reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Hej

Witam się i ja :-) Szykowanie jeszcze u mnie trwa :-) Zobaczymy co z tego wyjdzie :-D U mnie nic nie czuć... żeby się poród zaczynał :-)

Katorybko - gratuluje 5 miesięcy :-)
Vii - Trzymam kciuki żeby nic się z tego nie wywiązało... może wodę zmieniłaś...
Pluszaczku - polecam na badanie 4d iść do Herbicha :-) Robi je Suszkiewicz - po 20 tygodniu - wszystko dokładnie zbada i pokaże malucha :-)

Zawalka - niby nic - ale dobrze że wysłał Cię na drugą konsultację - w naszym stanie lepiej chuchać na zimne i sprawdzać co się dzieje ... Choć dla nas to ciężkie - bo nie wiemy co się dzieje ... Co do Luteiny w poprzedniej ciąży brałam ją od 25 tygodnia :-) Mikołaj się urodził po terminie

Madzioszka - odpoczywaj :-D Wyleż i pamiętaj że moje dziecko ma się dzień po urodzić :-D
 
reklama
Witam się i ja w ten Tłusty Czwartek:)

Vii, Pluszaczek, Madzioszka, Myyszaaa - dzięki Wam za dobre słowo:). Jestem przybita na maxa. Już teraz nie wiem, co mogę robić, żeby nie zaszkodzić Jankowi. On juz obrócony główką w dół i ciągle się pcha w kanał. Na izbie przyjęć lekarz powiedział mi, że jak macica mi twardnieje i robi się piłka, to mam jej nie masować, bo poród pobudzę, a ja do tej pory masowałam, bo myślałam, że to ją rozluźni i się uspokoi. Cycków też kazał nie dotykać i zakazał współżycia.

vii - a może to mleko, które podajecie Hani przestało jej smakować, stąd te wymioty, a może to tylko taki dzień był. Trzymam kciuki, żeby dziś było ok.

bafi - witaj na forum:)

katoryba - to będzie nas oddzielał wiadukt z torami, ale jak blisko będziesz miała do Tesco:)

mysza - jak Mikuś przed urodzinami? A Ty dajesz radę z przygotowaniami?

martini - dzięki za wyjaśnienie, jak to jest z tymi szczepionkami.

beti - zaskoczyłaś mnie z tymi problemami z załatwieniem się - nie miałam do tej pory pojęcia o tym - jakoś nigdzie o tym nie piszą. Pewnie jest jeszcze dużo takich rzeczy, które wyjdą w praniu.

A jak byłam na izbie przyjęć, to babeczka pytała mnie o nr tel., dane męża i takie tam pierdoły - może szybciej pójdzie przyjęcie przy porodzie.

Smacznych i lekkostrawnych pączków Wam życzę:)
 
Ostatnia edycja:
Witam się z Wami dziewczyny w ten przepyszny dzień.


Vii- dużo zdrówka dla Hani, oby jej przeszło jak najszybciej.


Pluszaczek- ja za wizytę u Labera płacę 150zł chyba, że tak jak teraz miałam tylko KTG to 50zł. Szkoda, że tak długo trzeba u niego czekać. Takie ceny obowiązują jak jesteś jego pacjentką. Jak przychodzisz „z ulicy” tylko na USG 3D z nagraniem na płytę 250zł


Madzioszkaa – zaczekaj z tym rodzeniem na mnie :-)
W piątek 11.03 mam się zgłosić na cięcie. A tak w ogóle to fajna data 11.03.11, może coś się przesunie (w końcu tyle nas marcóweczek) to urodzę 12 w imieniny mojego taty.:-)
Korzystaj, że męża nie ma – leż i pachnij. Jak mój wyjeżdża to na złość mu podśpiewuje „będę robić nic, nic będę robić” z cwaniackim uśmieszkiem na buzi :cool2:


Zawalka – bardzo Ci współczuję. Szkoda Twoich nerwów. Ja od 16 tc chodzę, ze skróconą szyjką i też się tym strasznie martwiłam. Ale jak widać dziecko mam oficjalnie donoszone.


Dziewczyny z dzidziusiami: używacie pasów poporodowych? Jak to wygląda po cc, też można? I kiedy kupowałyście przed czy po porodzie, bo w sumie nie wiadomo jaki rozmiar?
 
Myyszaaa a może Elizka urodzi się w prezencie Mikołajowi ?? :) myślę, że to by była super niespodzianka ;)

zawalka z tym szybszym przyjęciem bym się nie nastawiała... ja musiałam donieść do szpitala rmua, bo miałam nie ważne w czasie porodu... mąż poszedł na izbę a tam pani zdziwiona, bo przecież oni nie mają takiej pacjentki...a leżałam wtedy jeszcze na rooming'u ;) długo szukała aż w końcu znalazła...także porządek z danymi tam mają nieziemski ;)

Hania już drugi raz jadła i nic nie oddała :) może faktycznie miała zły dzień... sama nie wiem... mąż mówi, że może jakiegoś włoska wciągnęła i ją podrażniał...
 
hejka laseczki!

zawalka trzymaj sie tam dzielnie, bedzie dobrze. ja tez bralam w 7 i 8 miesiacu leki na podtrzymanie bo straszne mnie skurcze meczyly, w ogole nie moglam chodzic bo brzuch stawal mi deba, bolal i maly pchal sie w dol.

vii nie dziwie sie, ze nerwy cie zlapaly. ja bym chyba dostala zawalu przy takim zyganiu. ale mam nadzieje, ze bedzie dobrze. w razie co to tel do pediatry na konsultacje.

marzena moj maluszek po urodzeniu wazyl 3kg rowno wiec byl w miare maly. mi lekarz tez powiedzial, ze z troche wikszym dzieckiem dalabym rade ale meczylabym sie. a jak wiesz moje malenstwo i tak mnie rozerwalo mocno:( mam nadzieje, ze u ciebie bedzie inaczej!

anulka suwaczek widac i czekamy nie wiesci dotyczace szczepien:) ja tez kochana do ostatniej chwili bylam na nogach. przed ciaza to mi sie wydawalo, ze kolo terminu to czlowiek siedzi w domu jak na szpilkach a to jednak jest tak, ze zycie notmalnie sie toczy i na chwile sie robi przerwe na porod;-)

pluszaczek ale ci zazdroszcze tego kina. z checia bym poszla na ten film. jak bede w stanie i jeszcze beda wyswietlac to na pewno pojde skoro polecasz. bardzo lubie tekie babskie filmy:)

myszka a ty jak tam ze zdrowkiem? a Miskolaka to w ktorym tyg urodzilas?
 
Hej
Już odpowiadam :-)
Miśkołaka urodziłam w 41 tygodniu :-) Wywoływany poród Oksytocyną :-) Choroba odeszła sobie, w sumie herbata z cytryną i miodem, i jeden dzień w łóżku :-)
Vii - Miki cały czas powtarza że siostra przyjdzie na jego urodziny :-)
 
Ostatnia edycja:
Beti liczę na to, że twój synek to po prostu intelektualista i ma dużą główkę ;) może moja niunia będzie miała mniejszą ;)

vii może Hania po prostu musiała sobie układ pokarmowy przeczyścić. Najważniejsze, że już dobrze.

A wy dziewczyny może umówcie się wszystkie na jeden termin ;) w kupie raźniej
 
Beti liczę na to, że twój synek to po prostu intelektualista i ma dużą główkę ;) może moja niunia będzie miała mniejszą ;)

vii może Hania po prostu musiała sobie układ pokarmowy przeczyścić. Najważniejsze, że już dobrze.

A wy dziewczyny może umówcie się wszystkie na jeden termin ;) w kupie raźniej


I będziemy się o miejsca w boksach bić :-D neee :-D
 
reklama
ale dużo piszecie, nie nadążam... :)

vii
- może Hania za łapczywie pila, sorry za pomyłkę, jakoś nie doczytałam chyba :( Piotruś jak był mały też tak czasem robił wiec dokładnie pilnowałam ile wypijał i było ok :)

mysza - a Herbiś ile bierze za to usg? sama nie wiem gdzie iść, u Labera byłam z Piotrusiem, ale z drugiej strony 250zł za usg, jak inni robią za 150zl, no i się zastanawiam... a Cerbińskiego pamiętam właśnie z patologi i roomingu
jak zabraknie miejsc w boksach wruzcą Was na te duże sale :) w końcu gdzieś was umieszczą, ale będzie tłok na roomingu :) uważajcie na pełnię... a w sumie nawet nie wiem kiedy jest, ale położne się śmiały że zawsze więcej porodów wówczas :)
 
Do góry