reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Apmg ja do biosportu chodziłam na vacu, siłownie i saune natomiast aero na chmielnej w Gregor. Ale pewnie po połogu na wszystko zapiszę się w biosporcie bo będę mieć blisko.
 
reklama
dzień dobry z rana w sobotę;)

Ja już wyspana, wyszykowana i nie wiem co ze sobą począć:-D zrobiłam wszystko co można zrobić i siedzę. Tak to jest jak się dzień zaczyna o 6:)

Muszę się Wam pochwalić dziś mija mi i mojemu W. 7 wspólnych lat:D ale ten czas leci nie pogadasz:-D

Miłego odpoczywania w sobotę:)
 
witam się i ja :)

Madzioszkaa
gratuluje 7 lat :) uważaj, bo ponoć to krytyczny rok w związkach ;) my po 7 rocznicy się rozstaliśmy ;) a teraz przed nami 11 ;)

anulka ja też kiedyś chodziłam do biosportu :) nawet mi się podobało, ale nie jestem zbyt systematyczna i zajęcia uciekały ;)

miłej soboty Wam życzę, bo moja się super miło zaczęła ;)
 
No chyba nie z dzieckiem nie zostawi:-) Cyrograf podpisał:D A jutro mamy 2,5 po ślubie eh.

Matko laski ja jestem dziś niezniszczalna, mam tyle energii jak chomik na sterydach:) Tylko biegam i robotę sobie wynajduje zgroza:D
 
Madzioszka serdeczne gratulacje, życzę dalszej wytrwałości, miłości i zrozuienia!!!!!!
Miłego dnia dziewczyny. Mąż już w domku ale się cieszę!!!!!!!!!!!!!
 
Dobry dzień :-)

Na poprawę figury i samopoczucia proponuję, gdy już będą ciepłe dni, znaleźć jakąś polanę w parku/lesie i urządzić spotkania sportowe mamusiek i chętnych brzuchatek ;-) zawsze można poskakać na skakance, poodbijać piłkę, pograć w badmintona :p
Tanio i przyjemnie mogłoby być :-)

Wg mojej szwagierki dziś mam urodzić, jej mąż obstawia jutro... Zaczynają się przepowiednie :/

Słonecznie miłego weekendu życzę :-)

Pytanie --> czy warto nabyć rożek dla dziecka? Zastanawiam się już dłuższy czas, więc wysłucham chętnie opinii :-)
 
Ostatnia edycja:
Izuniek, mi też przyjaciółka na dziś wróży więc może się spotkamy ;-)
ja sobie sama obstawiałam 2 marca ale jak widać nic z tego
Madzioszkaa gratuluję pięknych rocznic :)
miłej soboty dziewczynki :)
mam nadzieję, że w ZG też macie słoneczko :-)
 
no zaraz nam się marcówki zaczną rozsypywać :)

my już po spacerze, dzisiaj wyszliśmy nawet przed 12, ale w sumie dobrze, bo koło 14 już się zaczęła pogoda psuć, a jutro ma padać deszcz :(

Katoryba takiej mi chęci narobiłaś wczoraj na rybę, że dzisiaj kupiliśmy... tylko błędem było kupienie jej w eklerku :( po usmażeniu śmierdziała niesamowicie:( od samego zapachu robiło się niedobrze :( coś czuję, że zepsuta... pewnie rozmrażana i zamrażana :( no i na obiad zostały frytki z surówką :/
 
Joł babki,
marttini - no to witaj w klubie (poszukiwaczy pracy). Może jednak zostanie Twoja firma...

Myszaa - jak tam po urodzinkach i imprezach? Jak Miki na prezenty reagował? Pewnie wniebowzięty :) już widzę te rumieńce ;)
Opis wskoczył przez przypadek ;P

Beti - tak ja też ILO, ale ja starucha - 81 :/
Ja dostałam kaskę normalnie - ale ja od pracodawcy, nie z zusu

Marzena - jak się mężuś ma? a co to za organ jeśli wolno spytać?

Madzioszka, anias - z moją figurą jest jeszcze troszkę do porobienia jednak...

Madzioszka
- co z Tobą, że od 6 na nogach? ja od 6:30 ale to przez wiadomego głodomora :/ daj mi trochę Twojego pałera bo ja dziś dętka (notoryczne niewyspanie)

anias - polecam syrop *spam*, mi ostatnio rewelacyjnie zadziałał. 15zł i sama natura (malina, porzeczka, czosnek)

anulka - sesje ćwiczeniowe z dzieciaczkami? to chyba salę gimnastyczną trzeba by wynająć ;)
ale Izuniek ma dobry pomysł z tą polaną. Oby szybko było ciepło - ostatnio na spacerze wspominałam dziewczynom (już nie pamiętam jaki skład był) o polanie pod amfiteatrem :)

Izuniek - ja mam rożka do teraz. Na początku bardzo się przydawał jak mały był taki malutki i wiotki. Otuliło się go i łatwiej było trzymać a jemu pewnie cieplej. Teraz już tylko w nim śpi - jeszcze ciągle układam na boku.

vii - no czasem się trafi jakiś śmierdziel (mowa o rybie) też nie raz trafiłam. Ale ta wczorajsza była mega :) w ziołach mniam mniam :p a u nas dzisiaj były kotlety sojowe też mniam mniam :p

Jak damy radę to dzisiaj wyskakuję na spotkanie ze znajomymi. No chyba, że Bolcio nie da wyjść albo że padnę na twarz :/
Ja nie wiem co jest z tym dzieckiem - w nocy budzi się na jedzenie co 1,5h a w dzień co 3h. Nie mógłby na odwrót? :|
W nocy wcisnęłam mu nawet 30ml odciągniętego mleczka ale chyba za szybko (chciałam zdążyć zanim przyśnie) bo po niej nie chciał już ciągnąć cyca i wyszło na to samo...
 
reklama
Cześć Kochane:) Ja dzisiaj tylko na chwilę zaglądam, sobota mija przesympatycznie:) Zaraz zaczynam przygotowania do wielkiego wyjścia...idę na dzień kobiet, jeszcze przed porodem wiedziałam o tym spotkaniu, bo to taki nasz zwyczaj:) Wtedy dałam sobie czas do 1 i jeszcze kilka dni temu też tak obstawiałam powrót, ale coś czuję, że niedługo będę z powrotem:p U nas z chrzcinami też zaczęło posuwać się do przodu, cieszę się, bo to, że chrzestna małolata i w dodatku bez bierzmowania nie stanowi problemu:) Ale cicho sza, bo wizytacje teraz panują i kontrole mają w Kościołach:)))

Izuniek my używaliśmy rożka, póki nie nabierzesz wprawy w noszeniu, braniu na ręce na pewno się przyda-szczególnie dla tatusia:) Poza tym można w nim układać na boczki i dziecko samo się nie przekręci, także jeden kup, ale taki zwykły, żaden usztywniany:)

Beti moje dokumenty wpłynęły do Zusu koło 20 stycznia kasa przyszła w ubiegłym tygodniu. Ponad miesiąc czekałam. Zadzwoń do Zusu i zapytaj kiedy planują wypłatę Twojego świadczenia.

Buziaki dla wszystkich:*

Katoryba wcisnęłaś się:))) Oooo widzę też wielkie wyjście??? Ciekawe jak spiszemy się jako mamy puszczone na wolność:)))
 
Ostatnia edycja:
Do góry