reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

o jej Katoryba duży ten czynsz :/

Gogoja super, że już w domu :)

Izuniek a dużo gości było na chrzcinach ??

Beti zazdroszczę rodzinnej wycieczki :)

miłych snów
 
reklama
dzień dobry;)

Mam nadzieję, że będzie lepszy od wczoraj:D

Katoryba mieszkanie iście z PRL-u fuszera goni fuszerę zgroza jakaś. Plus taki że an ten aneks jest zgoda. Szkoda że nie an piśmie ale zawsze. Ten czynsz to jakiś żart? co on taki duży?

Izuniek witamy Lenisławe w gronie aniołków:) Albo inaczej. Beatka żegna Lenkę z grona bez skrzydełkowych aniołków:D

Vii już nauczyłaś się chodzić po omacku po przedpokoju:>?

Moja B. będzie leworęczna. łapie misia i zabawki lewą ręką jakby nie było prawej. Wczoraj zaliczyła pierwsze prawie pełne podciągnięcie do siadu i się wkurzała jak nie chciałam jej podciągać tylko dałam palce do chwycenia. Ewidentnie za szybko te dzieci teraz dorastają:)

dziś lecę załatwiać sprawy trzymać kciuki żeby sprawnie poszło:)
Pozdrawiam!

PS. Emri gratuluję Filowi dostania do żłobka! Głowa do góry maleńka wytrwasz!
 
Bry!

Dziś dzień rozpoczęłam o 7:30, jak dla mnie to mała masakra :-p Na szczęście L. zjadła i leży sobie w łóżeczku, ale zasnąć nie może.. Ciekawe o której teraz zawoła o butlę :/ wszystko się poprzestawiało i obie się wkurzamy na taki skrzywiony świat!!!

Beti - super, że się wybraliście na rodzinny wyjazd :) Fajne miejsce :-)
Katoryba - ja wiem, że chciałabyś relaksu w postaci całonocnego, nieprzerwanego snu... To wkrótce się spełni :-)
Vii - z Aniołkiem dnia na chrzcinach było 15 ludzików :) Ścisłe grono :-)
Madzioszka - na życzenie - trzymam kciuki ;-)
 
Juhu,
Na wstępie pochwalę się, że przetrzymałam Bola z tylko 1 karmieniem o 3:30 :) co prawda ryczał o 24 i o 5:30 ale poryczał i zasnął :) może jakoś się przyzwyczai do tego... a przed chwilą skończyłam obrabiać megaśną kupę (fuj).
Nie mam koncepcji jak to wszystko dzisiaj pozałatwiać... jeszcze tata auto zabiera do naprawy kurka wodna a ja mam tyle do załatwienia w różnych rejonach miasta...

Miłego dziewuszki :)
 
Ostatnia edycja:
witam się i ja :)

Po kolejnej przespanej nocy :) oby to już na stałe, bo w sumie trwa to tydzień :)

Przedpokój olewam, staram się myśleć, że dzięki temu pozbędę się tej koszmarnej boazerii i wyjaśnieje mieszkanie :)

ktoś dzisiaj idzie na lody ?? ;>

miłego dnia :)


edit ;)

Katoryba ja tu jem śniadanie a Ty o kupolach... ostrzegaj wcześniej :p no wiesz może i kredyt mniejszy, ale mieszkanie nie Wasze :( co prawda gdzieś słyszałam, że po iluś tam latach czasem dają do wykupu, ale rzadko i wtedy też trzeba płacić :/ także ja przynajmniej wiem, że robię instalację dla siebie ;)

ehh Madzioszkaa załatwia, Katoryba załatwia... wykruszyła mi się grupa spacerowa :/ to ja chyba idę do focus'a oddać buty do reklamacji....
 
Ostatnia edycja:
Ja bym się chętnie podłączyła do spacerowania, ale muszę chyba od nowa rytuał dnia wypracować z moją Panną :-( Narazie nie wiem jak się za to zabrać...
 
hello:D
włąśnie wróciłam pozałatwiałam:D ludzie byli nawet mili, a w PERFON-ie kolejka była ale wyskoczył pan co to u niego sie podpisywało umowy popatrzył na mnie i mnie zaporosił do środka żebym z małą nie czekała. bosko:) miny ludzi były mordercze ale ja się z władzą kłócić nie będę:) Później poszłam do biedronki po coś do picia i mnei pani w kasie przepuściła. Chyba musze Beate zabierać ze sobą wszędzie:D (jakbym tego nir robiła) :-D Ja chcę na spacer ja! tyle, że wy już pewnie w drodze:D

Miłego upalnego
 
hej dziewczyny,

ja dziś cały dzień na szkoleniu w Rubenie. ubrałam się stosownie do pogody a tu klima na maxa i mi tak potwornie w nóżki zimno, że ledwo wysiedzieć mogę.

Beti zazdroszczę wycieczki :) ja ubóstwiam zamki i też muszę sobie kiedyś taki rajd urządzić, jak wrócisz to koniecznie poleć mi co warto zobaczyć

Emri no mam nadzieje, że Majce też się uda do żłobka dostać i będzie miała starszego kolegę co się nią zajmie ;)

Katoryba kurcze ale miałaś dzień, dobrze, że uda się te poprawki zrobić

Madzioszka fajnie masz, że dają ci takie fory z Beatką, mój brzuszek to jakoś ludzie ignorują i nikt nigdzie nie chce mnie przepuszczać ;/

My dziś zaczynamy szkołę rodzenia ;) w końcu na nas nadszedł czas, mam tylko nadzieję, że wyrobie bo ostatnie zajęcia są tydzień przed terminem :)
 
Izuniek u nas Filo tez jakoś poprzestawiany, niby trzymam sie tych stałych godzin, ale wczoraj był bardzo senny i miał 4 drzemki, w tym jedna od 19-19.30...myślałam, ze już na dobre zasnął a tu słyszę jak sobie gada:/ zasnął dopiero koło21...

Katoryba a ja uważam, ze czynsz niski:) Niedawno weszły te ustawy i mieszkanie wykupicie bez problemu, po drugie w tym czynszu jest jakaś część ceny mieszkania, no i to jest nowe mieszkanie, a to najważniejsze. Jak nasze bloki będą się sypały to Wy będziecie mieli jeszcze młodziaka:)

Izuniek, Marzena dzwoniłyście do żłobków, bo telefonicznie też udzielają informacji:)

Madziszka los dał Ci tym razem fory, pewnie za ostatnie przygody:) A jak tam na Uz-ecie? Ja mam już kilka końcowych ocen za sobą, w następnym tygodniu mam 2 egzaminy, ale tym razem nauczę się na nie:p A słyszałaś coś o stypendiach naukowych, że niby tylko dla wybitnych mają dawać...trzeba czynnie działać w jakimś kole, pisać artykuły...mam nadzieje, ze to ploty.
 
reklama
witam

emri niestety nie w zg mam jeszcze kilka spraw do załatwienia we Wrocławiu i pozostanę tu co najmniej jeszcze miesiąc .....
a co do stypendiów to na UWr będzie tak od następnego roku akademickiego ale nie jestem pewna i jest to zarządzenie odgórne więc pewnie obejmuje wszystkie uczelnie wyższe ....
mnie to już nie obejmuje bo kończę studia na szczęście

Mega mi się poprzestawiał rytm dnia przez ten szpital .... wstałam o 6 i nie mogłam dalej spać... z jednej strony dobrze bo dzień dłuższy z drugiej strony i tak nie wyjdę z domu po 15 żeby uniknąć tego skwaru ;)

A zakupy się powiodły ..... zakupiłam spodenki ciążowe i buty odpowiednie na tą porę roku... ;) no i nie omieszkałam kupić coś Błażejkowi ;) Chyba czas najwyższy kompletować wyprawkę i rozłożyć koszty na raty ;) dzisiaj wybieram się do hurtowni dziecięcej pooglądać wózeczki i chyba do Tesco bo widziałam w gazetce że promocje są na rzeczy dla dzieci ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry