reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2011

reklama
Witam mamy!

nita- my chodzimy do Hotelu Dana.Mamy co tydzien zajecia i juz w najbliższą niedziele bedzie Lila nurkowa. Oj jak ciekawa jestem, jak sobie poradzi :)
sallis- bedę w pogotowiu :)
Ide kronikę robic.Spokojnej nocki
 
minesota - no chyba mamy mały problem z nowym forum, frekfencja spadła ;)
vii - cieszę się że wróciłaś :)
izuniek - zdrówka dla Lenki! i sił dla Ciebie :)
marzenka - buziak dla Mai :*

dziewczyny jutro spaceros :) nie wiem o której dotrę - planuję między 11 a 12 :) jak będę to dam znać :)
anias - jak już posprzątacie w szafkach to może się przyłączycie do spacerowiczek? pogoda nam tym razem chyba nie pokrzyżuje planów :)
 
Dobry dzień wieczór:-)

Buziaki dla Majeczki i Zuzi i jutrzejsze dla Lenki od razu:) Wybaczcie, że tak hurtem ale nie mam ostatnio czasu na BB i rzadko zaglądam!

Wykaże się teraz ignorancją ale ja nie zauważyłam nic nowego w forum;p no może delikatnie grafikę:D

Vii Tobie to się zwyczajnie nudzi;p;p

Katoryba patrzyłam za tym bodziakiem i nie widziałam, przejrzę jeszcze jedno pudełko.

Ja cały czas w biegu nie mam kiedy do kompa siąść rano B. później praca, na weekend jadę do warszawy i znów praca. Nie pamiętam już kiedy leżałam do góry tyłkiem. Lubię takie okresy jak mogę maksymalnie siebie wyeksploatować i potem leżeć i mieć całość w nosie:D

Wytrwałości pracusie jeszcze tylko 4 dni:) mamy domowo etatowe spokojnych i spokojnych:D Bużka!
 
Vii, Madzioszkaa dzięki :* Zuzia obcałowana
Madzioszka dla Twojej B. również ogromny buziol :*
my dziś na szczepienie a potem ja na 2 zmianę do pracy buuuu..... :(
miłego dzionka dziewczynki i słoneczka na spacerku
 
hejo,

Zuzia - sto latek :)

sallis - ja na spacerku bede ale tez nie wiem o ktorej bo niunia znowu obudzila sie 2 razy w nocy i przez to ciagle spi wiec sie nam dzisiaj dzien troche poprzestawia ;)

madzioszka - pomysl o tym ze w listopadzie sa dodatkowe 2 dni wolne i wtedy na pewno odpoczniesz ;) zreszta to dobra informacja dla wszystkich :)

Majonik dziekuje za calusy, z okazji cwiercroczku dostala bluze i odebralysmy szczepionki, choc nie wiem czy z tego drugiego sie cieszy ;)
 
Witam sie zmulona jakas:(

Buziak wielki dla Zuzi:)

Oleczka ty chodzisz na ten kurs 3 miesieczny?

co do spaceru teraz to biore psy mala i w lasek kolomnie jakos lenia mam strasznego gdzies lazic a tak chociaz pieski sie wybiegaja
 
dzień dobry:)
spóźnione buziaki dla Majeczki i dzisiejsze dla Zuzi:)

Nadia bawi się z psiakiem a mama ma chwilę na kawusię i nadrobienie zaległości na bb:)

miłego dnia babolity:)
 
hejko - a ja dziś w domku - wybieram sie do lekarza....Ala ma szczepienie - a mama na rozeznanie co się dzieje - mam strasznie niskie ciśnienie - dziś 80/52 - i tak od kilku dni...kołatanie serducha, zawroty głowy - nie wiem o co chodzi;/ okropnie się czuję.....

Vii - ja również lubię jak mieszkanie wygląda tak jak bym chciała - ale się nie da przy dwójce :p chyba na emeryturze jak będzie kupa kasy i czasu będzie tak jak chcę:)

wszystkim dzieciaczkom obchodzącym okrągłe miesiączki - buziaczki!!!!!
bo nie zliczę komu co :)
w pracy - szał ciał - dużo się dzieje i nie ma czasu na myślenie o latoroślach:) tylko drogi w remoncie i ta główna dojazodowa i nawet przez Świdnicę - masakra....jestem w domu przed 18stą;/ no ale cóż....

buzka na miły dzień:)
 
reklama
a ja czekam aż królewna wstanie...
ile można spać?! nigdy nie robi drzemek 2 h!!! no chyba, że mamy gdzieś jechać... bo na pewno nie wtedy jak mam ochotę posiedzieć napić się kawy i poczytać ;)
następnym razem umówię się na 10 to może na 12 się wyrobię :/

vii - jeszcze masz szansę dołączyć :>

martini mi też ten remont uprzykrza życie :/ wszyscy przez wioskę chcą sobie skrót zrobić i ruch jest nieziemski! a tam chodników nie ma, więc spacer to wyzwanie ostatnio. Bo tym ludziom się tak spieszy, że nie jadą tylko zapier***lają :(((
no ale widać że już kończą :)
a Twój post optymistycznie zabrzmiał - mimo, że wracasz późno to chyba szczęsliwa jesteś :))
 
Do góry