala mi porodowke co i jak poopowiadala...ale zaspiewala 600zl :-(
 
Do góry