reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

reklama
Cześć dziewczyny:)

Czekam właśnie na lodówkę i kuchenkę mikrofalową, które kupiłam przez neta. Wniesienie gratis. Ciekawe jak sobie poradzą z tym moim 4 piętrem:)

vii - wszystkiego najlepszego dla Hani - już dwa mięchy jej stuknęły, ale ten czas szybko leci. A w tym ubranku wygląda jak księżniczka. Oj będziecie mieli problem z nachodzącymi ją kawalerami:). Moja chusta jeszcze nie przyszła. Jak chcesz to mogę Ci ją pożyczyć do wypróbowania. Mi ona będzie potrzebna teoretycznie dopiero w maju.

marzena - ja też miałam spadek energii, a później szał pał - tak na przemian.

madzioszka - mam nadzieję, że mój mąż weźmie przykład z Twojego:)
 
Witam się w południe!

Ja dziś z Beatrycze dogadać nie umiemy. Nie śpi od 6 najpierw leżała potem zrobiła sobie okład z kupy na gładką skórę chwile kimła ale cały czas płacze i smoka ciągnie. ale najlepiej jej na maminych raczkach. tak usypia a jak ją odłożę to z 30 minut i płacz. i w kółko. głodna? znudzona? niedopieszczona? trudno wyczuć u mnie nie płacze tylko się pręży i patrzy tymi wielkimi oczami. eh co za dzień niech tatuś już wraca bo dziś jestem już wyzuta z sił.

zapisaliśmy ją do pediatry błasińskiej na fabryczną, zamówiłam położną ciekawe kto i kiedy przyjdzie.

jak myślicie kiedy będę mogła iść na pierwszy spacerek?

miłego słonecznego dnia babeczki.
 
zawalka no nie zazdroszczę im tego 4 pietra... Tobie zresztą też jak już się maluszek pojawi ;) co do chusty to bardzo dziękuje za ofertę, ale chcę kupić tą zwykła chustę nie kółkową :) no i już Katoryba się zaoferowała, że może mi na dzień dwa pożyczyć :) zobaczę tylko czy Hania w ogóle chce w takim czymś siedzieć :)

Madzioszkaa
spokojnie dogadacie się ;) Hania w domu też mało śpi... zasypia na 30 min i budzi się, często też pojękuje i marudzi... najlepiej śpi na spacerze albo w aucie ;) a co do spaceru to myślę, że od jutra możesz już ją werandować jak będzie taka ładna pogoda :) a za 5-6 dni wyjść na spacer :) zalecają zaczynać werandowanie od 5 min, a pierwszy spacer 20 min, ale my werandowaliśmy od 15 min i pierwszy spacer przeszło godzinę ;) nic się nie działo, a było znacznie zimniej ;)

my już po spacerku, Hania dosypia pod oknem a ja biorę się za obiad :)

ehh taka piękna pogoda, że aż się w domu siedzieć nie chce :)
 
marzena ta super forma w 2 trym to chyba jakis mit bo ja tak jak vii najwiecej mialam energii na koniec, no i najlepiej sie czulam psychicznie i fizycznie w porownaniu do pierszwych miesiecy:)

madzioszka mozesz werandowac spokojnie, jest duzo stopni na plusie wiec nie ma co panikowac. przeciez dzieci urodzone latem to moga isc na spacer juz pierwszego dnia. takze moim zdaniem jak bedzie ladna pogoda w weekend to mozesz smialo na spacer uderzyc:)

a no i vii komplecik jest rewelecyjny, w ogole takie malutkie ksiezniczki w tych sukieneczkach, jak widzialam w sklepach takie ubranka to klulo mnie serce, ze nie bede miec jednak coreczki. ale chlopcy tez sa spoko;)
 
no ja zawsze chciałam chłopca i wyobrażałam go sobie w jakichś fajnych dresikach, adidaskach i czapeczce z daszkiem ;) wszystko takie mini i słodkie :)

jejku zobaczcie jak ten czas szybko leci... Boluś już 3 miesiące skończył, Hania 2 a Dawidek 1 :)
 
no cos pieknego:) i wszystkie mamy akurat podobny termin urodzin maluszkow. vii a ty jakich smoczkow uzywasz? bo moj maly sednio chce je ssac i postanowilam rozne wyprobowac, na razie mam avent i nuk.
 
smoczek ma tomme tippee i tylko jego lubi. Próbowałam nuk'a ten uspokajający i avent'a, ale zaciągała na chwilę i nie chciała...a tak z butelek pije z różnymi smoczkami i chyba każdej firmy:canpol'a, tomme tippee, avent, nuk... każda ma inny smoczek i to jej nie przeszkadza :)
 
czesc

naprawdę dajecie dzieciom smoczki?? ja mojej nie daję chyba że w krytycznych momentach. Słyszałam, że od smoczków jest krzywy zgryz i że dzieci nie umieją ssać piersi.
A co Wy możecie powiedzieć w tej kwestii???:-)
 
reklama
Do góry