reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2011

Hej
Tak mi się przypomniało czemu musieliśmy ładnie położone płyty KG ściągać :-D Energetyk wpadł rozkuł ściany przeciągnął kable :-D I płyty poodpadały :-D Poprzedni właściciel przykleił je do tapet :-D
Vii - może nie będzie tak źle :-) A najważniejsze by bezpiecznie było...
Marzena - mi się moje rozwaliło jakoś w grudniu :-) i tak do teraz bez auta z dwójką dzieciaczków daje radę :-D autobusy też jeżdżą :-D Polecam :-) I ludzie mili jak widzieli matkę z dzieckiem w ciaży :-) ale chyba najgorszy to sam ten wypadek...

Pozdrawiam :-)
 
reklama
dzień dobry:)

miała być mega burza a tu ledwo błyski było widać na horyzoncie;)

Naduśka zasnęła wczoraj około 19:30 i z przerwą na tulenie o 1:30 spała do 6 a my z nią. Iiiiii wybił się kawałek górnej jedynki:tak:
miłego upalnego dnia
 
witam się i ja :)

Anias super, że Nadia ładnie śpi no i gratuluję ząbka :)

Hania już 6 dzień z rzędu śpi całą noc, także mam nadzieję, że weszło jej to na stałe w krew ;)a ja co wychodzę z pokoju i widzę ten rozwalony przedpokój to się załamuje :( w dodatku ta zerwana boazeria oznacza zerwanie jej też z drzwi, a co za tym idzie ich wymianę :/ ogólnie to mam ochotę położyć się i płakać...

Zawalka, E_v zameldujcie się :)

Katoryba dzisiaj ma zaganiany dzień oby wszystko poszło jak trzeba :)

Madzioszkaa
spacer ?? :)
 
hej dziewczyny,

Anias już ząbki? szybciuchno, super :)

Paula - Michał wrócił późnym wieczorem i oczywiście stwierdził, że już nawet na godz nie wyjedzie z Zielonej ;)

Dziś rano pozgłaszaliśmy szkody, po południu mają być oględziny no i zobaczymy ile będziemy czekać na części. Naprawa ma trwać pewnie ok 1-1,5 tygodnia. Ale dziś żyję tym, że mebelki przychodzą ;)
 
Witajcie, witajcie:)

I weekend minął i nic. Jutro mam imieniny - może na ten dzień czeka mój Jasio - zobaczymy.

Współczuję Wam dziewczyny tych wszystkich przykrych wydarzeń. Oby juz teraz wszystko było z górki:)

anias - to pierwszy ząbek naszych forumowych dzieciaczków, czy coś przeoczyłam?

Dobra, czas szykować się na wyjście do szpitala na KTG.

Miłego dnia wszystkim:)
 
Ahoj,

po weekendzie, i dobrze! Współczuję wszystkim, którzy doświadczyli nieszczęść weekendowych! Nowy tydzień, nowe dni i możliwości, trzeba do przodu! :-)
Anias - gratki dla Nadusi, ząbkowo zacznie się robić na forum hihi Miła odmiana po kupkach :-p
E_v, Zawalka - to już najmocniej trzymam kciuki, byście zostały Majowymi Mamami (może dzieciaczki zrobią Wam prezent na Święto)
Naszej Pannicy się coś w piątkową noc poprzestawiało i budzi się szybciej, bo o g. 2-2:30 :/, co skutkuje kolejną pobudką przed 6, po której to zamiast spać, gada i krzyczy na misia w łóżeczku...czyli ja nie śpię.
Chrzest udany :-) Ufff
Dziś miał być spacer wcześniej, miał być... Leniucha śniadaniową butlę jadła na raty, od 9 do 10:30, poczym buntowała się przy zakładaniu czapki, a apogeum następowało przy wkładaniu do gondoli. Moja cierpliwość została nadszarpnięta, wyjdziemy po dopiero po kolejnej butli...
Potrzebuję chyba odskoczni od codzienności...
 
reklama
Emri to się trzeba cieszyć, zobaczysz jemu na pewno będzie się podobać, wśród innych dzieci będzie się szybko rozwijał.
No to też muszę sprawdzić listy w żłobkach, choć chyba nasza nienarodzona dzidzia od razu na rezerwe trafi...
 
Do góry