reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2011

no dokładnie kupki nie wolno zostawiać w pieluszce... my też w nocy jak nie ma kupy to nie zmieniamy pampka...

co do przybierania na wadze to tadam... Hania waży 5 kg :) przybiera tak 200-250g tygodniowo :) a położna mówiła, że norma to 150-300g, także anulka zdecydowanie Milenka albo oszukuje przy jedzeniu, albo musisz ją częściej karmić... a jeśli żółtaczka Cię niepokoi to idź do pediatry :) Hania miała żółtaczkę chyba do 3 tyg życia...

a my po wizycie u pediatry i już z czystym sumieniem mogę polecić dr Szumkowską :) bardzo sympatyczna, wszystko wyjaśnia i uspokaja :) jest delikatna i miła :) Hania jest zdrowa, a ta wysypka to delikatne potówki...

byliśmy też w focus'ie i Hania robiła furorę ;) ubrałam jej taki komplecik w malinowym kolorze. Dziergany przez ciocię. Sukienkę, kapelusik i buciki :) a co tam pochwalę się ;)
Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! Zapodaj swoje zdjęcia znajomym!
Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! Zapodaj swoje zdjęcia znajomym!
i co druga osobą komentowała, że wygląda jak mała laleczka :) G jak wrócił z pracy to aż mu kopara opadła ;)
 
reklama
nie opierdzielajcie ...plissss:):):) ja i tak się oszczędzam na tych pseudo spacerach że hej;/tylko przed blok na placyk...ja na ławce, albo na piaskownicy sobie siedze a mały biega w kółko ile wlezie...dzisiaj to się chyba wyszalał, że hoho bo śpi już od prawie godziny. nie wiem, skąd bu się wzięła zabawa - bierze jakieś patyki do ręki i niby strzelanki urządza - ani takich bajek nie ogląda, ani my się z nim tak nie bawimy...chyba w klubiku;/;/;/;/ no niefajnie to wygląda - taki berpeć a strzela do ludzi.....miał pogadankę, ale nie wiem na ile mu coś do głowy wlazło...uspypiał już przy kolacji:)ciąża niby donoszona, więc może wszystko się zdarzyć, ale naprawdę - ja chcę jak najdłużej - bo może to już ostatni raz w tym życiu :):):) noooo i oby do 5go kwietnia, wtedy mi ten krążek ma ściągnąć - a czuję go już i jakoś uwiera;/ więc jakos zlecą te dwa tygodnie - mam nadzieję - a potem, któż to wie....czytałam, że szyjka może się tak przyzwyczaić, że i wywołują poród albo się przenasza - więc nie wiem. Choć niby diagnoza - niewydolność szyjki macicy - była już z młodym, urodził się 3tygodnie przed terminem w 37tc - wsio było OK - malutki był, ale w mig nadrobił, tylko ja jakoś nie byłam zupełnie na taki obrót sprawy przygotowana...wszystko potem na wariata - i tak chyba nam zostało:):):):):):):):)nudzić ojjj nie - nasza rodzinka się nie nudzi :p


:cool2:
- aż zajrzałam w książeczkę moejgo pierworodnego:
urodził się miał 2700g
wypis 2590g
6tyg 5200g
3m-ce 6400g
4,5 m-ca 7490g
6 m-cy 8900g
itd...
teraz ma 16,5kg i mierzy 103,5 cm:laugh2:

- szczerze powiem, że nie wiem ile na tydzień - i może to lepiej, bo nie wiedziałam i się nie stresowałam...dziedzi potrafią wjednym okresie mniej, w drugim więcej przecież przybrać - tak mi się wydaje...

Anula - naprawdę się nei martw i nie denerwuj za wczasu - my jesteśmy zapisani do przychodni na Wyszyńskiego i jak narazie jestem zadowolona:)jest kilka pań pediatr - jest w czym wybierać:)
 
Ostatnia edycja:
anulka - jam Katoryba nie Kotyrba ;P
przy żółtaczce dzieci są bardziej apatyczne, dlatego może słabiej ssać, pilnuj żeby ssała aktywnie.
Nasza waga:
urodzeniowa:3040
wyjściowa: 2825
po 1 dniu: +9
po 5 dniach: +100
po 8 dniach: +165
po 8 dniach: +225
po 7 dniach: +215
po 14 dniach: +400
 
Dziewczyny muszę się wam pochwalić moja Beatrycze miała dziś swoją pierwszą kąpiel. Uwaga uwaga mył ją tatuś! pięknie sie spisał:-) Sam wszytsko zrobił ja tylko kikuta posmarowałam i ubrałam maleńką. Ale jestem z niego dumna no nie mogę. Chyba zostanie etatowym kąpielowcem:-D

Vii boskie ubrano nie pogadasz:D Czy ja też mogę takie poprosić dla siebie ofcourse?
 
Ostatnia edycja:
Vii - ja własnie szukam jakiś wzorkó na szydełko - na podobny komplecik:):):) masz takowy schemat??? plątam i motam szydełkiem bo jeszcze takiej ciupizny nie dzirrgałam...hehe - a jakbyś miała wzór to plisssss podeślij:)Haneczka ślicznie w nim wyglądała!!! a cudeńka na szydełku można wyczarować np na chrzciny:)

Madzia - brawo dla tatusia:) niech to będą "jego" chwile z córeczką...tauśkowie bardzo ich potrzebują:)
 
Dziewczyny nie wiem co bym bez Was zrobiła, dzięki za dodanie mi otuchy w sprawie wagi Milusi. Jak do czwartku żółtaczka się nie zmniejszy dzwonie do pediatry. A co do ssania to robi to mało efektywnie bo zasypia :(

Jaki laktator polecacie??
 
reklama
Martini dzięki za dobre słowo. A co do przychodni na wyszynskiego to słyszałam o dr Radkiewicz podobno dobra i miła pediatra.

Myszaa Katoryba - nie wiem który z nich wybrać. :-) Może jeszcze ktoś zabierze głos w sprawie laktatora. Generalnie chcę go używać by np babcie zostawiać z zapasem mleka oraz teraz co najważniejsze by mleko lepiej leciało z piersi. Dziś próbowałam wycisnąć sobie z piersi mleko i aż może z trzy małe łyżeczki wycisnęłam, kropelka po kropelce. Już sama nie wiem czy ten pokarm jest czy go nie ma.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry