reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

anulka widze, ze ty juz masz tylko 2 tygodni niecale do porodu:) fajnie:) ja tez tak jak ty nalezalam to tych kobiet, ktorym sie wydawalo, ze bede miala przy dziecku czas;) ale juz zmienilam zdanie, jest bardzo duzo roboty przy tych malych istotkach ale moze z czasem cos sie wygospodaruje;)

mysza widze, ze bedziesz miala zapieprz dzis i jutro. buziaczki dla mikiego no i wytrwalosci na imprezie dziecicej jutro. a w domu robicie?

marzena zgadza sei, ze chodzilam do LO 1. ja jestem rocznik 86' a ty? katoryba ty tez zdaje sie, ze tam chodzilas co? ktory rocznik? ale ten swiat maly...

madzioszka kochana do tablicy cie wywolujemy:)

vii to zdjecie twojej kruszynki jest czadowe. slodkie i kochane. po prostu cudne, nie moge sie napatrezc na aniolka:) ale na nk cie znalezc nie moglam:( zeby inne zdjecia zobaczyc
 
reklama
Witam!

Napisałyście od groma:-)
Nie nie rodzę dla tych co pytają:-D

Nie mam dziś jak i wczoraj weny na pisanie dlatego czasem wchodzę sobie tylko przeczytać, żeby być na bieżąco. Odpisywanie na taką ilość to nie lada wyzwanie. Ogólnie jakoś od wczoraj mi dziwnie niby wszystko ok ale jakaś jestem nie taka jak zawsze.

Witam nowe mamy:D

Co do kina to ja chętnie ale moja dziecina nie bardzo lubi hałas kinowy już mi się zdarzyło wychodzić podczas seansu bo szalała jak opętana. Ale jak już się wypakujemy w większości to dzieci dla tatusiów i lecim wspólnie:-D

Marzena dobrze, ze maleńka zdrowa. Trzymam kciuki za operację Twojego!

Morella to nie takie proste poczekaj:D Jakby tak dało radę to szaleństwo by było, każdy wybrał by sobie taki termin jak chce:D a gdzie element zaskoczenia?

Katoryba a co jest nie tak z Twoja figurą? chesz w głowę:>? :-) Jesteś ostatnią osobą o której można powiedzieć że niedawno rodziła.

Zawalka miłego bycia w Ś-n ja sobie dziś odpuściłam, chociaż mój pojechał. A porodówkę tam jaką całkiem całkiem:-p

Vii ... Wy to macie intensywny związek:D Normalnie dwa wulkany nie pogadasz. Takiego temperamentu to w sumie nie wiem czy zazdrościć:D

no jak kogoś pominęłam przepraszam!

Miłego dnia babeczki:D
 
No Beti my ten sam rocznik ;) Ja byłam w klasie H

Dzięki dziewczyny za trzymanie kciuków, Misek już po operacji, ale jeszcze niewiele kojarzy. Teraz mam nadzieję, że wyniki będą dobre i szybko wróci do domu uboższy o jeden organ ;)
 
cześć babeczki;)

my dziś spacerek po balkonie :) w gardle mam stado dzikich bestii, w nosie gile bez mojej zgody szaleją więc kicha:/ Bartosz ma się dziś lepiej więc nadrabiamy zaległości szkolne/masakra ile tego jest/ Nadusia oczywiście nam pomaga he he

Katoryba-po Tobie nie widać niedawnej ciąży. Niepotrzebne Ci żadne pasy i nie dziw się, że Bolo nie pozwala na ćwiczenia:-) Podoba mu się mamusia:tak:

Mi pas przydałby się jak najbardziej, niestety po cc nie można ich uzywać. Aktywność fizyczna tak jeszcze kilka miesięcy musi poczekać a ja tak bym chciała jużżżżż:( w maju chyba w worku po ziemniakach wystapię:wściekła/y:

ciężko Was nadgonić więc nawet nie próbuję;-)

miłego popołudnia
 
wreszcie oficjalnie pozbyłam się położnej ;) dzisiaj znowu się spóźniła... leciałam ze spaceru jak głupia, a ona przyszła sobie 40 min później...wrrr

Hanusia waży już 4205g :) mój wielkolud :)

Beti na grupie masz napisane jak mnie na nk znaleźć i zobaczyć zdjęcia :)

jutro spacerek z chłopem :) jest ciekawy naszej strzały ;)
 
wyslalam ci zaproszenie vii:)

mamusie, ktore juz urodzily mam pytanie;) kiedy dostalyscie pierwsza wyplate zasilku macierzynskiego? interesuje mnie zwlaszcza sytuacja gdy pieniadze placi zus a nie pracodawca. zgory dzieki
 
Vii super, Hania rośnie jak na drożdżach !!! A co do fitnessu to latałam tu i tam na zajęcia przed ciążą :) nigdy nie stroniłam od ćwiczeń, po prostu ćwiczenia i zdrowe odżywianie jest dla mnie ważne. Ja po połogu zamierzam od razu lecieć do biosportu także zapraszam... no chyba, że będzie cc to nici z fitnesu

Betti zgadza się już blisko, co to będzie......co to będzie....... tego się obawiam, że moje plany na nic się zdadzą i na nic nie będę mieć czasu. Ale mam nadzieję, że mimo wszystko jakoś się zorganizuję.

Mysza sto latek dla Mikiego, dużo zabaweczek, misiów, uśmiechniętej buzi, radości........!!!!!!!!!!

Zawalka odrobina samozaparcia, najgorszy jest pierwszy raz a z każdym kolejnym ćwiczenia wciągają.

Kotyrba ja jeśli dobrze pamiętam, co dziewczyny pisały to Ty taka laska po porodzie, że nie potrzebujesz ćwiczeń. :)

A co do ćwiczeń może jakieś wspólne sesje zrobimy z dzieciaczkami?? Ciekawe czy to by się dało????

Emri jeśli dobrze pamiętam to Ty pisałaś że miałaś akcję z leukocytami. A więc u mnie ok dziś spadły z 500 do 100 a to jest normalne fiksowanie w ciąży. Nie muszę brać antybiotyków!!!!!! Dzięki za radę z CRP

Jeszcze parę godzin i mój P. przyjeżdza do domku.

Pozdrawiam wszystkich i tych których też pominęłam :)
 
Mikiego jutro osobiście wycałuje ;)

rozmawiacie o pasach ja sobie też kupiłam ale nie nosiłam bo zapominałam i brzuch sam się wchłonał- spacery, aerobik z małą, zrobiły swoje :) ale kupiłam też jakiś profesjonalny poczeka bo jak drugie wyjdzie może trzeba zacząć być regularnym ;)
 
reklama
czesc dziewczyny:)
vii ja tak samo jak ty szcepie 5w1,a po 2roku pneumokoki, rotawirusy odpuszcvzam,rozmawialam z kolezanka lekarka i tak mi poradzila
anulka ja chodzilam do biosportu do ali na aero, a teraz po polugu wracam z utesknieniem:)a ty do kogo chodzilas na aero??
 
Do góry